ЖК - Львівська Мрія - відгуки, поради, новини

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Кася, 14 лис 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    А той перший будинок вже здали?
     
  2. vincitore

    vincitore Member

    прошу вашу думку стосовно таких домислів: життя неподалік від військової частини, та ще й сусідами-військовими навіває відчуття постійної "коменданської години" - навіть про нечасті дещо шумні посиденьки з друзями до ранку доведеться забути ..

    я не маю на увазі, що збираюся постійно "тусити" та заважати сусідам, але хоча б раз-два-три у рік бувають дні народження у будь-якій сім*ї ...

    чи може хтось розвіяти мої сумніви?
     
  3. dasha

    dasha Well-Known Member

    На Лазаренка студентські гуртожитки під військовою частиною, причому значно більшою і там такі гульбани як мінімум раз в тиждень, не до порівняння з простим днем народження. І не чула, щоб були якісь проблеми. Наряд приїжджав хіба коли сусіди по коридору викликали. А під гуртожитками то так часом "співають" огого. Так що я б нарахунок такого питання точно б не парилась.
     
  4. Grek

    Grek Well-Known Member

    Судячи з фотографій від 04.09 іще ідуть оздоблювальні роботи:
    [​IMG]
     
  5. Lolypop

    Lolypop Member

    • Подобається Подобається x 1
  6. Lolypop

    Lolypop Member

    Швидко будують!
    Вже 6-й поверх мурують в другій черзі та паркінг почали!

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Декілька актуальних фото
     

    Вкладення:

  8. LuckyHouse

    LuckyHouse New Member

    Всім привіт!
    Якщо є конкретні власники квартир зданого будинку (Рубчака, 25)
    прошу відгукнутись.

    Розглядаю покупку двох квартир у цього забудовника.
    Цікавлять нюанси отримання документів та підписання договорів.
    Дякую...
     
  9. annaaaaaaaa

    annaaaaaaaa New Member

    Привіт. Я конкретний власник квартири на Рубчака, 25. :) Можете купляти спокійно, тим більше зараз вже бачити, що вони будують і здають вчасно. Вони тепер подудували собі 3-х поверховий солідний відділ продажу на Рубчака, 11. Коли я купляла на рівні котловану було реально страшно, тому що для тої фірми це був перший бидинок, і схема в них сильно мутна, але тепер не шкодую, що ризикнула (особливо зважаючи на те що сталося з гривнею за цей час).
     
  10. LuckyHouse

    LuckyHouse New Member

    Дякую за інформацію.
    А що означає схема вних сильно мутна?
     
  11. AdrianaKozlova

    AdrianaKozlova миється в бані

    Не знаю яка там в них схема. Але те що вони майже нічого не будують, то факт.
    Проїжджаю майже кожен день, бачу що там де повинен будуватися будинок так і стоять старі складські приміщення.
     
  12. Yatsysh

    Yatsysh Member

    "старі складські приміщення" це ще нічого....а от сміття на першому поверсі підїзду...
    Через відсутність сміттєвих баків, все сміття будівельне і не тільки скидається в холі підїзду. Я була в шоці коли нас повели туди дивитися квартиру, а зайшовши в підїзд ми наткнулися на сміття, яке мяко кажучи не добре пахне. І це я була там десь 2 місяці тому, я собі не уявляю як там все "пахне" зараз коли на вулиці жарко.
     
  13. Andryi

    Andryi Member

    Дивився на будинки їхні, досить великий комплекс, не з наймеших, а чи отримали документи на будову по всій земельній ділянці? І як підведена електрика,чи є власна підстанція?
     
  14. Slavych

    Slavych Active Member

    Ви ж не у військовій частині живете?
     
  15. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    Я теж коли ходила на показ квартири, зіткнулась зі сміттям у під'їзді. Я звісно розумію що багато людей роблять ремонти, але треба ж якось контролювати чистоту, хоча б мінімальну, а то приходилось переступати через гори бруду.
    І мені не сподобалось як зроблені під'їзди, може й через бруд, але взагалі не дуже якісно зроблені.
     
  16. porada

    porada Member

    Справді,а як справи з документами ,дозволами у цього забудовника хтось знає?Чи вони спочатк будують а потім, в процесі , і дозвола дістають?
     
  17. Anetiva

    Anetiva Well-Known Member

    Я приходила 3 місяці назад документів ще не було, зато продали по дешевій ціні дофіга, я собі подумала що зараз бабаськи зберуть, вагончик звернуть і всьо кіна не буде, а бач щось таки будують. Але можна собі так подумати, якщо так файнезно продають без документів, то де гарантія, що не набудують якийсь рамшан і джамшут чудес, а потім за тіж бабаськи шо дозвола купили, здадуть, а ви собі мастіть голову, з Вашими проблемами. Руки вмиють, і питай як звали...
     
  18. Tasiks

    Tasiks Active Member

    Дивно) продали більшу половини будинку а дозволів немає, я б побоявся так ризикувати, вот чекаю коли лад з документами наведуть, і хоть щось почнуть бодувати, але щось з їхньою активністю.....мабудь не дочекаюсь
     
  19. malifis

    malifis Member

    Тобто все як завжди....І квартиру вагаюсь купляти бо немає документів ,але й чекати не вигідно бо все розкуплять.От як поступати?Чому не можна все по порядку робити..Спочатку дозвола і документи а потім будівництво...
     
  20. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    В нас або пан, або пропав! якщо дешево - то маєте ризик як з якістю, так і заселенням. Але на таких речах як квартира стрьомно економити, тим більше в наш нестабільний час!
     
а де твій аватар? :)