ЖК "5th Avenue" (5 Авеню)

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mtkach, 15 кві 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    На запит до мінюсту, хто є засновниками компанії і погугливши про них, стало дуже сумно. Свій аналіз не буду тут викладати, але хто не полінується та зробить то саме, прозріє.
     
  2. Lawyer Lviv

    Lawyer Lviv Active Member

    Шановний, будь - ласка не робіть передчасних та неогрунтованих висновків щодо мого бажання придбати нерухомість і за якою саме ціною.
    (Вам для відома - я теж близько року назад підписував договір з одним із забудовиків - через схему ФФБ (Фонд фінансування будівництва) і мій будинок вже збудований, документи про право власності на квартиру - готові.) При такій схемі теж звичайно є певні ризики, оскільки дісно віддаєш свої кошти коли тільки залитий фундамент, але в такому варіанті співпраці з ззабудовником є хоча б законний механізм контролю, відповідальності сторін і т.д.. (скажу Вам як спеціалісту - в кінцевому підрахунку вартість 1 м.кв. у мене вийшла 412 дол.США).
    Я особисто ЩИРО радий за Ваших вдячних клієнтів, але моє основне завдання, як адвоката - попередити СВОЇХ КЛІЄНТІВ про можливі РИЗИКИ при вкладанні коштів за такими "сумнівними схемами придбання нерухомості" як пропонуєте Ви.

    P.S. Цікаво те, що практично на ЖОДНЕ з посталених вище КОНКРЕТНИХ ЗАПИТАНЬ офіційним представником забудовника - sv ukr не було надано, та й ТОН дописів шановного King Den також суттєво змінився, очевидно, що важко відповідати на "незручні запитання" а простіше "впарювати елементарну рекламу" пересічним клієнтам.
     
  3. Karina Golub

    Karina Golub New Member

    Масштабність проекту вражає! Це. справді. щось нове в галузі архітектури Львову. Я вражена формою будинку. Візуально це напрочуд гарно та вписується в дизайн міста. що в край важливо. Забудовник Invest Bud Development досить креативно підходить до своєї діяльності. У них уже є зреалізовані цікаві проекти, котрі викликали приємні враження. Один з вдаліших їхніх робіт є "Французький квартал 2" у Києві. Це дуже зручна, харизматична новобудова. котра відповідає европейським нормам. Це на Печерську. Дуже подобається, там прогулюватися. Думаю, що і у Львові їм вдасться робити цікавинку.
     
  4. Katie Lamber

    Katie Lamber New Member

    ви бачили договори, чи ви це перевіряли через запити? ""схеми передачі коштів кооперативу, при тому, що цей кооператив не є Замовником, не є забудовником і не є влаником або орендарем земельної ділянки" ??
     
  5. JulKr

    JulKr New Member

    Доброго дня, Lawyer Lviv. Бачу, Ви - знавець своєї справи. А чи могли б Ви написати в приват в якого забудовника купували нерухомість? Ми - молода сім"я, яка теж дуже хоче мати своє житло, але минулого року чуть не попались на гачок недобросовісного забудовника і тепер хочемо відповідально підійти до цієї справи))
     
  6. papazoo

    papazoo миється в бані

    Доброго дня. Є знайомий який мав з ними справу. Має інформацію по даному забудовнику, перевіряв в них документацію та їхню надійність

    Контакт в ПП
     
    Останнє редагування модератором: 18 сер 2016
  7. Genewiewe

    Genewiewe Member

    То купив хтось квартиру в ЖБК 5 Авеню и ні? Шось нікого знайти не можу.
     
  8. Nik UA

    Nik UA Member

     
  9. Nik UA

    Nik UA Member

    Відношення до даної "компанії" має особа Сладков Дмитро Олексійович, зокрема до ген.підрядника Укрінвестбуд.

    Зазначена особа - аферист, який у багатьох понапозичав кошти "під вічне віддавання" .

    Не дивно, що житло, яке лише планується будувати вже продають :))), а копії документів не надають для ознайомлення.

    На сайті 5-th Avenue у паспорті об"єкта Сладков Д.О. вказаний, як особа яка відповідає за технічний нагляд.

    Сам Сладков Д.О., який "планує" будувати елітне житло - мешкає у квартирі, яка перебуває у заставі. Авто конфіскували ще раніше:rock:.

    Щодо замовника будівництва ПАТ "ЛАП-14630" - є рішення судів щодо стягнення заборгованості (загальна сума перевищує 50 000 000 грн.).

    Твердження представника що на ПАТ "ЛАП - 14630" "понадавали позовів бо це стало модним" - є смішним, і водночас не заперечує, що такі позови та , головне, рішення про стягнення є .

    І важливий момент - у паспорті об"єкта ЖК"5-те Авеню Львів" - взагалі не зазначено )))



     
  10. Nik UA

    Nik UA Member

    Відношення до даної "компанії" має особа Сладков Дмитро Олексійович, зокрема до ген.підрядника Укрінвестбуд.

    Зазначена особа - аферист, який у багатьох понапозичав кошти "під вічне віддавання" .

    Не дивно, що житло, яке лише планується будувати вже продають :))), а копії документів не надають для ознайомлення.

    На сайті 5-th Avenue у паспорті об"єкта Сладков Д.О. вказаний, як особа яка відповідає за технічний нагляд.

    Сам Сладков Д.О., який "планує" будувати елітне житло - мешкає у квартирі, яка перебуває у заставі. Авто конфіскували ще раніше:rock:.

    Щодо замовника будівництва ПАТ "ЛАП-14630" - є рішення судів щодо стягнення заборгованості (загальна сума перевищує 50 000 000 грн.).

    Твердження представника що на ПАТ "ЛАП - 14630" "понадавали позовів бо це стало модним" - є смішним, і водночас не заперечує, що такі позови та , головне, рішення про стягнення є .

    І важливий момент - у паспорті об"єкта ЖК"5-те Авеню Львів" - взагалі не зазначено )))
     
  11. Nik UA

    Nik UA Member

    Відношення до даної "компанії" має особа Сладков Дмитро Олексійович, зокрема до ген.підрядника Укрінвестбуд.

    Зазначена особа - аферист, який у багатьох понапозичав кошти "під вічне віддавання" .

    Не дивно, що житло, яке лише планується будувати вже продають :))), а копії документів не надають для ознайомлення.

    На сайті 5-th Avenue у паспорті об"єкта Сладков Д.О. вказаний, як особа яка відповідає за технічний нагляд.

    Сам Сладков Д.О., який "планує" будувати елітне житло - мешкає у квартирі, яка перебуває у заставі. Авто конфіскували ще раніше:rock:.

    Щодо замовника будівництва ПАТ "ЛАП-14630" - є рішення судів щодо стягнення заборгованості (загальна сума перевищує 50 000 000 грн.).

    Твердження представника що на ПАТ "ЛАП - 14630" "понадавали позовів бо це стало модним" - є смішним, і водночас не заперечує, що такі позови та , головне, рішення про стягнення є .

    І важливий момент - у паспорті об"єкта ЖК"5-те Авеню Львів" - взагалі не зазначено )))
     
  12. Nik UA

    Nik UA Member

    Запитання доцільне. Інша справа чому Вам на нього не надають адекватну відповідь :dirol:)))) А зав"язують непотрібну дискусію !
     
  13. Nik UA

    Nik UA Member

    І не знайдете )))

    Будівництво навіть не розпочато, хоча у паспоріт зазначено "початок робіт - ІІ квартал 2016 року".

    І важливий момент - у паспорті об"єкта ЖК"5-те Авеню Львів" - взагалі не зазначено )))
     
  14. Lawyer Lviv

    Lawyer Lviv Active Member

    Не відповідають на доцільне запитання тому, що НІЧОГО сказати, от і розводять демагогію про супер дизайн і т.д.
     
  15. Lawyer Lviv

    Lawyer Lviv Active Member

    Колеги треба бути справедливими - за останній місяць реально почалося буівництво- один корпус вже до 7-8 поверха " вигнали" зараз починають другий будинок... що буде далі - побачимо...
     
  16. Volodiaua

    Volodiaua Member

    Класний ЖК котрий, хороше розміщення, хороша ціна. Всі документи є на відділі продажу, з ними повний порядок)...зараз там 10 чи 11 поврх будують. На сайті є телефони і адреси.
    будують здається 2 гу секцію..вже все розкуплене майже..
     
  17. Lawyer Lviv

    Lawyer Lviv Active Member

    Ну -Ну, якось не дуже переконливо
     
  18. goldenblad

    goldenblad New Member

    Новий сучасний проект з хорошими квартирами. Знайома придбала в 5 авеню квартиру і там просто все чудово. До тогож на сайті ви зможете побачити все на камері.
     
    Останнє редагування: 31 сер 2016
  19. Volodiaua

    Volodiaua Member

    ну так підійдіть на відділ продажу і запитайте.
     
  20. Genewiewe

    Genewiewe Member

     
а де твій аватар? :)