ЖК Голоські кручі, Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем KrisL, 27 лют 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Я довго вагався, враховуючи всі нюанси які вивчив на цьому форумі, проаналізував ситуацію і зважив всі особисті за та проти, тому і вклав свої гроші.
     
  2. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Погоджусь з вами, для тих хто хоче заїжджати в свої апартаменти вже сьогодні, це не найкращий варіант, а от для вкладу грошей на майбутнє, щоб не тримати їх під подушкою - ідеально.
     
  3. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Щодо водоканалу, звідкіль у вас така інформація? (А саме, що не вистачає тиску). Стару систему замінять на нову при прокладанні мереж і все.
     
  4. lookup

    lookup Well-Known Member

    Три пости - стандартний підхід ріелососа. До чого докотилась ця контора, що примушує людей розмовляти самим з собою. Тут потрібне навіть лікування, адже психіка однозначно після роботи в РІЕЛ буде хвора
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Вкладаючи гроші в будь-яке будівництво - це вклад у майбутнє, тут вже вагому роль грає місцерозташування, можливість відпочинку та інфраструктура для подальшого життя чи сдачі квартири.
     
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я був би здивований аби ви написали щось інше, але ні, ви продовжуєте гнути все як вам хочеться це бачити.
     
  7. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Не потрібно мене припусувати к тим ким я не є! Я інвестував в новобудову свідомо! Мені дійсно сподобалось місце і квартири, до того ж ціна влаштувала.
     
  8. 4ed

    4ed Well-Known Member

    Помилкова думка. Не кожне будівництво є хорошим вкладом в майбутнє.

    А що грає невагому роль? Терміни здачі? :)))
     
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Все відіграє вагому роль при купівлі квартири, але ж ви не купуєте її в якомусь селі за 100 км від міста, чи не так? Тож я виділяю для себе такі основні позиції.
     
  10. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ваш сарказм...

    Подивіться скільки будинків вже здано, скільки зараз здадуть в експлуатацію, все добудують. Скоро заселимось да ремонти робитимемо.
     
  11. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Для мене вагоміша роль - транспортна розв‘язка, планування квартир, близкість до магазинів та закладів освіти.
     
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Кожен має свої пріорітети, і це нормально. Моїй мамі, наприклад, завжди важливо було, щоб квартира мала велику кухню де всі збиратимуться, тому їй, свого часу, ми шукали квартиру з кухнею від 20м2.
     
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    І як? Знайшли? 20 м2 - це величезна столова, ще й острів посередині, мрія кожної жінки, місце де збиратиметься вся родина за святковим столом.
     
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не знайшли, побудували! І задоволені всі, і місця багато, і свіже повітря. Так буває, планували одне, отримали друге.
     
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Зайшла на сайт Голоських Круч, там написано «лаунж-зона на даху», то ця зона для всіх мешканців комплексу, чи це буде територія квартир і вона оздоблюється власником для себе?
     
  16. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Лаунж-зона не на даху самого будинку буде, а на даху будівлі з комерційними приміщеннями. Зона загального користування, хоча і під аренду кафе/бару буде непогано.
     
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Зона відпочинку/лаундж - це дуже круто, як на мене, особливо враховуючи «вхідні дані» природи вашого ЖК! Як добудують, обов‘язково навідаюсь!
     
  18. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    То такими темпами чекайте у своїй лаунж-зоні всіх сусідів з сусідніх ЖК. Чи територія комплексу буде закритою?
     
  19. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Стосовно аренди будете дивитись, щось мені здається, що так і буде там кафе/бар. І це не погано! Якщо відстань до сусідніх вікон дозволяє то легка музика та кальян станут гарним супроводом в вечірній час.
     
  20. OlegNew

    OlegNew New Member

    Всім привіт, група для майбутніх жителів ЖК Голоські кручі. Добавляйтесь у нас обмін новинами і фото

    Увійти у Facebook | Facebook
     
а де твій аватар? :)