ЖК - Львівська Мрія - відгуки, поради, новини

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Кася, 14 лис 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Tasiks

    Tasiks Active Member

    Дуже важка схема по документах, щось не розумію що тут до чого, складається враження що квартиру купую у війсковій частині, а жити доведеться у казармі.
     
  2. lvivskamria

    lvivskamria Well-Known Member

    Вибачте, а що саме з наданих документів ви розумієте як "схема" ???
    Викладені вище документи лише підтверджують те, що всі роботи здійснювались та здійснюються відповідно до чинного законодавства України, носять вони дозвільний характер, і жодні роботи, які потребують відповідного дозволу не виконуються до того, як цей дозвіл отримає забудовник.

    Якщо бажаєте дізнатись більш детальну інформацію у кого Ви будете купувати квартиру та де будете жити звертайтесь до відділу продажу за адресою: м. Львів, вул. Рубчака, 11.
     
  3. Yatsysh

    Yatsysh Member

    Ну дуже кльова відповідь: "я нічо не знаю, моя хата з краю" або "і я не я, і хата не моя"
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. Lolypop

    Lolypop Member

    Цікаво, а що у відповіді не так??? )) якщо вони збудували та вже здали будинок, власники створили собі ОСББ, то вони що, ще й сміття за ними повинні вивозити? забудовник це ж не організація з прибирання сміття. Чи може у вашому будинку забудовник досі за вами сміття вивозить?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. Yatsysh

    Yatsysh Member


    Привіт ботам з Львівської мрії.:rock:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  6. Kasander

    Kasander Member

    Ше б забудовник проблеми з паркомісцями вирішив, а то все далеко не так солодко як описують, ввечері машину нереально залишити, а якщо і знайдеш якись вільний клабтик асвальту, то зранку не зможеш виїхати бо тебе хтось припре.
     
  7. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    А тепер уявіть собі коли буде повністю збудований ЖК, і рахуйте що майже кожен 2-3 мешканець має авто. Ух там почнеться... Навіть той паркнг не врятує ситуацію. А вулиця Рубчака вузенька, там вже зараз ніде встати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Anetiva

    Anetiva Well-Known Member

    Та, там так зі всіх сторін понабудовували всі на купу, трохи складно з цим, але ж вийшли якось з ситуації там ж парковка буде. Правда надіюсь не така, як дитячий майданчик: дітей напевно на поводку треба вигулювати, щоб під машину не влетіли, "три качелі" і стіна кольорова... Щось зробили, але так аби було, для галочки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Anetiva

    Anetiva Well-Known Member

    DSC_0024.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lolypop

    Lolypop Member

    :fool: Сама бот! :laugh1:
    Мозок вмикай, щоб щось гідне писати, а не флудити тут! Бо від твоїх коментів :bad:
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  11. Lolypop

    Lolypop Member

    ))))) Просто смішно!
    Скажіть хто ще у Львові збудував великий наземний паркінг???
    Багато будинків взагалі нормальної гостьової парковки біля будинку не мають, а паркінгу і подавно!
     
  12. Kasander

    Kasander Member

    пф...ну якшо Ви не працівник Львівської мрії і це влаштовує, будь ласка..... можете жити в цьому будинку, при цьому паркуватись десь на В. Великого або на Стрийській, а з дітьми на прогулянку виходити десь на буд. майданчик, або чудова альтернатива помилуватись на кольорову стіну, бо до 3 х качель також буде черга.
     
  13. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    А що у львівській мрії є місце для гостьового паркінгу??? там розгорнутися нема де! А ще коли те все збудують. Ви що смієтесь!
    А на рахунок наземного паркінгу, ви що хочете сказати що всім мешканцям вистачить місця на ньому?
    От подивитесь, там буде просто транспортний колапс :cry:
     
  14. lvivskamria

    lvivskamria Well-Known Member

    Не сваріться! :)
    По-перше жодного разу не бачили щоб чиєсь авто "приперли" і зранку хтось не мав можливості виїхати.
    Вдень дійсно багато автомобілів, але на те є об'єктивні підстави, так як власники квартир роблять ремонти, відповідно до них приїзжають працівники та різні автомобілі з доставкою матеріалів та іншим.
    Паркінг, який вже незабаром буде введено в експлуатацію, має 97 паркомісць, а також власну мийку, до цього додайте приблизно 60 паркомісць гостьової парковки (будинки 25 та 23 по вул. Рубчака), в кінцевому рахунку отримуємо орієнтовно 157 паркомісць.
    Тому вважаємо, що для власників 207 квартир (будинки 25 та 23 по вул. Рубчака) все буде зручно і місць вистачить всім! :)
     
  15. lvivskamria

    lvivskamria Well-Known Member

    Доречі, на збудований та прикрашений нами дитячий майданчик, чомусь приходять побавитись із дітьми мешканці сусідніх будинків. Мабуть їм тут подобається... :)
     
  16. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    Окееей)) Ви кажете про 207 квартир, це ж як я розумію 5 під'їздів, з яких вже 2 здано та 3 ви зараз будуєте? все правильно?
    А вся решта, ви що не плануєте добудовувати???
    Я як раз про то і писала що у вас весь комплекс буде складати 16 під'їздів, і по вашому 150 паркомісць в загальному це достатньо?
     
  17. Kasander

    Kasander Member

    Я так розумію, у Львівський мрії не тільки полюбляють завітати на дит.майданчик мешканці з усіх навколишніх хрущівок, а ще і авто припаркувати. Також не бачу логіки ( 16 ть під'їздів це приблизно 450 квартир ). Чудово що Ви вирішили збудувати окрему парковку, проте місць критично небуде вистачати. В майбутньому з ЛьвівЕлектроТранс домовлятись щоб на територіх Тролейбусної автостоянки залишати?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  18. lvivskamria

    lvivskamria Well-Known Member

    Все вірно 207 квартир - це будинок №25 на 90 квартир та будинок №23 на 117 квартир біля них передбачена гостьова парковка та паркінг.
    Для Рубчака, 21 передбачено свої гостьові парковки, що значно збільшує паркомісця. Тому, для всього комплексу буде значно більше ніж 160 паркомісць, про які було вказано раніше.
     
  19. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    Ну була я у Вас та бачила ті два будинки, хоч пристрелить мене, але там нема 60 гостьових паркомісць. Таке можна розказувати людині, яка спілкується з вами по телефону та в інтернеті і бачить тільки ваш сайт, реалії трошки інші. ;)
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. Anetiva

    Anetiva Well-Known Member

    Так для 21 скільки місць передбачено цікаво? Значно збільшує, то на скільки?
     
а де твій аватар? :)