ЖК Globus Continent ; 1-ша черга, власники квартир. Будівельна компанія Глобус.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем I R E N A, 4 січ 2018.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. TSSky

    TSSky Member

    Так, над головою мені там не скакати!:)
     
  2. TSSky

    TSSky Member

    Мені теж обіцяли документи в травні. Був на будові близько місяця тому, доливали стяжки і починали роботи в під'їздах. На рахунок введення в експлуатацію не чув щоб обіцяли вівідра 5 під'їздів одночасно. Мені відразу казали що 4 і 5 під'їзд будуть здавати першими.
     
  3. I R E N A

    I R E N A Member

    Обіцяю, що не буду :)))
     
  4. I R E N A

    I R E N A Member

    Ну, можливо, тому що Ви купували квартиру пізніше, ніж я... До того часу плани по вводу в експлуатацію могли вже змінитися. З рештою, кардинально нічого не змінюється... Голвне, щоб затримували не довго.
     
  5. IvannaKochan

    IvannaKochan New Member

    Доброго дня) тут форум лише для першої черги?))
     
  6. IvannaKochan

    IvannaKochan New Member

    І ще на скльки мені відомо я щось не зауважила чи ви тут озвучували) Глобус і Континент це вже два різних інвестори
     
  7. Vasa

    Vasa New Member

    Шановні ви в курсі шо ті будинки будується в = СЕЛІ Сокільникі))) ..чотко вас розвели впаривши Село по ціні Львова)))
    Тепер ви не в місті, а будете Колхознікі)))
    І доріг вам там не бачити)) бо
    ...Ділянка забудови Пустомитівський район)) а вних грошей нема)) і прописка у вас буде Пустомитівська....і з всім питаннями шуруватимите в Пустомити)))
    А ті говнозабудовники на облагороджені гроши жмут ...не то шо дорогі зробити)))
    аахаахаа Колхозніки ;)))
    Купуйте чоботи будете Болото місити по Колхозі)) і коляски повноприводні))) но є і плюс дітлохи будут мали болотце для забав)))
    там і КриСа і Бакс по 100грн ...і ті Стойла зліплені Хліви Обваляться в цінах пополам )))
     
  8. I R E N A

    I R E N A Member

    Доброго дня! Ні, тут форум для усіх черг новобудови Континенту ☺️
     
  9. Anichka Anna

    Anichka Anna Member

    Добрий вечір!
    Що там зі здачею? Є якісь новини?
    Була на будові...у 2-3-му під'їздах вже теж зробили фасад (зі західної сторони). Зі східної сторони, 3-ій під'їзд готовий, в другому поставили риштування. Робота йде)
     
  10. I R E N A

    I R E N A Member

    Поки що нічого нового, окрім того, що документи на право власності мали б видаватись у травні, більше нічого не знаю... Вас додали у групу в вайбері? Я думаю там буде оперативніше отримувати якісь новини. Але робота йде, однозначно. Принаймні зовні видно.
     
  11. Anichka Anna

    Anichka Anna Member

    Так, я додалась у групу в Viber.
    Вже й сусіди знайшлись)
    Тепер якось спокійніше
     
  12. IvannaKochan

    IvannaKochan New Member

    а можна і мене в групу вайбер добавити))))
     
  13. Anichka Anna

    Anichka Anna Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  14. vovarpd

    vovarpd New Member

    Парк мав бути зданий в 3 кварталі 2018. По факту сертифікат отримали в лютому 2019. А про право власності ще нічого не чути. Рухаються як мокре горить.
    Сам будинок вже готовий (фасад, двері, ліфти) але з комунікаціями і прибудинковою ще халепа.

    Ми ходили групою інвесторів (чоловік 15) до них в офіс прояснити питання. Обіцяти вони вміють, ще з минулого року обіцяють що "от в наступному місяці" все буде )) . Крім обіцянок толку небагато.

    Така сама ситуація і в Глобус Комфорт.

    Тому ставтеся до їхніх обіцянок скептично.
    Дуже безвідповідальний забудовник.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Anichka Anna

    Anichka Anna Member

    Що тут гадати..
    Поживемо, побачимо!
     
  16. maksymka

    maksymka New Member

    Добрий день. Як пройшли збори власників 1-черги?
    Поділіться,коли зроблять дорогу до будинку і видадуть право на власність?Як просувається здача?
     
  17. Anichka Anna

    Anichka Anna Member

    Добрий день!
    Присвоїли поштову адресу! З понеділка будуть огляди квартир, далі підписання договорів.
     
  18. maksymka

    maksymka New Member


    Добрий день. Знаю,що вже будинок введено в експлуатацію,власники отримуватимуть право власності найближчим часом.Коли обіцяють зробити благоустрій території(дорогу до будинку та до під' їздів )? Що кажуть?
     
  19. Tanya T

    Tanya T Member

    Доброго вечора! Цікавилась квартирами цього забудовника. Може підкажете, за якою системою договір? Дуже ризиково купляти за попереднім договором?
     
  20. TSSky

    TSSky Member

    Добрий вечір. Спершу підписується попередній договір купівлі-продажу. Це далеко не ідеальний варіант, але так працюють зараз майже всі забудовники. А про ризики загугліть, інформації достатньо. Особисто я залишився задоволеним співпрацею з забудовником (поки що). Термін підписання основного договору протерміновано на 3 місяці, що не так вже критично (товариш в ЖК Америка мав отримати документи в жовтні минулого року і ще не має їх).
     
а де твій аватар? :)