ЖК "5th Avenue" (5 Авеню)

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем mtkach, 15 кві 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. mtkach

    mtkach New Member

  2. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    Разве проект строиться не в Ужгороде ?
     
  3. andrewlbs

    andrewlbs New Member

    Хтось щось знає про власника, хто гроші платить? чи надійні? бо щось нове...
     
  4. andriikovalishin

    andriikovalishin New Member

    З документами на будівництво можна ознайомитись тільки в офісі продажу, копії з собою не дають забрати, кажуть внутрішні документи
     
  5. Lawyer Lviv

    Lawyer Lviv Active Member

    Зверніть особливу увагу на документи на землю.
    На сьогодні там не можна будувати, можливо за кілька тижнів ситуація зміниться...
     
  6. sv ukr

    sv ukr Member

    Доброго дня. Я представник офіційного відділу продажу ЖК "5th Avenue". Хотіли Вас повідомити, що станом на сьогодні у нас в наявності уся необхідна дозвільна документація, яка стосується земельної ділянки, виділеної для будівництва житлового комплексу. Кожен із суб'єктів будівництва діє в межах чинного законодавства України, зокрема Земельного кодексу України та Закону України "Про оренду землі".
     
    Останнє редагування: 31 тра 2016
  7. sv ukr

    sv ukr Member

    Доброго дня. Так, дійсно - пакет дозвільної документації сформований в єдину теку і знаходиться у відділі продажу. Але ми не забороняємо відвідувачам здійснювати фотофіксацію документів, які їх зацікавили.
     
  8. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Якщо не забороняєте, то викладіть скани на офіційному сайті. В разі відсутності сайту (що для забудовника в наш час дуже нетипово) розмістіть десь на хостингу і давайте посилання. Чи ви щось приховуєте від майбутніх клієнтів?
     
  9. sv ukr

    sv ukr Member

    Доброго дня. Ми забезпечуємо доступ до інформації саме шляхом зберігання на матеріальних носіях, що не суперечить Закону України "Про доступ до публічної інформації". Інформація про діяльність органів виконавчої влади оприлюднюється шляхом розміщення і постійного оновлення на офіційних веб-сайтах. Наприклад, кадастровий номер земельної ділянки та її призначення ("для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку") Ви зможете знайти на публічній кадастровій карті України. Реєстр дозвільних документів розміщений на офіційному сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Ухвала про затвердження проекту землеустрою - на сайті Львівської міської ради тощо.

    Договори між суб'єктами будівництва ми не публікуємо в Інтернеті. Інформація, створена кількома громадянами або юридичними особами, є колективною власністю її творців (ст. 38 Закону України "Про інформацію").
     
  10. Lawyer Lviv

    Lawyer Lviv Active Member

    Доброго дня!
    Підкажіть будь - ласка своїм потенційним клієнтам - чи є якісь обмеження, або обтяження на вказаній Вами земельній ділянці?
    Чи перебуває ця земельна ділянка в заставі (іпотеці), або під арештом і т.д.?
    Чи є ризик того, що якась стороння особа може забронити Вам проведення будівельних робіт на цій земельній ділянці?
    Дякую.
     
  11. King Den

    King Den New Member

    Шановний ,Lawyer Lviv, чи Ви знаєте, як перекладається Ваш нік? Щось з претензією на юриста)
    Але судячи з Ваших питань, роблю висновок, що Вам до юриста ще дуже далеко...
    1 питання:
    "Підкажіть будь - ласка своїм потенційним клієнтам - чи є якісь обмеження, або обтяження на вказаній Вами земельній ділянці?" -
    дану інформацію Ви можете взнати у будь якого нотаріуса, або у дозвільному офісі МР.
    2 питання:
    "Чи перебуває ця земельна ділянка в заставі (іпотеці), або під арештом і т.д.?"- одним словом це називається "обтяження" - тобто Ви повторюєте 1 питання)
    3 питання:
    "Чи є ризик того, що якась стороння особа може заборонити Вам проведення будівельних робіт на цій земельній ділянці?"
    - взагалі нісенітниця -
    "стороння особа"- що це у Вашому розумінні?
    Відкликати декларацію на початок будівельних (підготовчих робіт) може лише ДАБІ, або інакші уповноважені контролюючі державні органи, а ніяк не "сторонні особи")
    Отже, Вельмишановний Member, або міняйте нік і не пишіть брєд на форумах, або перечитайте відповідну літературу і підтяніть свої скудні знання у юрисприденції!
     
    Останнє редагування: 7 чер 2016
    • Не подобається Не подобається x 1
  12. Lawyer Lviv

    Lawyer Lviv Active Member

    Шановний King Den - тільки сьогодні побачи ось цей Ваш "витвір мстецтва" і хотів би Вам дещо пояснити!

    1. - Питання, які я задавав - були адресовані представнику офіційного відділу продажу ЖК "5th Avenue", як він сам себе назвав, а не "невідомим особам", які заеєструвалися но форумі лише у відторок 07.06.2016 року і одразу починають ХАМИТИ і ОБРАЖАТИ інших учасників форуму та "повчати що кому потрібно читати та вивчати".
    Жодної ОФІЦІЙНОЇ відповіді на мої запитання від представника офіційного відділу продажу ЖК "5th Avenue" - не було, можливо він краще за Вас знає про що йде мова.
    Звертаю Вашу увагу, що я жодного слова не запитав за дозвільні документи на початок будівельних робіт, або проекти, і т.д.

    Тепер поясню для "ОСОБЛИВО ОБІЗНАНИХ" на що я хотів зверути увагу та отримати ОФІЦІЙНУ І ОБГРУНТОВАНУ ВІДПОВІДЬ від представника ЖК "5th Avenue":

    1. "Підкажіть будь - ласка своїм потенційним клієнтам - чи є якісь обмеження, або обтяження на вказаній Вами земельній ділянці?"
    Я хотів почути відповідь про те, чи є ця земля, наприклад, переданою в іпотеку у складі цілісного майнового компексу (ЛАТП №14630) ?
    Яка доля об'єктів нерухомості, які раніше знаходилися на цій ділянці? це буде реконструкція ?
    Коли було змінено цільове призначення земельної ділянки? - адже раніше це була територія на якій здійснювало свою господарську діяльність ЛАТП №14630?
    - Щодо Вашого "відсилання" до нотаріуса - то хочу Вам повідомити, що зараз можна за 20 грн. ОФІЦІЙНО І САМОСТІЙНО отримати витяг практично з усіх реєстрів нерухомого майна без відвідин нотаріуса і т.д.

    2. "Чи перебуває ця земельна ділянка в заставі (іпотеці), або під арештом і т.д.?"- Підкажіть - можливо Вам відомо, чи існують судові процеси, або, можливо тривають виконавчі провадження відносно ЛАТП №14630 - в межах яких накладено арешт на майно даного підприємства - І САМЕ НА ЦИХ ВИДАХ ОБТЯЖЕННЯ, я хотів НАГОЛОСИТИ та отримати офіційну відповідь....АЛЕ....

    3. "Чи є ризик того, що якась стороння особа може заборонити Вам проведення будівельних робіт на цій земельній ділянці?" - Якщо Ви не розумієте, як може стороння особа перешкодити (заборонити) проведення будівельних робіт - то нам з Вами взагалі немає про що говорити, якщо хочете - прийдіть до нормального юриста (адвоката) на СПРАВЖНЮ КОНСУЛЬТАЦІЮ - і Вам пояснять, яким чином це робиться ))) і повірте, що жодна ДАБК - тут зовсім ні до чого ))).
    А якщо серйозно - я наприклад хотів щоб представник ЖК "5th Avenue" ОФІЦІЙНО ПЯСНИВ СВОЇМ ПОТЕНЦІНИМ КЛІЄНТАМ РИЗИКИ, ЯКІ ВИНИКАЮТЬ В РЕЗУЛЬТАТІ ТОГО, ЩО ЛИШЕ ЗА ОСТАННІ КІЛЬКА МІСЯЦІВ ПРОТИ ЗАМОВНИКА БУДІВНИЦТВА ЛАТП №14630 ТІЛЬКИ ЛЬВОВА ПОСТАНОВЛЕНО КІЛЬКА СУДОВИХ РІШЕНЬ ПРО СТЯГНЕННЯ З ЗАМОВНИКА ДЕСЯТКІВ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ І РАНО ЧИ ПІЗНО ДАНІ РІШЕННЯ СУДІВ БУДУТЬ ПЕРЕДАНІ В ОРГАНИ ДВС І ВСЕ МАЙНО МОЖЕ БУТИ АРЕШТОВАНЕ І ПРОДАНЕ....
    Ось один з приклдадів - Єдиний державний реєстр судових рішень

    Якщо у Вас - ШАНОВНИЙ є якась ДОСТОВІРНА ІНФОРМАЦІЯ щодо ВИКОНАННЯ ЗАЗНАЧЕНИХ ВИЩЕ судових рішень - ПОДІЛІТЬСЯ...


    А щодо Ваших "дуже розумних зауважень та висновків" - подивіться краще в дзеркало і добре подумайте, що Ви пишете У ПЕРШОМУ СВОЄМУ ДОПИСІ НА ФОРУМІ.
    Успіхів у Вашій нелегкій праці )))
     
  13. King Den

    King Den New Member

    Доброго дня!
    Ви нарешті повернулись! І як бачу - час витратили не даремно - погуглили, почитали ...
    Не розумію чим я Вам нахамив і чим образив?
    У мене хобі- я час від часу відвідую форуми та читаю "розумні питання" та інколи надаю відповіді) та отримую задоволення у разі, якщо змусив людину попрацювати та набратись хоч якихось знань (як у Вашому випадку).
    Я працюю у девелоперській компанії, тому володію деякою інформацією стосовно нерухомості у Львові, а також решти супутніх питань, які виникають при купівлі нерухомого майна. У зв'язку із специфікою роботи мені довелось стикнутись і з новим ЖК "A5". Я був у Відділі продажу, де мені фахово провели консультацію та дали можливість ознайомитись з копіями дозвільної документації:
    Якщо стисло, то будівництво ведеться на території АТП - тобто стоянка, дозвільна документація відповідає проекту і що саме головне - немає незадоволених сусідів, або представників громади ! Це не парк, сквер, не стадіон, не пам'ятка архітектури, поруч немає житлових будинків і обурених мешканців, будівництво ведеться організовано і всі охочі можуть переглянути хід робіт на онлайн камері на офіційному сайті.
    Власником землі (2,5 Га ) є громада міста Львова, ЛМР надала АТП земельну ділянку в оренду і з тих пір цей договір оренди лише продовжували, нещодавно Містобудівна рада надала умови та обмеження на житлові будинки на даній ділянці згідно затвердженого проекту, забудовник задекларував початок підготовчих та будівельних робіт. АТП переїзджає за новою адресою , тобто ЛАТП №14630 на яке є судові позови не реформується, а переїзджає і якщо будуть винесені якісь судові рішення , то вони будуть стосуватись суто стягнень з ЛАТП №14630.
    На сьогоднішній день подавати позов на недобросовісного перевізника (маршрутчика) стало модно, ось на ЛАТП №14630 і понаподавали позовів), тому це звичне явище...
    Отже, я знов роблю висновок, що Ви хоч і досвідчений чатланин, але некомпетентний юрист, тому змінюйте нік! І це не хамство, а констатація факту! І ображайтесь не на мене, а на свою необізнаність...
    Гарного дня!
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. sv ukr

    sv ukr Member

    Доброго дня, шановний Lawyer Lviv. Даємо відповіді на поставлені Вами питання.

    1. Чи є ця земля, наприклад, переданою в іпотеку у складі цілісного майнового комплексу (ЛАТП №14630)? Ні. Дія Закону України «Про іпотеку» (ст. 15) не поширюється на земельні ділянки, які перебувають у державній чи комунальній власності і не підлягають приватизації.

    Яка доля об'єктів нерухомості, які раніше знаходилися на цій ділянці? це буде реконструкція?
    Згідно Договору оренди землі земельна ділянка (2,6662 га) передається в оренду без будинків, будівель, споруд та інших об'єктів. Відповідно передбачено їх демонтаж.

    Коли було змінено цільове призначення земельної ділянки?
    Зміна цільового призначення земельної ділянки затверджена Львівською міською радою 17.03.2016. Прикріпляємо посилання на офіційне джерело: Ухвала №304 від 03/17/2016

    2. Чи перебуває ця земельна ділянка в заставі (іпотеці), або під арештом і т.д.?
    Ні. Згідно з умовами передачі земельної ділянки в оренду, у відповідності до ст. 8-1 Закону України "Про оренду землі" право на оренду земельної ділянки державної або комунальної власності не може бути відчужено її орендарем іншим особам, внесено до статутного фонду, передано у заставу.
    Примусове відчуження земельної ділянки можливе лише з мотивів суспільної необхідності в порядку, встановленому законом.

    Ви також питали про обмеження земельної ділянки. На орендовану землю встановлено обмеження (обтяження) на права третіх осіб на підставі містобудівних обмежень та сервітутів щодо користування земельною ділянкою управління архітектури від 16.01.2016.

    3. ЯКІ РИЗКИ ВИНИКАЮТЬ В РЕЗУЛЬТАТІ ТОГО, ЩО ЛИШЕ ЗА ОСТАННІ КІЛЬКА МІСЯЦІВ ПРОТИ ЗАМОВНИКА БУДІВНИЦТВА ЛАТП №14630 ТІЛЬКИ ЛЬВОВА ПОСТАНОВЛЕНО КІЛЬКА СУДОВИХ РІШЕНЬ ПРО СТЯГНЕННЯ З ЗАМОВНИКА ДЕСЯТКІВ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ І РАНО ЧИ ПІЗНО ДАНІ РІШЕННЯ СУДІВ БУДУТЬ ПЕРЕДАНІ В ОРГАНИ ДВС І ВСЕ МАЙНО МОЖЕ БУТИ АРЕШТОВАНЕ І ПРОДАНЕ....
    Забудовником будівництва ЖК «5th AVENUE» виступає житлово-будівельний кооператив (ЖБК) «5-те АВЕНЮ ЛЬВІВ». Забудовник, в рахунок виконання функцій замовника-забудовника в установленому порядку після введення об'єкту в експлуатацію, набуває усіх майнових прав на збудований об'єкт.

    Lawyer Lviv, ми запрошуємо Вас до нашого відділу продажу для того, щоб надати відповіді на питання, які у Вас залишилися.
     
    Останнє редагування: 10 чер 2016
  15. Lawyer Lviv

    Lawyer Lviv Active Member

    King Den -
    Приємо, що Ви на мене так чекали.
    Щодо великої кількості літер, у Вашому останньому дописі - скажу одне: не треба всіх порівнювати із собою, далеко не всі люди "живуть в інтернеті", а як правило займаються корисними і РЕАЛЬНИМИ справами.

    Хотів би також ЗВЕРНУТИ УВАГУ та той факт, що Ви з дописувачем SV UKR якось "на диво синхронно дієте" у мене тут закралася думка, що всі ці дописи йдуть з одного компютера, від однієї особи, тільки під різними "псевдонімами", якщо це так - МОЛОДЦІ - ПРОСУВАЄТЕ СВІЙ ПРОДУКТ ВСІМА МОЖЛИВИМИ І НЕМОЖЛИВИМИ СПОСОБАМИ.
    УСПІХІВ ВАМ У ВАШІЙ НЕЛЕГКІЙ ПРАЦІ.

    Вашу "Реламну кампанію" - ЖК "5th Avenue" більше не буду розкурувати - обіцяю.
     
  16. Lawyer Lviv

    Lawyer Lviv Active Member


    Дякую за відповідь.

    Багато псати не хочу, лише зверну увагу на "маленькі неточності" у Вашому коментарі, зокрема:

    Надана Вами відповідь суперечить інформації, яка розміщена на Вашому офіційному сайті, де вказується про те, що:

    Паспорт об’єкту
    Загальна площа - 13098,7 кв.м.
    Кількість квартир - 668
    Забудовник - InvestBud Development
    Замовник - ПАТ "Львівське Автотранспортне Підприємство - 14630"
    Генеральний підрядник - Укрінвестбуд


    5th Avenue - сучасне та комфортне житло. Купити квартиру у Львові. 1, 2, 3 кімнатні квартити.

    Покажіть будь - ласка де тут ЖБК "5-те Авеню Львів" ???

    Я, прекрасно розумію, Вашу схему роботи з клієнтом, і той перелік договорів, які Ви укладаєте: замовник - забудовник - ЖБК - клієнт і т.д. (за схожою схемою продають багато забудовників, зокрема в ЖК "Фамілія" та інші.).

    Просто прошу Вас бути коректим та не займатися виключно РЕКЛАМОЮ СВОГО ОБ'ЄКТА, а надавати читачам (учасникам) форуму об'єктиву та достовірну інформацію.

    Успіхів.
     
  17. Flufchik

    Flufchik New Member

    Доброго дня, в інтернеті нічого путнього не можу знайти про надійність даного забудовника. Якщо хтось має якусь інформацію, поділіться))) буду вдячна
     
  18. King Den

    King Den New Member

    Доброго дня! Lawyer Lviv , а Ви ще не загублені для суспільства:
    Не може не тішити факт, що Ви подаєте ознаки аналітичного складу розуму - тобто - робите логічні припущення, щодо моєї причетності до забудовника і навіть висуваєте ідею, що я, та представник відділу продажу одна й та сама особа...
    Як би не було, не буду Вас в чомусь переконувати, а лише радий, що змусив Вас розширити свій світогляд!
    Було приємно з Вами поспілкуватись після того, як Ви перестали ображатись і зрозуміли , що в моїх словах не було хамства, а лише сарказм!
    Завжди приємно спілкуватись з освіченою людиною ! Успіхів Вам!
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  19. Lawyer Lviv

    Lawyer Lviv Active Member

    На мою думку - Ваш так званий "сарказм" однозначно виходить за межі пристойності, і я особисто ніколи б не скористався послугами такого хамовитого, самозакоханого і наглого "консультанта в галузі девелопменту" чи простими словами - "продажника ЩЕ НЕ ЗБУДОВАНОЇ нерухомості".
    Шукайте собі "клієнів - лохів" які поведуться на Ваші переконання та довірять Вам свої гроші.

    А якщо Ви дійсно хочете допомогти потенційним клієнтам - надайте пояснення щодо "схеми передачі коштів кооперативу, при тому, що цей кооператив не є Замовником, не є забудовником і не є влаником або орендарем земельної ділянки".
    Клієнти бдуть Вам вдячні за ОБГУРНТОВАНІ КОМЕНАТРІ а не просто "філософські дописи і роздуми".

    Якщо дійсно надасьте обгрунтовані та правдиві розяснення та кометарі -, я особисто Вам за це подякую та буду вважати Вас не просто "писакою на форумах" а "Спеціалістом у сфері девелопменту".

    Дерзайте!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. King Den

    King Den New Member

    Сподівався, що це мій останній допис, але бачу , що Вам сподобалось наше спілкування!
    Не бачу нічого поганого у тому що люди мають можливість придбати нерухомість на початковій стадії за доступною ціною! На виході мої клієнти отримують житло у нових будинках (звичайно , що не зразу, а приблизно через рік) за ціною 400-500 у.о. За подібною схемою я працюю вже понад 4 роки і маю багато вдячних клієнтів, з якими підтримую дружні відносини, але Вам цього не зрозуміти(
    Ви, я бачу ,зовсім не лох і готові купляти хрущовки та чешки по 800-1000 у.о. за кв.м.)))
    тому успіху Вам та гарного настрою! Ви тримайтесь там!
     
а де твій аватар? :)