ЖК "Ювелірний" -відгуки

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем IrynaDub, 3 гру 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    В нашому договорі з Кредобанком ми повинні самі взнавати) Я платив 6315 грн за квадрат в Ювелірному на початку
     
  2. Grek

    Grek Well-Known Member

    А це про який будинок Ви говорите?
     
  3. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Демнянська
     
  4. promisto

    promisto Well-Known Member

    то Ви уже побачите по факту, а на папері та словах багато що заманливо виглядає, і 5-ти камерний віконний профіль не є ексклюзивом, а склопакетів 5-ти камерних Вам точно не поставлять і таких склопакетів дійсно жоден забудовник на ставить. До речі пінобетон є дешевий і не міцний матеріал на відміну від газобетону і виготовляють його з цементу, піску, води, і піни, а от що туди дали як піноутворювач невідомо. Так що винятковість цього об"єкту сумнівна - на рівні решти новобудов (питання місцезнаходження не обговорюється - тут кожному своє). На Жасминовій таких цін не загинають.
    І рівність поверхні поштукатурених стін на ті ж Демнянській (випуклості, впадини) не перевищує 2мм, в трьох місцях знайшов 3мм, теж саме щодо стяжки - ціна правда дещо нижча у мене вийшла: 5784,5 грн.
     
  5. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    в Ювелірному газобетон
     
  6. promisto

    promisto Well-Known Member

    Та я так і думав, що газо, але
    то можливо почали економити
     
    Останнє редагування: 6 кві 2014
  7. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    В ювелірному плюс шо два ліфти то рідкість, але за це мабуть прийдеться більше платити в місяць за обслуговування
     
  8. Ми також взнали за три дні до того як мали заплатити в кінці березня, що ціна піднялась з 18 березня, а в договорі написано п. 5.4.5 перед черговим внесенням суми коштів ... згідно встановленого графіку внесення коштів, але не рідше 1разу на місяць, з ясувати в Управителя поточну вартість вимірної одиниці Об"єкта інвестування, яка коригується згідно з даними наданими Забудовником.
    Тобто ми маємо право дзвонити хоч кожен день, але про заплановане підняття нам ніхто нічого не скаже.
     
  9. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    А біля ювелірного є школа і садок?
     
  10. А у вашому договорі про повідомлення через пошту є щось?

    ---------- Додано в 10:33 ---------- Попередній допис був написаний в 10:28 ----------

    Школа є, не далеко №32 (10хв пройтись) і садочок №70 (трохи далі).

    ---------- Додано в 10:45 ---------- Попередній допис був написаний в 10:33 ----------

    :ireful1::ireful1::ireful1:
    Про піноблок дійсно написала не правду газоблок буде, дуже вибачаюся.:ireful1::ireful1::ireful1:
     
  11. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    "Письмово повідомити довірителя про наміри внесення змін і доповнень до правил ффб"

    Здорожчання могло бути раз в квартал а у кінці кожного місяця, окрім того про це повідомлялося під час підписання договорів, а у вас якщо є прив'язка до долара то автоматичне здорожчання у гривні ..
     
  12. Ruan

    Ruan Member

    Я ще також всю суму несплатив, але тішить те що будують швидко на початку березня вносив передостатню суму то сказали що графік перевиконують більш ніж на місяць ПРОПОЗИЦІЯ давайте поговоримо про зимовий сад на даху
     
  13. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Ого у вас там зимовий сад ще буде? о_О
     
  14. Ruan

    Ruan Member

    Я просто вніс пропозиію говорив нарахунок цього з Ігорем він сказав що розглдали такий варіант ,але толком нічого не сказав ...якщо дійсно елітний будинок то сад там має бути.
     
  15. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    А які ознаки елітного будинку? Просто цікаво, може у нас теж елітний і теж зробимо зимній сад
     
  16. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Мені цікаво як елітний будинок можна будувати з білої цегли? І взагалі не можу зрозуміти в чому полягає елітність цього будинку? Місцезнаходження в промисловому якомусь районі, біля заводу.
     
  17. promisto

    promisto Well-Known Member

    Це не цегла, а газобетонні блоки. Нема сенсу мурувати стіни з цегли при залізобетонному каркасі будинку. Наразі із "елітності" бачу лише два ліфта.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    тоді соррі. Але дійсно, що крім ліфтів там елітного ще-незнаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Як приклад, цей дім у Львові частково побудований з газоблоку і утеплений мінватою. Ще багато подібних будинків тут, тут, тут, тут і тд

    На початку писалось про "Новобудова елітного плану", але дещо згодом на сайті ще з’явилось що це "будинок підвищеного комфорту".

    Ліфти мають бути такі, з повними опціями. Обслуговування ділитиметься на 2 під’їзди, 110 квартир ;)

    Ruan, Про сад я "за" і ще пропоную максимально озеленити територію біля будинку. Ще сам планую деревце якесь висадити;)
    До речі, Ігор ще казав, що вони обдумують зробити гарний вихід з будинку до озера + окультурення пляжу (білий пісок і т.д.).
     
    Останнє редагування: 6 кві 2014
  20. Про зимовий сад можна буде говорити після здачі будинку, тут напевно жильці захочуть утворити об єднання.
    А можна на даху ще пару вуликів з бджілками мед будемо їсти.
    Можна тенісний корт під вікнами виклянчити у забудовника, будемо грати у теніс по вечорах.......
     
а де твій аватар? :)