ЖК "МАРКО ПОЛО"

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем NOVYJ SVIT, 12 гру 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Naumovka

    Naumovka Member

    Була в п"ятницю на Наумова, в кількох квартирах погано відкриваються/закриваються двері, Юра дав номер телефону, за яким нам потрібно самим домовитися з майстрами, щоб вони відрегулювали двері. Бак води - казав, що є в підвалі, об"єм бака не знає, показати не може, бо не має ключів. Якщо хтось хоче дивитися на бак, потрібно з ним домовлятися наперед.) Нарахунок перегородки на 9 поверсі: наскільки я зрозуміла, автор конструкції не домовлявся наперед з усіма мешканцями з двох поверхів, які мають на 9 - му лічильники, але пообіцяв кожному з них видати ключі від дверей. На рахунок відсутності стяжки на відкритих балконах: Юра сказав, що це він наказав не класти стяжку, тому що під впливом несприятливих погодніх умов їй може зробитися зле :) А так кожен собі сам, як кластиме плитку, то зробить під неї і стяжку. Якось воно так.
     
  2. Fajnunya

    Fajnunya Active Member

    Ну вулиця Назарука..=)
    А я тепер принципово не дам згоди на ту перегородку...
    В мене стяжка на лоджії не залита на балконі то таке може і до кращого..
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Naumovka

    Naumovka Member

    :) Запрацювалася, що забула назву вулиці, скоро забуду, як і мене звати.) Акт я підписала, завезла документи в Ріел, здала Христині.
     
  4. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    Хто знає сусідів з 48 квартири 7 поверх 8 квартира. Вони почали замуровувати балкон.
     
  5. Dmitro Vasiliovich

    Dmitro Vasiliovich Well-Known Member

    хахаха ))))
     
  6. Lawyer Lviv

    Lawyer Lviv Active Member

    Це зовсім не смішно... скоро буде пародія а не будинок... мені особисто дуже цікаво що зміниться від такого замурування невже збільшиться корисна площа квартири? І кому це допоможе?
     
  7. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    Майстри казали що власниця хоче зробити кладовку. Буде пародіч 100%.
     
  8. Fajnunya

    Fajnunya Active Member

    рагулі були і будуть і.....
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. vaGs

    vaGs vaGs

    Був якось днями в будинку, вирішив заглянути всюди. Ось що в нас в підвалі відбувається...
     

    Вкладення:

  10. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    В будинку є представник Ріелу типу комендант, потрібно йому сказати. Доречі з понеділка мають включити воду.
     
  11. vaGs

    vaGs vaGs

    Розвію вам деякі міфи. Я разом з комендантом це виявили, відправив я листа в Ріел, жодних відповідей чи реакції ще не було. А на рахунок води, то сам комендант мені показав в якому місці вода протікає, бо погано заварили.
     

    Вкладення:

  12. Dmitro Vasiliovich

    Dmitro Vasiliovich Well-Known Member

    отак то ....безсовісні!! Згріб стільки бабла - не пошкодуй вже ту копійку і зроби , шоб люди про тебе норм говорили і репутація не падала !
     
  13. gorganu

    gorganu Member

    До речі про воду...В договорі є зазначено про встановлення баків запасу води...В нас в підвалі їх немає, є тільки насоси підвищення тиску
     
  14. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    Щоб провели домофон в квартиру потрібно дзвонити до Романа 067 675 4310. За додаткову плату. Ріел оплатив тільки на вхідних дверях.
     
  15. zljychka

    zljychka ;-)

    Навіщо ми платимо за дизайн, кольоровий фасад, якщо потім все одно деякі "власники" його вбивають!
     

    Вкладення:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Розмір файлу:
      80,8 КБ
      Переглядів:
      47
    • 2.jpg
      2.jpg
      Розмір файлу:
      75,6 КБ
      Переглядів:
      39
    • 3.jpg
      3.jpg
      Розмір файлу:
      97,7 КБ
      Переглядів:
      38
  16. Joll

    Joll Well-Known Member

    Таких власників у кожному комплексі по кілька штук, у нашому не виняток (фасад зеленим замалювали, і що хоч роби - рагульня не розуміє).

    У вас є вихід - створити своє ОСББ і прописати у статуті заборону будь-яких змін у фасаді будинку (зміна кольорів, заборону вішати сателітарки, кондиціонери тощо); також терміново створити ревізійну комісію та ходити і такі речі контролювати. Інакше якщо пустите це на самотік, буде як у багатьох інших будинках (і не лише ріелівських). Забудовнику на таке начхати, а "Ріел-сервісу" і подавно.
     
  17. vaGs

    vaGs vaGs

    На фото 1 і 2 - це переробляє Ріел за свої кошти дві стіни на балконах, бо вони тріснули (халтурно зробили), колір наведуть пізніше, бо має висохнути штукатурка. Перш ніж когось "обісрати" - спитайте інформацію у сторожа або коменданта!!!
     
  18. zljychka

    zljychka ;-)

    Бачу за живе зачіпила))) певно одна із ваших квартир)))
    Перш ніж на "диби" ставати можна просто написати, що так і так, недоробка і переробляють... чи я не права!? Можливо така інформація буде комусь корисна!
     
    Останнє редагування: 13 чер 2016
    • Подобається Подобається x 2
  19. Dmitro Vasiliovich

    Dmitro Vasiliovich Well-Known Member

    Якщо є власник остатньої квартири на 10 поверсі - відізвись !! Там також в вас пішла тріщина по стіні !!! ( думав , тріщина фасаду , бо бачив, як його робили : без парасольок і фасадної сітки )))"
     
  20. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    Переробляють якщо тикнути де тріснуло. Бо інакше ніхто непереробить. А тріскає бо дали сітку встик а неналожили одна на одну. І це в багатьох. Тож по можливості поки непізно перевірте свої балкони.
     
а де твій аватар? :)