ЖК "МАРКО ПОЛО"

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем NOVYJ SVIT, 12 гру 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    Дивився на цю перегородку. ДУЖЕ НАГЛО з сторони власників 1-4-х квартир якщо вони неузгодили це з своїми сусідами на поверсі. І якщо вони дійсно неузгодили з ними то мешканцям 8-го і 9-го поверху потрібно написати в акті прийому і заяву в обл енерго що є підозра на махінації з лічильниками і вам неподобається що до них нема доступу, думаю їх заставлять в такому випадку розібрати перегородку від 1-ї і 2-гої квартир. А нарахунок перегородки від 3-ї і 4-ї квартир. Я б на місці власників 5-ї і 6-ї попередив або робіть двері за ліфтом або ми також перегородимо свою четвертинку і всерівно двері доведеться переносити. Та це все на ваш розсуд. Будьмо людьми а не ...... Не ви одні на поверсі маєте коридор і кожен розраховує на місце для каляски чи велосипеда..... Бо повірте якщо випадково чи спеціально хтось завалить перегородку ви нічого недокажете бо її неіснує по документах. Так що спочатку погодьте з сусідами на поверсі.
     
  2. na by

    na by Active Member

    вам ще не дзвонили для підписання акту прийняття???
     
  3. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    Ще ні.
     
  4. Fajnunya

    Fajnunya Active Member

    Вчора в Ріелі коли запитав за перегородку то одна з дівчат дуже імпульсивно почала мені розказувати що вже все погоджено з ріел сервісом і з власниками квартир
    я просто задав питання чи я маю мати доступ до свого лічильника?
    отримав відповідь що мені ключа зроблять:))):))):))):))):)))(не впевнений але можливий варіант що мій лічильник буде за цією перегородкою)
    На рахунок акту то я вже був спілкувався з прорабом ну технічним директором :)))
    напсиав зауваження
    мав мені передзвонити так і не дзвонить буду сьогодні пробувати зідзвонитись
    Ще дали контакти ріел сервісу хочу спитати яка там планується квартплата і від коли буде нараховуватись
     
  5. Fajnunya

    Fajnunya Active Member

    Управитель нічого не в курсі про відгороджену стіну щойно говорив
    По розмові склав дуже позитивне враження
    Поїду завтра поспілкуюсь відпишусь що взнав
     
  6. na by

    na by Active Member

    сьогодні оплатив різницю! питав також за перегородку в управителя, не вкурсі... але сказав гарна їдея! спитав про допуск до лічильників, казав писати зауваження під час підписання акту!
    казав більша половина вже оплатила!
    а ви на якому поверсі?
     
  7. na by

    na by Active Member

    хтось вже підписував акт прийому? чи нікому ще не дзвинили?
     
  8. vaGs

    vaGs vaGs

    Я знаю, що 12 мешканців вже підписали акти. Мені ще не дзвонили.
     
  9. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    Вони не спішать дзвонити. Записуйтеся в четвер на оглядини. Запишіть всі зауваження і йдіть в Ріел і в акті передачі все вкажіть. Бо потім все буде галопом і не все побачите тай підпишете бо час прижиматиме. А тоді претензій нікому буде поставити.
     
  10. vaGs

    vaGs vaGs

    Ще 2 тижні тому мені з Ріелу сказали, що оглядин більше не буде, чекайте дзвінка від керівника проекту для підписання акту. Я вже місяць, після отримання довідки, чекаю на дзвінок. :scratch_one-s_head:
     
  11. na by

    na by Active Member

    і як вони прийняли всі недоліки??
    аналогічно чекаю дзвінка!!!
     
  12. justsawa

    justsawa Well-Known Member

    Мені ще не дзвонили. Оплатив тижні 2 тому різницю. Акт якщо підписати, то виправлення недоліків які запишете буде лише за бажанням забудовника, а не обов'язком. Потрібно писати заяву із зауваженнями, а потім-після виправлення недоліків акт.
     
  13. na by

    na by Active Member

    погоджуюся!!!
    але в нас такий народ швидше підписати щоб отримати документи!!! на мою думку на пальцях руки можна буде перерахувати тих осіб які не підпишуть акт!!! бо недоліки багато!!! особливо поза квартирою!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    Нажаль такі люди. Тай багатьом пофіг. Їм аби отримати документи і перепродати квартиру.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. vaGs

    vaGs vaGs

    Вітаю всіх з Великоднем!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    Їж яїчка,жуй ковбаску і смачну,румяну паску.Пий горілку і коньяк,самогонку і вишняк.Тільки дуже не впивайся, своїх гостів дочекайся.Нині чудо із чудес!Пам'ятай ХРИСТОС ВОСКРЕС!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    Усім привіт. :uanew: Щось відома про документи на квартири ??? Щось Ріел затягує.
     
  18. Renari

    Renari Member

    Привіт! Нічого не відомо ніхто не дзвонив. _____* точно щось "затягує"
     
  19. na by

    na by Active Member

    хто вже підписував акт прийому? і хто підписав?
     
  20. Dmitro Vasiliovich

    Dmitro Vasiliovich Well-Known Member

    Доброго дня , завтра офіс ріел працює ???
     
а де твій аватар? :)