ЖК "Ювелірний" -відгуки

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем IrynaDub, 3 гру 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Grek

    Grek Well-Known Member

    Я вище про те саме писав. На мою думку в даних умовах будуть добудовувати будинки і здавати плюс-мінус в поставлені терміни ті забудовники, які реалістично і гнучко поставились до зміни курсу і дають ціну в гривні, яка якщо і зросла то не так суттєво. Ну а в даному випадку з Ювелірним звичайно хотілось би оптимістично ставитись до його будівництва, але зважаючи що на даний момент продано тільки половина квартир (решта або не продано або резерв), а здачу будинку вересень цього року, то дана ситуація нажаль не втілює оптимізму... Хоча дай Боже, скоро настануть і позитивні зміни, долар відкотиться до 9 :))) і доля ЖК Ювелірний і власників нових квартир там складеться щасливо.
     
  2. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Думаю, це перебільшення про 7 і 10.
    Так як тепер вони чітко прив’язуються до курсу, то на сьогодні, згідно курсу, перегляд ціни є на 28% (рівно як курс зріс). Чекаємо, коли долар відкотиться хоча б до 9,5.


    цілком погоджуюсь, але забудовник сам приймає рішення, скільки коштуватиме "вимірна одиниця".



    я дивлюсь більш оптимістично, так як щоб збудувати будинок, не потрібно продати 100% квартир. Є ж собівартість будови. В найгіршому разі збудують у вересні в "0", а далі продаватимуть квартири і зароблятимуть на них навіть більше, ніж зараз, бо будинок зданий і м2 дорожчий
     
  3. Grek

    Grek Well-Known Member

    В мене взагалі 60% виходить по підрахунках :))): ціна згідно інформації на сайті забудовника була від 6650 грн., сьогодні ціна 930 доларів по сьогоднішньому курсу міжбанку (11,5 грн) складає 10695 грн.
     
  4. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    на щастя, ваші підрахунки є невірні :)
    Перерахунок, згідно договору, йде за НЕОПЛАЧЕНІ квадрати. За оплачені квадрати ніякого перерахунку немає.
    Ось вам 2 моїх розрахунки:
    В мене неоплачених 10 квадратів. Тому я мушу заплатити лише за ці 10 квадратів за перерахованою до курсу ціною.

    • Для мене вся квартира в гривні здорожчала через зміну курсу на 7 %
    • Для мене вся квартира в доларах здорожчала через зміну курсу на 0% (не здорожчала взагалі)
     
  5. Grek

    Grek Well-Known Member

    Я привів розрахунок здорожчання не для Вас, як для людини яка вже фактично купила квартиру, а загалом для себе і собі подібних - які розглядають як варіант купівлі, в розрізі ціна минулого року - ціна сьогодні.
    Я вас звичайно вітаю що для вас квартира не здорожчала:good:. Але для більшості людей які читають такі теми і є в пошуках вибору це не міняє ситуації.
     
  6. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Grek, відомим фактом є те, що м2 в будинку буде дорожчати на різних етапах будови: коли заклали фундамент, коли звели коробку, коли вставили вікна, коли здали будинок і т.д.
    Я купував на самому початку. Тому ціну я платив дешевшу.
     
  7. novoselik

    novoselik Well-Known Member

    Не впевнений, що по такій ціні вони продадуть квартири, що залишилися.

    Ті хто вже придбав якусь частину квартири можливо будуть триматися, а нових покупців не буде.
     
  8. promisto

    promisto Well-Known Member

    100% - обгрунтування такого здорожчання через здорожчання іноземної валюти виглядає аж за дуже "жлобським".
    Chuvachokу підходить, так як йому зарплату платять в $, але іншим платять гриваками, у нього не оплачені 10м2, а у когось наприклад 40 - і їм не дуже то й спокійно
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    promisto, забудовник в лютому попереджав, що можуть переглянути ціну відносно долара на неоплачені квадрати, якщо курс $ піде у вільне плавання.
    Стосовно матеріалів, що я знаю: двері, ліфти, газоблоки, вікна імпортні у них (у нас :) ).
    Інші матеріали (українські) вже постачальники перераховують на новий курс. Про ЗП будівельникам з буд.фірми, що будує - не знаю.

    Майже всі забудовники мають прив’язку до долара. Не буває такого, що ви платитимете за квадрат 5800, якщо курс 15.
     
  10. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Кожен би хотів би опинитись на місці чувака
     
  11. novoselik

    novoselik Well-Known Member

    Нажаль маємо те що маємо, у більшості зарплатня в гривні.
    Тому попит на квартири впаде, по іншому не можливо, у тих хто бажає придбати житло в новобудові просто немає грошей. А ті в кого є, не бажають :sad:
     
  12. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    novoselik, А що скажете про попит на вторинку? Думаєте, що люди продаватимуть за 400.000 грн (по курсу 8) квартиру, яку вони продавали за 50.000$ у 2013 році?
    Не все так погано, як ви думаєте, тому я зберігаю здоровий оптимізм. Жити людям десь треба. А вторинка програє новобудовам.
    denverod1, якщо заробляєте гривню, треба вам чекати стабілізації курсу.
     
  13. novoselik

    novoselik Well-Known Member

    Да продаватимуть вони за будь-яку ціну, мають право. А вот чи будуть купувати, це питання.

    У такі часи новобудови, особливо недобудовані це дуже небезпечна річь... Якщо продавець на вторинному ринку може чекати, квартира вже існує, то забудовник повинен продавати, бо недобудує без грошей. Тому або зниження ціни, або будівництво встане.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. zvirilka

    zvirilka Active Member

    Не панікуйте, будівництво не зупинеться і квартири далі продаються. вчора була в банку, кажуть, що з наступного тижня вставлятимуть вікна (5-ти камерні) і за місяць будуть робити ліфти.
    Ціни в гривні хоч і зросли, в доларах ціна ринкова, але будівництво, як на мене якісніше ніж в інших;)
     
  15. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Після розмови з Новоселіком і Греком ще раз зконтактувався з забудовником ЖК Ювелірний через пошту.
    Пише він таке: "стосовно здачі - то вона у мене в 3 кварталі...це і документи і комунікації..дехто планує новий рік вже справляти у квартирі.
    Стосовно ціни - то якість будинку на порядок вища, тому і ціна більша.
    зараз ніяких загроз зриву термінів немає, ми частково залучаємо власні кошти на будівництво.
    ціна 930, проте всеодно я можу це змінити і 900 і 950...попит і пропозиція"
     
  16. ЗАБУДОВНИК ЗА ЙОГО СЛОВАМИ ВСІХ ПОПЕРЕДЖАВ НАСПРАВДІ НІКОГО, ми дізналися про подорожчання коли прийшли платити заплановану суму у кінці березня в банку і зробили так:sad: тут же була ще одна жіночка :sad: напевно до категорії всіх ми не входимо также як і вона
    Про українські будматеріали можу сказати, що виробники ще не поставляли по новим цінам. Про ЗП-не піднімали (конкретно по ЖК Ю не знаю).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Олена Степанова, не знаю, мені дзвонив Ігор декілька разів про то. До речі, в договорі є пункт 5.4.5, згідно яким ми повинні взнавати в банку поточну вартість м2 :) Можливо, це лише у мене таке сприйняття, але до представника забудовника (Ігора) у мене, особисто, претензій ніяких. Мега інформативний чоловік: все розкаже, покаже. Деколи аж забагато)) Таке враження, що він на телефоні 12 годин на добу))
    Плюс я десь раз на місяць дзвоню в Кредобанк, щоб загалом розпитати якусь інформацію про будову.
    Ясно, що у світі немає нічого ідеального, але загалом поки все +- йде за моїми очікуваннями.


    НАРОД, ХТО ЩЕ Є З ЦЬОГО БУДИНКУ, ЧИТАЄ І НЕ ВІДПИСУЄ? ДАВАЙТЕ ГОВОРИТИ, ПИШІТЬ ЩОСЬ :)
     
    Останнє редагування: 5 кві 2014
  18. novoselik

    novoselik Well-Known Member


    Поясніть мені, будь ласка, в чому проявляється "якість будинку на порядок вища", підлога, стіни, стеля рівніше на порядок, тобто в 10 разів? Або матеріали краще в 10 разів? На сьогодні ціна квадратного метра вже більше 10 000 грн, але на сайті все ще від 6550.

    Крім того по посиланню "особливості будинку", я не знайшов нічого що в 10 разів краще ніж у інших забудовників. Можливо вони це ховають?

    Кількість поверхів: 10
    Кількість секцій: 2
    Кількість квартир: 110 (1-к.- 62 , 2-к.- 38, 3-к.- 10)
    Площа квартир: 5483 м²
    Площа земельної ділянки: ≈ 4400 м²м²
    Висота будівлі 28,1 м
    Монолітно-каркасна будівля (можливість індивідуального планування)
    Металопластикові вікна
    Вхідні броньовані двері
    Сучасні ліфти
    Висота поверху 2,7 м
    Індивідуальне опалення
    Цілодобове водопостачання
    Сучасні радіатори з терморегуляторами
    Поквартирний облік води, електроенергії та газу
    Дитячий майданчик
    Спортивний майданчик

    Немаю нічого проти цього будинку та забудовника, але ціна в у.о. то не є здраво...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Про що точно знаю, це 5 камерні склопакети польського виробника (не кожен забудовник ставить),стінки дійсно рівненькі (проміряли з чоловіком), піноблок також польський якісний, всі стінки армують через 3 чи чотири цеглини (можливо так всі роблять), закритий двір, стоянка на 50 авто для 110 квартир це досить добрий показник, майданчики сплановані добре (дитина не вискочить під машину), перепланування дійсно можливо (ми вже дещо перепланували, але не все що хотілося), індивідуальне опалення не на всіх будівництвах ставлять, саме місцерозміщення досить зручне, інфраструктура розвинена. Всі інші переваги опишу коли буду знати, що вони точно будуть, а я надіюсь, що буде так як обіцяють забудовники.
     
  20. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    5 копійок вставлю стосовно доплати, у нашому фонді коли йде здорожчання приходить корінець про явку на пошту де ви з паспортом маєте прийти розписатися і отримати реклмендований лист а далі вже вам в листі кажуть що за 15 календарн днів буде здорожчання тому внесіть кориктування і так .д

    Щодо якості, пакети як кажуть виробники майже всі однакові, пластмаса, ми доплачували 1500 грн різниці з 4 камерного на 5 камерний, крім того замовили ще покриття антиблікоіе від ультрафіолету якась там можна штука, піноблок - у нас цегла, критий паркінг на 50 авто, майданчик теж буде футбольне поле, інд опалення це вже по замовчуванні, у нас плюс два сан вузли розгесені в різних частинах квартири, метр коштував нам 5800.

    Якісне і дороге житло це на погулянці чи від еко дому на бойківській дизайнерські будівлі з великими терасами, де йде розведена система з подачею повітря, де котли самі дорожчі, одним словом це як брати шевроле авео і мерседес
     
а де твій аватар? :)