ЖК Авалон Гарден (Avalon Garden)

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем scood, 15 лют 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. scood

    scood New Member

    Всім привіт
    Став щасливим учасником клаптикку повітря де мають збудувати мені квартиру =) В ЖК Авалон Гарден, на Пороховій.
    Майбутні сусіди пишіть, будемо обговорювати всякі цікаві і штуки і вирішувати проблеми (тфу тфу, надіюсь їх буде небагато)
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Блін....а я прочитав "Аваков гандон")))) думаю, ну шо за чорний піар))
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  3. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Може в простонароді так і прозвуть )))
     
  4. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    поки іде війна нема що обговорювати, Після війни усе подешевшає у декілька разів, тоді і будемо вирішувати
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    в тому числі і ваша робота? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. shvarc

    shvarc Well-Known Member

  7. shvarc

    shvarc Well-Known Member

  8. scood

    scood New Member

    Дивлячись на їхній графік, то не так вже й багато якось виходить. Обіцяли перший будинок в травні вже здати.
     
  9. AdrianaKozlova

    AdrianaKozlova миється в бані

    • клон
    Рассматривала покупку квартиры в Авалоне, но не решилась все таки.
    Уж очень я не доверяю этим схемам продаж через кооперативы, договор составлен так,что если вруг не достроят, то я сама виновата! побоялась очередной "Элиты центр"
     
  10. Andryi

    Andryi Member

    Я купив недавно квартиру в Авалоні, спочатку говорили про одну дату здачі будинку тепер про зовсім іншу, термін відтягується на 4 квартал 2015р. При покупці розмова була про 12 поверхів, а тепер кажуть що 15 буде. А що дальше??? можливо зовсім зупинеться будівництво, або буде 5 поверхівка, а моя квартира на 8 поверсі ??
     
  11. scood

    scood New Member

    А я думаю, чо то другий підїзд починає ставати вищим за перший.
    Андрію, то здачу 2-го підїзду перенесли на 4 квартал? Бо вони ше обіцяються і 5 підїзд в 4 кварталі збудувати
     
  12. VickyLucky

    VickyLucky миється в бані

    • клон
    Я теж не знаю чого чекати(( вже не дуже рада що купила квартиру в них. Вони там що хмарочоси збираються будувати?
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    @VickyLucky @AdrianaKozlova і ще наступних декілька - ви хоч різними компами користуйтеся, коли конкурентів ганите.
     
  14. scood

    scood New Member

    Ех.. Таке враження шо в авалоні квартири порозкуповували якісь перекупи або люди далекі від інтернету. Ніхто не пише нічого про будинок
     
  15. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Ну якщо негативу нема. то про позитив мало хто пише, звісно якшо забудовник не заставляє своїх сейлс менеджерів писати дифірамби на різних форумах, так як це спостерігаю в темі з Доброю оселею (де більшіть дописів можна взагалі повикидати). Взагалі їх проект мені подобається, побачимо що ж вони здадуть.
     
  16. malifis

    malifis Member

    Скажіть хто знає щось про Авалон Люкс??
    Вони ще не почали будівництво а по тому що я чула вже змінили планування будинку.Говорили про 25 поверхів а буде до 10.
    В цієї фірми це стає традицією )))))в одини будинок добавляють поверхів а з іншого забирають)))))
     
  17. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Закон збереження енергії ;)
     
  18. shvarc

    shvarc Well-Known Member

    http://kuplukvartiru.com.ua/forum/forum-nerukhomosti-lvova/352-zhk-avalon-liuks
     
  19. malifis

    malifis Member

    Все зрозуміло.Як я і чула буде 7-8 поверхів в будинку.І то ще не остаточний варіант.
    Будинок на картинці гарний,але ніяких гарантій що не скоротять до 5 поверхів.Буду чекати конкретики.
     
  20. Takamine

    Takamine Well-Known Member


    View: https://www.youtube.com/watch?v=69RlxNfpFVI
    за цією новобудовою не слідкувала. бачила лише їхні візуалки, про що і писала вище, що проект дуже класний в них. Ось вам відео, тепер подобається ще більше. Хоч будинок ще не завершений, в червні мабуть не встигнуть здати, але майже усі новобудови здаються із затримкою.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
а де твій аватар? :)