ЖК Містечко Підзамче

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 28 гру 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Зайшов прочитати про Підзамче, а тут така демагогія. Сильно не вчитувався в ваші дописи, але зрозумів зміст питання. Дуже дивно що підняли ціну за метр квадратний. А що на це відповідають у відділі продажів, є ж якісь пояснення.

    Я придбав квартиру у 5-й черзі ЖК Велика Британія, у нас такого не було, вартість метру жодного разу не підіймали, може якесь недорозуміння?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Відмову від чого? Від придбання квартири? Тобто кошти всі вам повернуть, чи я чогось не розумію?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я промовчу про наше спілкування на інших гілках, проте: ніхто та ніщо не загнеться, вони офіційно отримали всі дозволи на землю і будівництво на ній, тобто ніяких сюрпризів під час будівництва Підзамче не буде, але я не до того...

    Я не розумію що за підняття ціни, і з якого дива? І чи не купили ви шмат повітря до того? Я маю на увазі, що коли не було дозволів на будівництво то ви укладали попередній договір, але не остаточний і саме це може прямо вплинути на формування вартості.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  4. lookup

    lookup Well-Known Member

    Рієлоботи вже навіть не знають як викрутитись з цієї ситуації. І знову, під шумок, ставиться "під сумнів" попередній договір, мовляв попередні договори нічого не означають. Чи може РІЕЛ ввів ноу-хау на ринку нерухомості запровадивши "попередній договір про укладення попереднього договору"?!
     
    • Баян Баян x 1
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Навчіться вже читати, виродок! Скільки можна нести всю свою фігню! Не зліть людей та не перетворюйте на суцільне гімно всі гілки форуму!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Щодо договору, то я нічого під сумнів не ставлю, якщо все перечитаєте то зрозумієте, що поцікавився саме у ІНВЕСТОРІВ! А вашу думку я не питав! Ще щось не зрозуміло?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    І ще лукап, мені цікаво, з якої ж такої ситуації я маю «викручиватись»? Мені до Підзамче діла немає, то питання РІЕЛу, і то якщо вони є, ті питання...а от вам то що до цього комплексу, і до самого забудовника?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Лукап - це такий забитий задрот! Людина неадекватна, не власник квартири, не інвестор, діла до РІЕЛу не має, зате читає і відписує по всіх гілках - геніально!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. lookup

    lookup Well-Known Member

    Порвався ботику? Ти тут не мене обсирай, а по ділу відписуй.

    Гнилий РІЕЛ вводить людей в оману, видурює гроші і розводить на договорах, а якісь клоуни, яким не має діла, в сусідніх гілках, через другий пост на третій, вихваляють цей ЖК. Люди написали про розводняк, а ти, клоуне, намагаєшся тут стрілки перевести. Мабуть поки у РІЕЛа немає шляхів відступу і контратаки по цьому питанню.

    Ну вважай мене неадекватом, якщо тобі так легше.Пиши одним постом, не перетворюй важливу тему на, як ти пишеш, суцільне гівно. У вас, інвесторів, це дуже подібна риса, срати по 5 постів та ще й не змивати за собою.
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    пусті безпідставні звинувачення. Викладайте документи які підтвердять ваші слова, а то ви там щось почули і давай ляпати язиком.
     
  11. lookup

    lookup Well-Known Member

    А тобі яке взагалі діло? Ану пішла звідси
     
    • Баян Баян x 1
  12. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    по твою брехливу душу приперлась! Що лякотно стало?
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я ж не на роботі, як ти, не маю можливості сидіти за комп‘ютером і формувати своє повідомлення, тож мені як і всім нормальним людям зручніше одразу відписувати по темі. Андерстенд?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Оце ідіотище. Як тебе світ носить? Чи вже не носить? Ржу, давайте ще більше таких повідомлень... бо це явно зробило мій день
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ну навіщо ви і цю гілку форуму перетворюєте на аби що? Зупиніться вже, скільки ще бруду ви маєте вилити щоб побачити STOP?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Це не було до чого пристати, то вже і повідомлення задів.. яка нафіг різниця хто та як пише! Лукап, ви що там зовсім вже поїхали?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. elena sun

    elena sun Member


    View: https://www.youtube.com/watch?v=9IGljWCcOro&list=WL&index=8&t=0s
    Там про зміну ціни також звертають увагу. Як у Вас справи просуваються? Погодились на вищу ціну?
     
  18. lookup

    lookup Well-Known Member

    Шось я не розумію, це ще одна ріелососка? Попередній договір не передбачає зміни ціни, якщо там це безпосередньо не прописано. Хто це має погоджуватись на вищу ціну? Ви дивіться, вона тупо вкидує думку що зміна ціни є можливою. Ні, не є. Коли ж вже цей ріел накриється

    А взагалі чувак розповідає все те, про що я тут вже писав. Особливо про нотаріальне завірення і терміну в один рік. Ріел вичекає цей рік і покладе болт на всіх покупанів, пригрозивши їм розірванням вже розірваного договору. Ріел - це ганебна шахрайська шарага
     
  19. elena sun

    elena sun Member

    Ви якийсь дивний. У відео якраз і розповідається, що зміна ціни - це ненормально. Потрібно добре дивитися, що підписуєш, і якщо там прописана одна ціна, то на тому і стояти.
     
  20. lookup

    lookup Well-Known Member

    Тоді приношу вибачення

    Просто звернув увагу на
    що є невірним кроком

    хіба ріел дійсно прописав що "ціна не є остаточною і може бути змінена в односторонньому порядку". Хоча таке підписувати може лише Всеволод та компанія
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)