ЖК "Ювелірний" -відгуки

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем IrynaDub, 3 гру 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. promisto

    promisto Well-Known Member

    ой думаю що не буде 6 см., а 6 мм. дають майже усюди
    а по іншому ніхто не й робить
     
  2. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Про шумоізоляцію уточню.
     
  3. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Саме головне то не вата і ліфти а пляж!!!:drinks:
     
  4. Volodja

    Volodja Well-Known Member

    Може навіть і не пляж, а чисте озеро!
    Нажаль зараз то виглядає як смердюча баюра, куди стікає каналізація :sad:
    Там гори сміття плаває (пластик, скло, куски дерев'яних меблів)!
    Правда є й рибалок кілька, котрі заради задоволення там рибалять.
    Печально зараз це озеро виглядає. І навіть якщо почистять те озеро, то з нашою наркоманською гопотою воно довго не втримається чистим :sad:
     
  5. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    знову сконтактувався з забудовником - сказали що буде 6 см, склад розчину пізніше мені уточнять
     
  6. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Якщо захотіти все можна зробити, на вульках біля віктару зробили приватне озеро, зробили підстилку, почистили запустили воду , пісочок і тепер будуть платний вхід робити, може місто посприяє тому виділять певну суму, зробили ж навпроти дитячі майданчики, велодоріжки, то чому б не зробити озеро
     
  7. Volodja

    Volodja Well-Known Member

    З-за фін. підтримки міста це було б класно. Бо, думаю, якщо жителів будинку просити "скинутись солідними сумами грошиків" на облагородження озера, то небагато погодиться. А якщо і погодиться більшість, то потім розчарується, побачивши знову купи сміття на території і паркани не допоможуть від нашого бидла :sad:
     
  8. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Однозначно платний вхід, огорожа, люди з сихова будуть приїжати попит буде, чебуреки гарячі :drinks:

    ---------- Додано в 11:11 ---------- Попередній допис був написаний в 11:09 ----------

    Непоганий вийде район, формула краси, скайпарк, ашан, озеро
     
  9. Ruan

    Ruan Member

    Я думаю якщо ми 100 жителів цього будинку, скинемось по 1000 грн, навіть якщо цю суму розтермінувати на рік, то ми наведемо лад і підтримуватимемо порядок, тим більше якщо вхід зробити платним. Якщо ми один з одним зживемось,дивлячись по нашій сторінці в форумі,:good: то так воно і буде, то ми багато там зробимо:). Бо напевно кожен хоче жити в чистому, затишному, гарному районі.
     
  10. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Між іншим, я думаю, в чистому пляжі також будуть зацікавлені власники Формули Краси (Дубневичі).
     
  11. Ruan

    Ruan Member

    маєте рацію.
     
  12. promisto

    promisto Well-Known Member

    Як взнаєте конструктив стяжки, то поділітся

    ---------- Додано в 17:16 ---------- Попередній допис був написаний в 17:14 ----------

    Значить місто зобов"яже (при умові що дозволять) укласти договір оренди землі
     
  13. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    відписали про підлогу:
     
  14. promisto

    promisto Well-Known Member

    Ну от - на загал 6см., а не тільки ізоляція 6 см. - варіанти 10 см. конструктиву підлоги зустрічав тільки на 1-их поверхах, бо на вищих при такій товщині стяжки виникають проблеми із сходовою кліткою (потрібно верхню сходинку по висоті робити меншою за інші)
     
  15. Uganka

    Uganka Well-Known Member

    Наконец-то визуальное знакомство состоялось, хотя дождь подпортил впечатление. Что понравилось: 1-Отсутствие других жилых домов рядом и закрытая территория. Чем меньше «проходимцев», тем легче сохранять порядок. 2-Качество строительства на том этапе, на котором его видела я.3- Оптимальное количество квартир . После создания ОСМД нагрузка по платежам будет вменяемой. 4-Местоположение и близость магистральных дорог. 5-Близость озера –это лучше чем заправка, хотя лично меня смущает его глубина. 6-Прекрасный вид из окон некоторых квартир, к сожалению не всех. 7-Дом просто красив, а будет еще лучше. 8- Оптимальная площадь квартир для семей со средним достатком в условиях кризиса . 9- Обещают звукоизоляцию плит, застекленные лоджии, подогрев полов в ванной и на кухне, ключи и документы в сентябре и все подключенные коммуникации сразу (клятву получила). Все как в сказке хорошо и очень хочется верить, что так и будет . 10- На Новый год можно ставить елку во дворе .
    Вибачте за мову.
     
  16. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

  17. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    На останній фото навпроти теж будова, як бебі бум так бум на будови, можливо така кількість будов показник того що львів в лідерах серед міст для проживання, чи то по всій україні так ..
     
  18. Grek

    Grek Well-Known Member

    Так навпроти це ж і є ЖК Ювелірний.
     
  19. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Тоді звідки фото робилося
     
  20. Uganka

    Uganka Well-Known Member

    фото з наукової будинок інтергалу,я так думаю
     
а де твій аватар? :)