ЖК "МАРКО ПОЛО"

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем NOVYJ SVIT, 12 гру 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    І нарахунок перегородок на загальних площатках. Якщо погодити з власниками-сусідами на поверсі та написати колективну заяву і підписати ними ж. Занести в Ріел-сервіс то потім претензій небуде. Це при згоді сусідів як і де перегородити та неперекрити доступ від ліфта до сходів, а хто живе біля лічильників змушений погоджувати ще з сусідами з низу. Роздати їм ключі від дверей тощо.
     
  2. na by

    na by Active Member

    хто вже писав якусь заявку у нотаріуса?
     
  3. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    В нотаріуса непотрібно нічого підписувати. Тільки прийти з паспортом і кодом.
     
  4. na by

    na by Active Member

    і ви вже там були? свідоцтво про правовласності вже є?
     
  5. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    Був. Свідоцтво маю.
     
  6. na by

    na by Active Member

    :drinks:
     
  7. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    :drinks:
     
  8. justsawa

    justsawa Well-Known Member

    Вітаю)
     
  9. Dmitro Vasiliovich

    Dmitro Vasiliovich Well-Known Member

    До кого звертатись ???? Можливо маєш номер телефону ??? через заяву і т.д буде довго ....але не без того !
     
  10. Dmitro Vasiliovich

    Dmitro Vasiliovich Well-Known Member

    Але всьо таки не потрібно ! Я так зрозумів , що всі будуть замуровувати балкони ! Треба хочаби одинаково робити )))!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    [QU
    Потрібно дзвонити в Ріел-Сервіс 067 326 0556
     
  12. Lawyer Lviv

    Lawyer Lviv Active Member

    ЛЮДИ - поясніть, для чого замуровувати цей балкон, невже цих 2 кв.м. ЗМІЯНТЬ ВСЕ У ВАШОМУ ЖИТТІ? Невже не краще на цьому балконі поставити столик, крісла, і просто інколи вранці сісти на балконі та випити ранкової кави? Невже все зводиться до "кладовок" і місць де можна "розводити бардак" )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Fajnunya

    Fajnunya Active Member

    так я сьогодні акт підписав ключі забрав можете мене привітати=)
    оце бл....во з замуровуванням балкону це просто п....ц
    завтра буду дзвонити в ріел сервіс питати з якого переляку і хто дозволив
    в кожну квартиру завели інтернет АФІГЕТЬ хто на це дав добро і хто взяв відкат? (я надаю послуги доступу до інтернету і знаю як все відбувається тому це питання заділо за живе і буду воювати за це однозначно бо в себе я буду користуватись тільки своїм інтернетом)
    питання про перегородку на 9 поверсі залишається відкритим
    дзвонив сьогодні до коменданта Назара так то дітьо нічо не в курсі всьо в ріел сервісі знають(завтра не зможу піти поспілкуватись бо не буде у Львові думаю в четвер завітаю)
     
  14. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    Вітаю. :drinks: А нарахунок Назара, я взагалі незнаю що він робить і для чого потрібний. Нічого незнає і неможе зробити. Ті що проводили домофон кажуть що в Назара ящик брелків від вхідних дверей а він незнає про них нічого, за воду також незнає, світло включав тиждень поки неподзвониш в ріел сервіс він нічого неробить. Я в шоці.
     
  15. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    А про замурований балкон я вже дзвонив в ріел-сервіс та наслідки ви бачили самі, ніхто нічого неробив а просто домурували докінця і все. І це 100% неостатній балкон. Думаю потрібно визначити як їх замуровувати щоб було одинаково, це все що ми можем зробити :sad: бо це неостатній балкон який замуровують.
     
  16. Naumovka

    Naumovka Member

    Так той, хто перший замурував - вже визначив для всіх.)

    Підвалу немає, сараю немає і гаражу також немає. Рятуються люди, як можуть.) На двох кв. метрах нароблять собі поличок і поскладають те, що має лежати у зазначених мною побутових приміщеннях.)
     
  17. Naumovka

    Naumovka Member

    Який?)
    Яким?)
     
  18. Fajnunya

    Fajnunya Active Member

    Телком
    Ланнет
    я сьогодні туди дзонив не взяли трубку їм дуже повезло.....але виділю час як буду у Львові і заїду до них
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dmitro Vasiliovich

    Dmitro Vasiliovich Well-Known Member

    Так так !!! Так само і домофон , думаю , нам буде дешевше взяти іншу компанію , ніж підключати "акційну" , бо на вхідних дверях в підїзд, ріел поставив за свої гроші !!! Те ж саме і інтеренет !
     
  20. justsawa

    justsawa Well-Known Member

    Можливо якщо в когось є камін і потрібні дрова, то вони поки в Франції на Євро16, але мають скоро прилетіти.
     
а де твій аватар? :)