ЖК "Америка" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем BasiL, 8 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. BasiL

    BasiL Member

    Житловий комплекс "Америка"

    Львів, вул. Володимира Великого
    Забудовник: "Ріел"
     
  2. nzi

    nzi New Member

    була цікава дана нерухомість, але коли мені нині озвучили ціну я припух. 15 500 за м2 не розумію звідки таке формування ціни.
     
  3. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    673$, халява
     
  4. BasiL

    BasiL Member

  5. KJulia

    KJulia Member

  6. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    Щось ця Америка мені не дуже зрозуміла. 11 однокімнатних квартир на поверсі? Малосімейна чи Шанхай тре було назвати. Складається враження, що це малобюджетне житло. А картинка заявлена з недешевим фасадом та дитячими кімнатами та іншими заманухами інфрастуктури, потребує зовсім іншого ціноутворення. І логіки я зовсім в цьому не бачу. Виглядає це не дуже реалістично.
     
  7. KJulia

    KJulia Member

    Тут швидше весь "секрет" в тому, що 1-кімнатні найкраще продаються.
     
  8. zljychka

    zljychka ;-)

    І знову LilyaMinenko )) Ну ви дійсно "активний" представник якогось із забудовників, у всіх гілках форуму постійний негатив від вас )) Ну і дуже тепер сумніваюсь, що ви придбали квартиру у тому ж Бельгійському містечку, як раніше заявляли, там купа недоліків, але ви чомусь участі в обговоренні не приймаєте)))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. LilyaMinenko

    LilyaMinenko Well-Known Member

    Мені в сотий раз написати, що біля Бельгійського іде колія? Як на мене це дійсно недолік, але я бачила його коли купувала, тому не бачу сенсу на цю тему говорити. Тим більше,що купувала ту квартиру для здачі в оренду.
    А ріел я також розглядаю як варіант інвестування грошей, але щось останнім часом забудовники лажають.
    Я взагалі вже думаю в Київі розглядати варіанти, ціни там на рівні львівських.

    А з цим не можу не погодитись. Особливо гарний варіант купувати під здачу. Я просто хочу зрозуміти ціноутворення в Америці, чи то бюджетне житло чи ні?
     
  10. Kasander

    Kasander Member

    Розглянув планування, де 2 підїзди обєднано, що створює 11 квартир на поверсі, звичайно окрім бюджетного житла тут більше нічого добавити, хоча місце гарне, могли б щось толкове збудувати.
     
  11. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

  12. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

  13. tatya

    tatya Member

    Привет всем! Будущие соседи по ЖК Америка, отзовитесь! Что вас побудило к покупке данного ЖК? Довольны ли вы темпами строительства? Как по мне, строят немного медленно, хотя срок сдачи второй очереди аж середина 18 года, волноваться еще рано)) Лично мне очень нравится локация, и рассрочка на почти 1.5 года. Плюс подошла планировка с большим балконом и кухней, и сравнительно небольшими комнатами. Двушки около 70 кв м мне просто не по карману...
     
  14. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    ...сідаючи в таксі будуть питати шофера:"....до Америки підкинеш? Скільки?"
     
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Аха ,в Гарлем
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Цей житловий комплекс напевно складається з кількох будинків .
    То тим будинкам треба дати назви Гарлем , Брайтон , Невада і т.д....

    А також вимога до жителів щоб всі говорили по-англійськи.
    Хто не говорить дати рік часу. Не вивчив (ла) - виселити нахрен і віддати квартиру тому хто говорить по-англійськи.
    Всі збори , оголошення і надписи в будинку мають бути в англійській мові.
    ...ну Америка , то Америка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. tatya

    tatya Member

    Этот ЖК и правда будет огромным. Только в первых двух очередях строят 6 многоэтажек, а там планируют всего 6 очередей, последняя - детский сад и спорт лайф. С детским садом будем надеяться, что не кинут так, как в Доброй Оселі. Лично мне всегда нравились большие жилищные комплексы, тк в них обычно значительно лучше облагораживают прилегающие территории, делают красивые детские площадки, открывается много магазинов и тд. Из минусов наверно не достаточная площадь парковок, что еще?
     
  18. tatya

    tatya Member

    Аууу, отзовитесь, кто интересуется данным ЖК или уже приобрел там квартиру! Интересует, по какой цене вы заключили договор во второй очереди. Я не успела заключить договор за 14 или 14,5 тыс/м. Брала двухкомнатную по цене 16 тыс., а в рекламе до сих пор висит цена от 14 тысяч. Может, они опять снизили цену, а я пролетела?((
     
  19. oleksy

    oleksy New Member

    • Подобається Подобається x 1
  20. underwood

    underwood New Member

    Ріел на сайті оновив ціни, 12900 за квадрат в 1 черзі. це щось в підвалі, чи як)
     
а де твій аватар? :)