ЖК Голоські кручі, Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем KrisL, 27 лют 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Реаліст, тримайте нас в курсі своєї скарги, знаю, що такі скарги ні до чого на фініші не приводять, і заплановані будинки, таки з‘являються. Щоб будинок став довгобудом, треба зібрати дуже багато підписів, але в будь-який момент, коли будівництво шагне, вже нічого не зробити.
     
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ознайомився детальніше з вашим ЖК, ціна ну дуже приваблива. Планування квартир також порадувало. Візуалізація інфраструктури - зе бест. Сподобалось все! Навіть покриття на дитячому майданчику продумали.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ріелоботе, ну не треба займатись такою дешевою рекламою огидного ЖК на відшибі. Всім відомо, що РІЕЛ затягне будівництво на 2-3 роки та й сам ЖК збудує з гівна і палок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Це ваша думка, ознайомтеся з ЖК, зважте всі плюси та мінуси, а потім вже пишіть свою нісенітницю, як завжди, на всіх гілках форуму... після вашого ознайомлення, зможемо вести конструктивний діалог, якщо ви знаєте, що це таке.
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. 4ed

    4ed Well-Known Member

    Ріел
    Очікування:
    [​IMG]
    [​IMG]

    Реальність:
    [​IMG]
     
  6. 4ed

    4ed Well-Known Member

    По плануванні теж не все однозначно. Наприклад квартира №67:
    https://riel.ua/assets/images/objects/floors/goloski-kruchi-1/gl-c1_10.jpg

    Спальня 7,5м * 2,8м
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ахах, з 2х метровим матрацом, і ще мінімум 20 см, лишається 63 см на прохід
     
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Тож тільки візуалізація, вам треба просто «нашпигувати» майданчик за власним бажанням, як я зрозумів з повідомлення.
     
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я розглядав нормальні квартири, але на такі вагони серед людей також є попит. І до речі, зручність в них в тому, що можна вдало поділити простір.
     
  10. 4ed

    4ed Well-Known Member

    Ви ж самі написали про візуалізацію. Я показав яскравий приклад, чому не варто вірити візуалізаціям на етапі котловану і як буде виглядати інфраструктура після реалізації Ріелом.

    Тому, будь ласка, не пишіть більше таких дурниць:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Це ж ваш приклад, я пишу про те що побачив на візуалізації саме Голоських Круч. У вашому ЖК перша візуалізація ну дуже крута. Щодо другої, то підженіть її до першої, все ж в ваших руках.
     
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    Всеволод то якийсь затятий рієлосос. Цікавиться тільки рієлошлаком. Ідеальний інвестор, якому ніколи нічого не побудували, хоча бабки сплатив. Але ми то знаємо що крім ровера Україна у нього більше нічого не має
     
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А ми, це хто? Ви і ваша бурхлива уява? Я цікавлюсь не лише об‘єктами від РІЕЛу, але це не є ваша справа! Слідкуйте за собою, а особливо за тим, що, та як ви сосете, і не подавіться!
     
  14. lookup

    lookup Well-Known Member

    Куколде, от не треба про сосання копіювати. Відразу видно якої статі особа веде акаунт цього затятого "інвестора"
     
  15. OlegNew

    OlegNew New Member

    Всім привіт! Я створив в Фейсбуці групу для майбутніх жителів ЖК Голоські кручі. Добавляйтесь, будемо обмінюватися новинами і фото
    Увійти у Facebook | Facebook
     
  16. lookup

    lookup Well-Known Member

    Рієлоботики все свій шлак просувають. Більше постів, більше лінків
     
  17. А Всеволод вже і тут інвестор і вішає локшину на вуха черговим жертвам Ріелу?
     
  18. lookup

    lookup Well-Known Member

    Всеволод тільки в РІЕЛ "інвестує" ))
     
  19. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Ознайомився з іншими гілками форуму компанії РІЕЛ, не зрозумів, чому на них всіх, одні і ті самі люди?

    Боти? Ви всі тут одне одного варті! Перечитуючи вашу переписку, взагалі не зрозуміло, що і до чого.

    Голоські Кручі - новий проект від РІЕЛ, хотілось би зробити висновок про комплекс і його перспективи.
     
  20. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Остання візуалізація в вашому ЖК, це, що? Такий буде дитячий майданчик? Що за компенсації та доробки по ньому?

    На другій візуалізації не бачу схилів та тераси, чи, що там відображено?
     
а де твій аватар? :)