ЖК "Ювелірний" -відгуки

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем IrynaDub, 3 гру 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. IrynaDub

    IrynaDub New Member

    Цікавлюсь надійністю цього забудовника. Звичайно, новобудови в нашій країні - це завжди ризик, але, коли будує не буд. компанія, а фіз. особа, а кредитує банк - то ризик ще більший! Хто має будь-яку інформацію по цьому об'єкту, пишіть, будь-ласка.
     
  2. IrynaDub

    IrynaDub New Member

    відгукніться, будь-ласка. складається враження, що про цю контору взагалі ніхто не чув! а вже майже всі квартири продані.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. mcandre

    mcandre Active Member

    Я вже колись створював тему де збирав всю інфу по цій новобудові, її потерли бо подумали, що реклама.
    Судячи сайту будинку, квартир там ще є повно.
    Кожна новобудова - це ризик. В даному випадку Кредобанк виступає гарантом. Не буду пояснювати, що таке фонд фінансування будівництва і чому це найкраща схема інвестування будівництва в Україні.
    Фізична особа, яка замовила будову - це керівник "Рудністу" (Чеснокова Валентина Михайлівна)
    З переваг будинку - закрита територія, парковка, утеплення мінватою, 2 ліфти в кожному під"їзді, поруч озеро. Ще тепла підлога, котел, обіцяють нормальні (а не такі що зразу викинути) двері і вікна тд. Здається, це все, що згадав. Ще щось згадаю - допишу.
    Хочете абсолютно без ризиків - купуйте вже здану в експлуатацію квартиру:) Але там вже мова йде про інші гроші. І вибираєш з того, що залишилось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. zvirilka

    zvirilka Active Member

    Купила літом там квартиру, точніше - інвестувала в її будівництво. Тепер дивлюсь, як будують і з нетерпінням чекаю :)
     
  5. mcandre

    mcandre Active Member

    + відео вигляду з будинку, десь з 4 поверху
    http://www.youtube.com/watch?v=Sj4XUhxjpfg
    Проїжджав по стрийській. То там біля "Формули Краси" ще якийсь супермаркет наче будують.
     
  6. zvirilka

    zvirilka Active Member

    Вчора проходила - вже останній поверх добудовують! :)
    хто ще з цього форуму чекає на цей будинок?
     
  7. Grek

    Grek Well-Known Member

    А що там із цінами у ЖК "Ювелірний"? Ціна прив"язана до курсу долару?
     
  8. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Я як купував то умова була така, що кожна проплата - фіксується скільки буде доларів в день проплати.

    Тобто, фактично немає реальної прив’язки. Ціна не виросте.

    Мені це вигідно бо спокійніше сплю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Grek

    Grek Well-Known Member

    Свіже фото з будівництва
    [​IMG]
     
  10. Grek

    Grek Well-Known Member

    Будівництво триває...
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  11. mcandre

    mcandre Active Member

  12. mcandre

    mcandre Active Member

    [​IMG]

    Ще минулорічну фотку знайшов в телефоні - це вигляд озера зі сторони будинку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. В договорі нічого не пишеться про це, коли купуєш квартиру оговорюється одне, а на ділі зовсім інше виходить у цього представника забудовника, все побудовано на тому, щоб побільше людей заманити а потім пишуть 10000 за м, якщо цікаві нюанси напишіть ми вже починаємо з ними розбиратися

    ---------- Додано в 09:57 ---------- Попередній допис був написаний в 09:52 ----------

    mcandre,вибачте за запитання- ви заплатили до кінця всю суму по квартирі в ЖК Ювелірний, якщо ні, пишіть виникли неприємні ситуації, поки не хочу світити

    ---------- Додано в 10:00 ---------- Попередній допис був написаний в 09:57 ----------

    Не відомо до чого вони в"яжуть, з вартістю за м досить не цікава ситуація. Ми вже туди влізли, можу поділитися про всі нюанси.
     
  14. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Олена Степанова, я купував минулого року і досі (принаймні, менше місяця тому платив по старому :))) ) плачу за квадрати по старому курсу - так що з цим все ок
     
  15. novoselik

    novoselik Well-Known Member


    Напишіть будь ласка, дивлюсь на цю новобудову, але ціна за квадрат в у.о. лякає...
     
  16. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    novoselik, я щойно дзвонив в Кредобанк. З 18 березня там дійсно ціни за неоплачені квадрати дещо переглянули, враховуючи те, що курс піднявся більше ніж на 20%. Напевне, про це хотіла сказати Олена Степанова. В договорі про це було написано. Напевне, всі решта забудовників теж дещо перерахують ціни. В принципі, мене то не зачіпає, бо в доларах нічого не міняється
     
  17. В договорі про долари нічого не говориться можливо у вас якийсь інший договір, але якщо у вас все добре я рада за вас

    ---------- Додано в 19:39 ---------- Попередній допис був написаний в 19:18 ----------

    Тут не дещо підняли а з 7000 до 10000грн звичайно хто прив язався до доларів то йому всеодно, хоча міг би відчутно зекономити (на рахунок ФФБ в гривнях ложиться), а основне що забудовник не повідомив нікого про підняття.

    ---------- Додано в 19:48 ---------- Попередній допис був написаний в 19:39 ----------

    Подзвоніть до Ігоря (ви знаєте хто це) і уточніть про теперішній курс я думаю, що не дуже буде приємно дізнатися, як наш забудовник "повідомив" всіх за його словами.
     
  18. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Олена Степанова, з вашого натхнення зідзвонився сьогодні з Ігором, Кредобанком та ще раз прочитав договір.
    Договір у нас однаковий. Це типовий договір про участь у ФФБ.
    Я не юрист, але прочитайте ще раз договір та зверніть увагу на такі пункти: 2.6; 3.1-3.4; 3.13; 5.4.6. Там ви знайдете відповіді на усі запитання. У договорі є поняття "поточної ціни вимірної одиниці" а також "підвищення поточної ціни вимірної одиниці". Цю ціну визначає забудовник керуючись певними факторами.

    Моя порада вам номер 1: менше емоцій і самостійно прийміть рішення про те, що вам робити далі: продовжувати брати участь у цьому ФФБ, чи ні. Особисто я продовжую, так як отримую прибуток у $ і у $ еквіваленті вартість м2 не змінюється. Звісно, краще було б якби ціна у гривнях не піднімалась незважаючи на 30% зміну курсу гривні відносно долара, але реалії такі, що усі забудовники мусять йти на це, щоб вчасно здати будинок.

    Моя порада вам номер 2: курс долара сьогодні 11.3, а за місяць, коли отримаємо транш від МВФ, він може стабілізуватись і повернутись до 9-10. Тому, в теорії, вартість м2 мала б зменшитись.

    Інвестування:pardon:
     
  19. Я так думаю, що ви самі до себе задзвонили.

    ---------- Додано в 07:19 ---------- Попередній допис був написаний в 07:17 ----------

    ;):):mocking:
     
  20. promisto

    promisto Well-Known Member

    Ми живемо в Україні і валюта у нас гривня. І переважна більшість населення отримує гривні. А хіба з ростом курсу долара зарплату людям більшу стали платити (навіть тим же будівельникам). Може цеглу з Європи везуть чи бетон? Ціни на енергоносії тільки зараз підвищаться, і навіть якщо так, то доля вартості енергоносіїв не є значною для такого суттєвого підвищення ціни: у варіанті 7000 - 10000 це аж ніяк не 30%, а 42,857%
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)