ЖК Голоські кручі, Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем KrisL, 27 лют 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Таку історію з лаунж-зоною розгорнули, не знаю що там та до чого, мені цікаво де ж мої майбутні сусіди поділись, чи може то я не там сиджу, не на тому сайті.

• Подобається Подобається x 1
  2. Зазначу у стрічці новину по ЖК за 20.08:

«Будівельна корпорація РІЕЛ завершила бурові роботи під будівництво другої черги житлового комплексу Голоські Кручі. Про це повідомив керівник проекту будівництва. Наразі будівельники проводять роботи з підготовки до заливання ростверку.

Паралельно з цим впродовж тижня на майданчику буде встановлений баштовий кран.»

3. Vasylii

Vasylii New Member

А де є інформація про забудовника і чи є дані про хід будівництва по цьому ЖК? Хотілося б почитати відгуки тих хто вже купив тут квартиру...

4. Я придбав квартиру в цьому ЖК. Тут його оточує неймовірна природа, сам комплекс обіцяє бути сучасний та стильний, але скажу що мене найбільше порадувало, так це территорія: альтанки, зони барбекю, лаунж зона... якщо об‘єктивно, то такої перспективи, як у ЖК Голоські Кручі я не побачив ні в одному ЖК Львова.

5. anp

anp Active Member

Керівники псевдо-інвесторів зверніть плз увагу чим займаються Ваші підлеглі.
    Бо вони тут за гроші Ріелу самі з собою спілкуються - проаналізуйте плз наскільки ви шкодите Ріелу підключаючи цих ботів.

• Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  6. MrjanaLylka

MrjanaLylka Well-Known Member

а ви хто? псевдо бот? псевдо інвестор? чи просто псевдо розумний?

• Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)