ЖК Globus Continent ; 1-ша черга, власники квартир. Будівельна компанія Глобус.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем I R E N A, 4 січ 2018.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Tanya T

    Tanya T Member

    Добрий вечір! Підкажіть, оформлення договору було по системі попереднього?
     
  2. Tanya T

    Tanya T Member

    Дуже дякую за відповідь. Цікавило чи не було проблем ;)
     
  3. Tanya T

    Tanya T Member

    Підписання основного з чим пов' язано протермінування?
     
  4. Tanya T

    Tanya T Member

    Може ще підкажете, для чого відкривати рахунок? Чому не можна просто через касу оплатити на їх рахунок гроші?
     
  5. TSSky

    TSSky Member

    Проблем не було. З чим пов'язане протермінування не скажу точно, але думаю через реорганізацію структури забудовника (Глобус розділився на дві компанії).
     
  6. zorianas

    zorianas New Member

    Добрий день! Скажіть, будь ласка, що чути про дату видачі документів власникам?
     
  7. zorianas

    zorianas New Member

    Добрий вечір. Додайте мене у групу у вайбері, будь ласка)))))
     
  8. kseniia

    kseniia New Member

    Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як додатись в групу у вайбері?
     
  9. Leone

    Leone New Member

    Доброго дня. Додайте мене, будь ласка в групу у вайбері 0966149021. Дякую.
     
  10. Crazyangel

    Crazyangel New Member

    Неприємний сюрприз після покупки

    Перед покупкою квартири я проконсультувалась з двома менеджерами у двох різних відділах продажу і обидва менеджери надали мені одинакову інформацію про вигляд квартири. Коли я спитала, які вікна планують ставити в квартирі, мені розповіли, що в квартирі не буде панорамних вікон. Менеджер ствердно відповів, що в цій черзі (мова йде про четверту чергу) забудовник не буде ставити панорамних вікон.

    На плані квартири вказана лише довжина вікна. В описі квартири балкона не передбачено. У додатку до договору ніяких розмірів про висоту вікон не вказано. Тому я, на жаль, повірила словам.


    Коли прийшла на огляд будівництва, то зрозуміла, що все-таки надана мені інформація зовсім протилежна до дійсності. Додаю відповідь менеджера, щоб ви зрозуміли різницю між вікном і французьким балконом:

    -Доброго дня. Саме так і є. Ми в не робимо панорамних вікон у 3,4, та 5 чергах. відмічені вами конструкції - це двері до французького балкону, а вони не можуть бути підмурованими. Від початку проекту такими і були. Ця квартира є універсальною. Її можна в багатьох варіантах переплановувати у 3 кімнатну в середині. Тому і продавалась із таким варіантом французького балкону. Жодного обману. Ми дуже відповідально підходимо до розробки проекту та його реалізації і плануємо наступні. Тож не в наших інтересах продавати обманом.


    Ми ж купуємо житло на стадії будівництва, фактично віримо словам забудовника, але як показує практика -вірити словам не можна. Кожен момент,пункт,зауваження, уточнення - важливі для вас - потрібно ПРОПИСУВАТИ в попередньому договорі.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. Crazyangel

    Crazyangel New Member

    Фото додаю
     

    Вкладення:

    • DSC07616_1.jpg
      DSC07616_1.jpg
      Розмір файлу:
      160,9 КБ
      Переглядів:
      8
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)