ЖК "Америка" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем BasiL, 8 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. anp

    anp Well-Known Member

    Бував на зустрічах. З того що нам обіцяли виконано орієнтовно 30%.

    Невиконано:
    • В ЖК Америка до сих пір зроблено прибудинкову територію
    • Не починали і майданчики.
    • Відеонагляд який обіцяли при продажі відмовились встановлювати.
    • Гарантію на дах не дають
    • ....
    Щодо компенсації - їх є дві різних:
    1) На протермінований будинок(наприклад будинки серії С від 5000 до 8000 на квартиру))) За два роки протермінування!!!!!
    2) Штрафна пеня у розмірі 10% річних у гривнях з 05.08.2019. Як вже обгрунтовували у фб Америки: це менше ставок по депозитак!! Тобто вигідно нічого не робити) До речі відмовились нараховувати 25% компенсації яку Ростислав Мельник обіцяв у березні 2019!

    Пані Олено, може ви тепер фактами/аргументами допоможете?

    Тільки РІЕЛ винен у затримках і невиконанні своїх же договорів!!
    Причин пані Олено на те є багато, одна з них некопетентні працівники які самі заганяють Ріел у прірву.

    Пані Олено, як бачите - стараюсь Вам допомогти з відповідями на всі Ваші питання максимально, хоча на Ріел не працюю)
    Дайте будь ласка вже хоч одну відповідь і на моє питання))

    Бо ви вже встигли відзвітуватись що "Б2 підключають"
    Передчасно я б сказав...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. mmatveeva

    mmatveeva Active Member

    anp ви занадто панікуєте. Порівнюючи роботу деяких відомих львівських забудовників у Ріела не так все і погано. Затримки є скрізь, це реалії нашого часу, але у Ріел хоч крани не падають, як нещодавно кран авалону.
     
  3. mmatveeva

    mmatveeva Active Member

    В-1 активно стартували

    71672632_2434433986878755_6771518423252860928_n.jpg 71894435_2434433893545431_5377664500474314752_n.jpg 72688856_2434433880212099_552726329234030592_n.jpg
     
  4. anp

    anp Well-Known Member

    Я не панікую, все що пишу - тільки для того щоб люди не дуже вірили тутешнім "інвесторам" за сумістнцтвом, які до речі тільки шкодять Ріелу...

    Різне буває у Ріела пані Матвєєва, навіть будинки в них топить річка у Києві/Глибочицька, і виправити цього не можуть ТРИ роки!
    Активність на майданчику? Цілих два будівльника це активно)))

    Кран Авалону - це трагедія, негарно цим маніпулювати, подумайте що Ви пишете і навіщо.
    І колегам передайте: пройде час - Ріел виросте з використання дешевого піару - а Вам залишаться тільки хвороби. Боти Ріелу - почитайте про "закон бумерангу" бо вернеться...
     
  5. mmatveeva

    mmatveeva Active Member

    Критикувати просто, а наведіть хоча б декілька достойних на ваш погляд забудовників. А щодо Києва я не в курсі, мені і Львову вистачає. Вото виклала не будівельників рахувати, а про те, що почались роботи.
     
  6. anp

    anp Well-Known Member

    З тих що були кращими РІЕЛу багато хто вже зіпсувався, з великих назву тільки Авалон.

    Роботи дійстно почали по В1, теж про це пишу - проте проблема та сама, обігові кошти вимили на інші об'єкти і як наслідок нема кому і за що працювати. Тому і затримки.. тому й будівельників легко порахувати(
    С-шки активніше доробляти почали - тому реальні інвестори, не чекайте - вимагайте своє!
    Більшіть дефектів і далі не виправлена - теж нема кому. Колись виправлять...

    Якби тих пару обмежених ботів що тут піарять Ріел під десятком ніків послати на будову - точно б толку більше було.
     
  7. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Була тиша і спокій, і навіть чути було муху, яка тут літає по екрану ... дивлюся всі пожвавилися, спасибі за життя на форумі, а то вже думала шукати сусідів на іншому сайті.
     
  8. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Ви схожі на крутого менеджера, але колишнього... до чого тут це? Кожна компанія має гарних робітників, активних, та і звичайний планктон, це повсюди.
     
  9. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Компенсація та штрафна пеня це бонус, і мені норм. Щодо невиконання обов‘язків по договору, ви реально вважаєте, що я буду оправдовувати когось? Свої думки з приводу цього я вже сказала і вони незмінні.
     
  10. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Кран впав? Реально? Не чула про таке, треба хоча б заскочити на сайт новини глянути. Слухайте, насправді є затримки. Всі ж в курсі. Ми придбали житло, чекаємо завершення от і все, я буду намагатись максимально не вводити себе в паніку, бо цим нікому не допоможу!
     
  11. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Привіт, психотерапевт, якщо навіть тут і сиділи б боти, вони б були максимально тактичними, вам не здається? І ще, от тільки давайте ввімкнемо свій мозок, по інтернету 1000 форумів, це скільки треба мати грошей щоб заплатити всім ботам за піар?
     
  12. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Так чому ви досі не зібрали всіх нас, інвесторів, і ми не пішли на будову? Чому ви, так як і РІЕЛ не стали девелопером та не організували власне достойне будівництво... дивуюсь.
     
  13. lookup

    lookup Well-Known Member

    Але ті боти придурашені, їх просто бере злість що їх так відверто посилають. Які в в ср.. інвестори і які тут пошуки сусідів на форумі? Така активна позиція у цих псевдо-інвесотрів-ріелососів, що аж зібрались вони переважно на декількох форумах, причому слабо-модерованих (як цей), або відверто-модерованих (як домік)

    На цьому форумі є купа гілок про ріелівські коробки і лише декілька напів-мертвих про інші новобудови. Якби це було дійсно реальним обговоренням, то активність була б в усіх темах. Зрештою, задача ріелу - створити видимість що люди цікавляться та інвестують лише в їх гівно-будівництво.

    Якісь збочені сусіди в тому ріелі. Зрозуміло що це все фейк, але виглядає дуже тупо. Квартет клоунів пише під різними іменами і обговорює все окрім самого будівництва. Затримки - нормально. Невідповідність договорів законодавству - нормально. Фуфлова якість - нормально. Не дотримання обіцянок - нормально.

    Єдине що не нормально для цих ріелососів-інвесторів - це коли хтось пише реальну інформацію по стану будівництва. От тоді вони як мухи починають роїтись на цьому форумі, захищаючи своє лайно.

    Я не знаю хто придумав цю кінчену стратегію, але ще більше не розумію яким треба бути ненормальним, щоби підтримувати це все і не мати бажання звільнитись і зайнятись чимось іншим

    Тактичними ботами могли б бути хіба толкові люди. Ріелоботи до таких не належать. Тому від них так і смердить відвертою рекламою. Не вмієте, бо не здатні. Ваш рівень - дуже низький, тому так і палитесь відверто
     
    Останнє редагування: 15 жов 2019
    • Подобається Подобається x 2
  14. anp

    anp Well-Known Member

    Пані "інвестор", Вам з такою роботою скоро прийдеться замінити психотерапевта на психіатра.
    Ще один бот з розладами поведінки пішов в ігнор..
     
  15. anp

    anp Well-Known Member

    Зверніть увагу - тут "інвестор" платний збрехав про газифікацію Б2.
    Не вірте цим брехунам - все перевіряйте через знайомих
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. anp

    anp Well-Known Member

    Є також новина для інвесторів Б2, С2 та С3 - сьогодні була планова дата сплати інвестиційного внеску. Не сплатили. Кулій ігнорує питання власників в групі фб. Те саме сьогодні в Києві Львівський квартал 5-ий будинок...
    Як бачите платні "інвестори" цей факт замовчують.
    Не вірте тутешнім ***
     
    Останнє редагування: 15 жов 2019
    Reason for edit: Власників Б2 теж обдурили
    • Подобається Подобається x 1
  17. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Перечитала ваші повідомлення, це напевно найбільш багатослівне з усіх ваших дописів! Хіба інвестори відповідають за якість та виконання кимось обіцянок? Не кажіть дурниці.
     
  18. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Чому не сплатили? В чому полягає причина затримки по сплаті?
     
  19. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ви не інвестори, ви звичайні ріелососи дешеві. Вам в вашу пусту черепну коробку влили це слово "інвестори" і ви його як мавпи повторюєте. Були б інвесторами - не інвестували би у гівно ріелу. І не сиділи би на цьому форумі. То інвестори, то сусіди. Вас юх розбереш
     
  20. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    А ви лукап хто? Ви не інвестували в ЖК, ні? Якісь дивні ваші образливі дописи, начеб-то обі*рати хочете, але обс*** тільки себе.
     
а де твій аватар? :)