ЖК Авалон Гарден (Avalon Garden)

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем scood, 15 лют 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Andryi

    Andryi Member

    Був сьогодні в них на будівництві і бачив, що в квартирі не розведені комунікації, тобто труби виведені тільки в коридорі. Як це має виглядати ? Потім коли людина заселяється сама повинна все робити, коли вже є стяжка, штукатурка???
     
  2. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Ну в новобудовах так і є - в квартиру підводять воду. світло, каналізацію. а вже сам власник робить собі розводку у своїй квартирі. З деякими забудовниками можна домовитися про проводку до штукатурення стін, але ж хто дасть гарантію. що вам ті дроти не покрадуть до здачі будинку.
     
  3. Anetiva

    Anetiva Well-Known Member

    Так заказухою пахне... Заплатили хлопу видно не зле, шо так хвале
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Та в нього на каналі я глянула ще одне відео про іншого забудовника. там теж лише позитив :) так що думаю тут не заказуха, а такий стиль роликів - бачити лише те, що показують, виділяти лише позитив.
     
  5. Tasiks

    Tasiks Active Member

    Коли здача цього будинку? Вже і так протерміновано, чи тут так як з поверхами обіцяли 10 а стало 15, здати обіцяли в першому кварталі а реально вийде в четвертому?
     
  6. Andryi

    Andryi Member

    А хто що чув про їхній новий об'єкт Авалон Комфорт? Скільки поверхів буде?)) Знову хмарачос набудують:facepalm::)))
     
  7. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    або не добудують )))
     
  8. shvarc

    shvarc Well-Known Member

  9. porada

    porada Member

    Захланні люди...Здачу одного будинку протерміновують і вже до будівництва іншого приступили.Може в цьому і проблема..
     
  10. Anetiva

    Anetiva Well-Known Member

    Тоже передивилась.... А рієл і новий львів в позитив не попав чи як???:)))
     
  11. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    ага дуже смішно,що позитив знаходиться вибірково)) головний мінус авалону - це паркан)) ага!
    чувак просто на актуальній темі заробляє, кожен крутиться як може
     
  12. Anetiva

    Anetiva Well-Known Member

    Паркан, то серйозний мінус:haha:
     
  13. Opel

    Opel Member

    Сьогодні менеджери повідомили що Форест та Авалон інк. це одне і теж.стає зрозуміло що Набережний квартал також має відношення до даних забудовників (такі ж договори, реклама), а дивлячись на якість робіт та протерміновані здачі будинків, авалон ближчим часом буде мати такуж репутацію.
     
  14. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    Ну так я тут в сусідній гілці написала, що до них приєднався ЖК Галіція. Вітаємо! :hi:
    Ох я не можу, як це все попахує якоюсь аферою великою. Дууууже сподіваюся що гроші людей не постраждають, як і самі люди.
    Але дуже стрьомно, дуже... :dntknw:
     
  15. ANV

    ANV New Member

    Всім привіт, зняв я тут відео будівництва з повітря, може комусь буде цікаво :)

     
  16. Andryi

    Andryi Member

    Та про шо тут говорити, вони і так і так людей намахують. В 3 і 4 секції за ціле літо майже нічого не змінилось, відтерміновують здачу, а сама якість будівництва не відповідає їхнім обіцяним словам!
     
  17. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

  18. Anetiva

    Anetiva Well-Known Member

    Так про авалон люкс, в них не має дозволів на будівництво, і в офісі кажуть, що то не проблема, для будівництва дозволів не треба:)))
     
  19. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    Хаха, мені теж таку пургу несла дівчинка з відділу продажів по телефону) Каже, а нащо декларація на будівництво? то просто формальність, головне що підписані містобудівні умови. І без декларації можна будувати))) От як після цого ставитись до компанії, яка говорить таку нісенітницю!
     
  20. miiira

    miiira New Member

    Купила квартиру ще у лютому. Не повірите, але в офісі мені гарантували, що до жовтня буде зданий будинок. Мова йде про другу чергу. А в дійсності я вже місяць не можу зайти і подивитись в якому стані квартира. Обіцяне перепланування з документами, виявилось брехнею. я вже не говорю, що будинок з 12 поверхів став 15-поверховим.
     
а де твій аватар? :)