ЖК Голоські кручі, Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем KrisL, 27 лют 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Таку історію з лаунж-зоною розгорнули, не знаю що там та до чого, мені цікаво де ж мої майбутні сусіди поділись, чи може то я не там сиджу, не на тому сайті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Зазначу у стрічці новину по ЖК за 20.08:

    «Будівельна корпорація РІЕЛ завершила бурові роботи під будівництво другої черги житлового комплексу Голоські Кручі. Про це повідомив керівник проекту будівництва. Наразі будівельники проводять роботи з підготовки до заливання ростверку.

    Паралельно з цим впродовж тижня на майданчику буде встановлений баштовий кран.»
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vasylii

    Vasylii New Member

    А де є інформація про забудовника і чи є дані про хід будівництва по цьому ЖК? Хотілося б почитати відгуки тих хто вже купив тут квартиру...
     
  4. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Я придбав квартиру в цьому ЖК. Тут його оточує неймовірна природа, сам комплекс обіцяє бути сучасний та стильний, але скажу що мене найбільше порадувало, так це территорія: альтанки, зони барбекю, лаунж зона... якщо об‘єктивно, то такої перспективи, як у ЖК Голоські Кручі я не побачив ні в одному ЖК Львова.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    • Подобається Подобається x 1
  6. anp

    anp Well-Known Member

    Керівники псевдо-інвесторів зверніть плз увагу чим займаються Ваші підлеглі.
    Бо вони тут за гроші Ріелу самі з собою спілкуються - проаналізуйте плз наскільки ви шкодите Ріелу підключаючи цих ботів.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    а ви хто? псевдо бот? псевдо інвестор? чи просто псевдо розумний?
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Колись все тайне стане явним і ми дізнаємось хто він такий, по всім гілкам, але якщо чесно, мені все одно хто та що)))
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ріелососи абсолютно не паляться.

    На перший-другий розрахуйсь!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Тут можна писати що завгодно, зітхати, як завгодно, проте будівництво триває і йде нормальними темпами. За процесом, інвестори можуть слідкувати не тільки в кабінеті, а й на сторінці нашого ЖК!
     
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Nikaelectrogroup, опишіть що у вас на разі відбувається на будівництві, що вже зроблене та як йдуть справи, можливо просто киньте сюди хід будівництва для ознайомлення. Дякую, буде цікаво глянути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    О зараз ріелососи будуть мастурбувати на брудершафт цілу сторінку
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Лукап, сподіваюсь вас скоро забанять. Ви переплутали форум з сайтом яким цікавитесь. З вас виросла ганебна людина, і я певно не перший так вважаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  14. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ріелососи пішли в бій. Ганебні клоуни тепер інших називають ганебними. Це дуже по українськи, по ріелівськи так би мовити. Але від того що мене забанять - нічого не зміниться. Ви і надалі лишитесь клоунами. Навіть якщо зміните роботу.
     
    • Баян Баян x 1
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Дуже смішно, «пішли в бій» ви прочитайте своє повідомлення! Хоча кому я що кажу, така «обдарована» людина точно далі свого носа нічого не бачить.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  16. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Що там з вашим будинком, як взагалі йде будівництво, чи багато квартир вже викуплено, розкажіть хоча б щось по суті.
     
  17. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    От і я про те саме, але десь пропав Ніко, не отзивається і інформації ніякої немає, може ще є інвестори з цього ЖК?
     
  18. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ну звісно, а як ми хотіли, щоб десь була видна переписка та без лукапа з його підгавканням. Лукап, то може ви будете більш розумними, та розкажете нам як справи на вашому фронті? Цікаво почути характеристику саме від вас.
     
  19. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ріелососи гастролюють. Підозрюю що %username% ой тобто Nikaelectrogroup зявиться десь під вечір і вкине інсайдні фотки з будівництва, отримані з сайту ріелу чи лун )
     
  20. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    дякую за інфо, а отже свіжі фото з будівництва можна знайти на Лун ті сайті забудовника.
     
а де твій аватар? :)