ЖК Globus Continent ; 1-ша черга, власники квартир. Будівельна компанія Глобус.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем I R E N A, 4 січ 2018.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. I R E N A

    I R E N A Member

    Хто вже придбав собі квартиру у Globus Continent на Трускавецькій? Здача І квартал 2019 року.
    Пишіть сюди, сусіди ;)
    Чому вирішили купляти саме у них?
    Я з 4-го під‘їзду буду :mocking:
    По мірі можливості, якщо хтось також буде/буває на будівництві - кидайте фото що там відбувається!
    Також бачила групу у фейсбуці, але там щось взагалі поки без активності, можливо, тут буде краще ;)
     
  2. Viktorio

    Viktorio New Member

    Реально дивився на фотки - там зараз тільки кран встановлюють. Сам задумався придбати в 5-му підїзді, але трохи очково вкладати гроші в повітря ))) була б хоча б будівля на 2-3 поверхи, а так... Зараз на Малиновій здача будинку, подивимось чи люди задоволені...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. I R E N A

    I R E N A Member

    Та ні, там вже давно почалось будівництво, вони ж мають робити все поступово... 2-3 поверхи першого під’їзду вже мають бути. Ось на цьому сайті видно ЖК Глобус Континент, Львов: ход строительства на фото — ЛУН.ua .
    Хоча їм би не завадило додавати опис до фото з будівництва які роботи там ведуться і взагалі камеру. Також в зимку через зрозумілі погодні умови на будівництвах працюють повільніше, а коли теплішає, то роботу наздоганяють, мені це не в одному відділі продажу казали :) Будемо сподіватись на краще!
     
  4. Polina Lviv

    Polina Lviv Member

    Я вже другий місяць шукаю де квартиру купити, але поки не можу визначитися. Думала в ЖК Глобус Континент, але як то мало інформації.
     
  5. I R E N A

    I R E N A Member

    Я два роки собі обирала де купити квартиру :)))
    Глобус Континент виявився для мене найоптимальнішим.
    Місце розположення, інфраструктура, ціна, планування - кращого не знаходила ніде. Раніше також собі обирала лише 2х-кімнатні квартири, які потім 100% переплановувала б, але у Континенті сподобалась і однокімнатна з оптимальним плануванням, яку рухати майже зовсім не треба. Це для мене було дуже важливим фактором.
    Ну і документи їх, знаю, що проходять багато інстанцій.
    Вони на ринку вже не першу новобудову почали, і я думаю, що якби ставались якісь казуси, то це давно б вже було відомо.
    Я сподіваюсь на краще :pardon:
     
  6. kostchen

    kostchen Member

    Раджу перед озвученими Вами факторами перевірити
    1. документи (документи на землю, проектний план, відповідність генплану, дозвіл на проведення буд робіт, декларація про початок буд робіт, ваш договір як покупця)
    2. Засновників. Володіння компанії власними ресурсами і в якій долі, чи будівництво здебільшого від передплат майбутніх власників. Дата реєстрації, статутний фонд
    3. Забезпечення підключення до зовнішніх мереж (каналізація, електроенергія, газ);

    А потім вже робити висновки про оптимальність. У Глобуса дійсно хороші ціни, проте є особливості які треба враховувати.
     
  7. I R E N A

    I R E N A Member

    Звісно, Ви цілком праві про те, що треба враховувати усі нюанси перед придбанням квартири, і для мене перевірка усієї цієї документації є просто сама собою зрозумілою. Ніхто не ризикне вкласти свої власні кошти у невідомо що...
    Тому про оптимальність, перш за все, я мала на увазі чисто людські вподобання.
    Нещодавно ще стало відомо, що усі новобудови Глобусу на сайті Асоціації Західно-Ураїнських забудовників внесли в список цілком законних.
    А от перед Глобусом я декілька разів розглядала варіант ЖК «Квіти Львова», квартири там були не погані, а от виявилось, що вони у статусі «ризиковане» будівництво. Тому...
     
  8. kostchen

    kostchen Member

    Я власне теж цікавився і поки ще не перевірив всі документи, та описані ньюанси самостійно. В наш час місця в рейтингах і різних списках легко "вирішуються".
     
  9. I R E N A

    I R E N A Member

    Ну, я думаю, що у відділі продажу не буде проблем запросити в них все, щоб передивитися. Дайте знати, як перевірите :)
    Було б добре, якби Ви потім лишили свій відгук для наступних можливих покупців.
    І, на жаль, так... Але так хотілось би вірити, що все чесно :pardon:
     
  10. TSSky

    TSSky Member

    Привіт, будем сусідами). Минулих вихідних був на будові, почали 9 поверх і вже залили фундамент сусіднього будинку. Наш будинок почали закладати блоками.
     
  11. I R E N A

    I R E N A Member

    О, нарешті :)))
    Приємно познайомитись!
    Добре, що сказали, бо щось немає нових фото з будівництва у фейсбуці і на сайті, але процес виходить, на щастя, йде!
    Там вже можна приходити на будівництво, так?

     
  12. TSSky

    TSSky Member

    На будівельний майданчик вас ніхто не пустить, зіба через офіс проситись. Я був поряд, вивчав територію. Фотки є, але поки не розібрався як їх тут заливати. З галереї додати можливості нема, а заливати на сторонні сервіси з телефону не зручно.
     
  13. I R E N A

    I R E N A Member

    О, добре! Якщо розберетесь, то чекаємо фотки, бо в фейсбуці якась мовчанка з тим Континентом... Щось не зрозумілий в них розклад викладання нових фото, постійно змінюються числа. Та врешті решт поставили б туди вже камеру, аби люди кіпіш не піднімали постійно, бо в коментарях під постами на головній сторінці фейсбук лише про Континент питаються. Треба ж якось з розумінням до людей підходити... Сподіваюсь, що вже з дня на день все таки оновлять інформацію. Чекаємо...
     
  14. I R E N A

    I R E N A Member

    Сьогоднішнє фото 01.05.2018, правда зроблено здалеку...
    Важко сказати щось про процес. Думаю, більше буде видно, коли забудовник викладе нарешті фото зблизька.
     

    Вкладення:

  15. TSSky

    TSSky Member

  16. TSSky

    TSSky Member

  17. TSSky

    TSSky Member

  18. TSSky

    TSSky Member

    Це фотки за 15 квітня, а перша за 23 квітня, на ній видно всю територію і початок будівництва другого будинку.
     
  19. I R E N A

    I R E N A Member

    О, нічого собі, навіть з літака фото! Дякую, що надіслали, тепер видно краще! А то я геть не могла туди так близько підійти по тому ґрунту, що зараз є... Сподіваюсь, там колись буде нормальна дорога :)
    Отже, будівництво йде і це чудово.
    Закликаю також інших людей та власників квартир у ЖК Глобус Континент приєднуватись до бесіди, ділитися враженнями та надсилати нові фото!
     
  20. VolodaAndriyk

    VolodaAndriyk New Member

    Всім привіт. Хочу придбати квартиру в новобудові, переглядаю всіх забудовників. Найбільше сподобався проект компанії “Глобус” - Континент. Сподобалося планування квартир, індивідуальне опалення та підземний паркінг, близько хороша школа та дитячий садок, для мене це важливо. Читав форуми про новобудови Львова, читав про них лише позитивне. Проте компанія дуже молода і ще немає зданих в експлуатацію. Думаю звернутися в їх відділ продажу для консультації та купівлі квартири. Тут останні фото з цього об'єкту Хід будівництва ЖК “Globus Continent” станом на 03.05.18
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)