Життя, хвороба і смерть

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Мих, 22 тра 2011.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ця тема створена для роздумів над такими широкими поняттями, як життя і смерть, як хвороба і здоровя. Їх зміст.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Нема ніякого змісту. Їсти, гадити і спати, родити дітей шоб вони їли гадили і спали. Тоді всі щасливі. А будеш задумуватись про зміст - будеш в прольоті.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Цікаво чому ви створили таку тему ... щось сталось?
    Наприклад я останнім часом,задумалась над тим .......
    Знаю по собі,що коли хвора,то віддала б все за те щоб бути здоровою!Напевне не одна б Я:sad: Але є такі люди яких здоровя їхнє мені дорожче ніж моє !!!
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Тема філософська.
    Тому її треба перемістити в розділ "Філософія та мораль"
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Десь почув такий прикол...
    Всі хочуть в рай, але помирати ніхто не хоче :)))
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Те, що життя має зміст чи ні - заслуга його власника.

    Смерть або передчасна, або визволяюча. Вчасно ніхто не вмирає.

    Здоров’я чи його відсутність має один зміст - жити чи вмерти.

    Хвороби інколи змушують задуматись над змістом життя. Інколи запізно.
     
    • Подобається Подобається x 13
  7. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Тоді анекдот в тему.

     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Умгу.
    Якщо ти зраня встав і тебе ніц не болить,то значить,що ти вмер(с).
    Все пізнається в порівнянні.
    Коли болить зуб,то думаєш: як було добре,коли боліла нирка.
    А,коли ниркові спазми,то зубний біль видається дєцким лєпєтом.
    А,коли нирки,спазми в грудях і,при тім ще й тримати дитину,котра корчиться від судомних головних болей...і це триває роками...мимоволі починаєш задумуватись над сенсом життя.
    Нє...бігме,ліпше перейматись політикою.
    Там,хоча б усе чітко і ясно.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    Стів Джобс, перед випускниками стенфорду:
    "Навіть люди котрі хочуть потрапити в рай, не хочуть помирати щоб туди потрапити"
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Один старий професор на лекції поставив перед аудиторією прозору ємність. Спитав студентів:
    - Порожньо?
    - Порожньо - відповіли студенти.
    Засипав тоді в ємність щебню до верху:
    - А тепер?
    - Тепер повно...
    Тоді взяв піску і засипав в ємність, пісок заповнив проміжки між камінцями:
    - Ну а тепер?
    - Тепер вже дійсно повно.
    Тоді професор пішов в підсобку приніс філіжанку кави і вилив у ємність. На тишу в аудиторії професор відповів:
    - На скільки б повним не було ваше життя - в ньому завше можете найти місце на філіжанку кави з другом.

    То от і я кажу - скільки б хворіб (каміння) не було у життю (посудині), яким змістом (піском) ми б його не доповнювали, найменше місця займає, але при тому сама найважливіша в житті є любов (оте випите горнятко кави). А коли прийде час... спитається з нас, чим ми наповнили ту посудину.
     
    • Подобається Подобається x 17
  11. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

     
  13. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Так. Отже любов і є справжнім змістом життя, а життя має зміст завжди, людина просто може цього не бачити.
    Здоров'я - величезний подарунок який потрібно цінувати і за який дякувати.
    Хвороба і смерть... коли це стосується самої людини чи її близьких вона, мабуть, як ніколи розуміє, що змістом життя є любов.
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. majolika

    majolika Well-Known Member

    Якщо стає християнином усвідомлено - то вибір вже зроблений, думати треба було до. А якщо "християнин" лише так сі називає - то чого йому думати про таке?
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тю... після зробленого вибору можна ще десять раз впасти, хто застрахований?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. majolika

    majolika Well-Known Member

    звичайно, що можна. Але можна встати і піти далі, а можна відповзти в сторону, або лежати собі, пити пиво і ні про що не думати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. orfej

    orfej Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Пане Левко, з ось цього Вашого допису
    я зрозумів, що Ви маєте якесь захворювання, яке пояснюєте перебуванням у Вас духу немочі і хвороби. Я Вам відповів з цього приводу і ось що Ви мені відповіли:
    Проте, Пане Левку, Ви писали інше:

    Ви писали про ХВОРОБУ(И), а не про якісь абстрактні немочі, що проявляються в негативних рисах характеру, і про те, що наразі Ви не є зцілений, однак відповідаєте, що постійно успішно виганяєте духів хвороби. Мені стає незрозуміло, отже, будь ласка, конкретно відповіжте на моє запитання — Ви маєте хронічну недугу? (Я не маю на увазі застуду, грип і інші легкі скороминущі захворювання).

    ---------- Додано в 23:11 ---------- Попередній допис був написаний в 22:55 ----------

    Пане Орфею, прошу Вас бути стриманим. Ваші манери непристойні. Кожен висловлює свою думку і Вам чиясь думка може здатися непристойною, проте в спілкуванні головне дотримуватись хорошого тону і рахуватись з усталеними правилами, а не беззаперечно бути Вашим однодумцем. А от манери у всіх мають бути однакові — хороші.
    Тут всі самовиражаються, висловлюють свої погляди — це нормально.
    Ненормально прагнути виділитись своїм неадекватним стилем писати по центру, писати невласні назви з великої букви і прикрашати беззмістовні словосполучення трикрапками, при цьому клеймити противніиків Вашої позиції.
    Маю велике бажання порозумітись.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ні, п.Saszko, не маю ніякої хронічної недуги, слава Богу!:)
    Я просто писав як саме я молюся, коли маю якусь недугу і як такі молитви мені допомагають.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Пане Левку, Орфей написав в цій темі, що Ви учасник церкви повного євангелія. Ви справді учасник тої церкви?

    ---------- Додано в 02:00 ---------- Попередній допис був написаний в 01:59 ----------

    Якщо ні, то якої саме?
    Дякую
     
а де твій аватар? :)