Життя емігрантське

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Pedro, 10 бер 2014.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мене теж не зачіпає хто що написав, в мене власна думка.


    Кажуть чи не єдиний вклад Америки в світову кухню. Але мені здається такі стейки, як в Америці, можна знайти багато де, і скоріш всього можна знайти ще кращі.
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Маю знайому в гамериці. Чоловік лікар, що дозволяє їй взагалі нічого не робити, за 22 роки не прочитала жодної книжки на англійській, все американське - гамно.

    Що не заважає їй користуватись всіма американськими благами і не спонукає повернутись в рідний Омськ чомусь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я не здивуюся якшо в них і цибуля виявиться безвітамінна.
     
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    До нас задалеко, щоби українські продукти завозили. :mocking: Ну, я маю на увазі, цибулю. Жеремо гамериканське. :)))

    п.с. А ви для лікування зубів з"їлисте цибулю привезену з України? ;)

    ---------- Додано в 11:05 ---------- Попередній допис був написаний в 10:56 ----------

    І? Що ви тим хотіли сказати? Що тут люди живуть гірше, ніж всі інші в світі? ;) Тут тисячі кухонь, бо тут зібралися люди зі всього світу.

    п.с. Дзеко, подайте собі руку з кацапами, яких ви так ненавидете. Їх теж від слова "Америка" трясе, як в лихоманці. :mocking:


    Ага, і безвітамінна, і без смаку і без всього, що можна тільки придумати! :))) Як ми тільки бідні тут живемо - сама не знаю! :)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Що хотів - те і сказав, пасе задніх american cuisune. Зрештою у всьому бути на перших місцях - це було б занадто.


    В Україні теж є піцерії і суші-бари, але вони сильно відстають від справжніх, і американські так само, бо все готується з американських продуктів. Не склалося в них і все, навіть не пробуйте переконувати. Кухарі з них ніякі.
     
  6. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Нема мені що робити, як вас переконувати. :) :mocking: Все, все тут склалося. Всього повно до кольору, до вибору. Хто що хоче той готує і їсть. Аби не лінуватися. Казав мені мій дядько, як я була в Україні:"Їж, їж, в нас тут все натуральне.Не те, що у вас." А я питаю:"А ти звідки знаєш, що у нас?" "Ну всі ж знають." А я питаю:" Ну якщо у нас таке все погане, а в Україні таке добре, то чого з 60 чоловік родини нашої, що виїхали, помер тільки дідо 96 років і цьоця моя, що ще слабувала з України, а зі 40 чоловік вас тут, що залишилися, вже 15 чоловік нема за той час? І то тільки пару старих померло. Решти - середній вік." Нічого не говорив, мовчав. :nea:
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Добре! Добре!
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Я також то найбільше люблю робити. Може скажете якісь файні переписи, бо я тут два тижні тому на вісілє пекла, то змели в моменті діла. Мені ніц не лишили!!!

    А я і доунати печу і пампушки, і он вчора своїм наліпила булочок з вишеньками. Смакота! Тільки чомусь потому чоловік жаліється, що живіт росте. І з чого б то?:dntknw:

    ---------- Додано в 14:44 ---------- Попередній допис був написаний в 14:41 ----------

    У вас багато кльового в вашім Вашингтоні. Ябка у вас супер, також файна чукуляда в Сієтлі, і взагалі. Тепер багато чого файного є до вибору. У вас трошки краще з чистим локальним продуктом, у нас трошки гірше. Мо то мені в Вермонт переїхати? То штат який в основному жиє з локальних фермерів а не волочить продукти з Гондурасу :tongue:

    ---------- Додано в 14:48 ---------- Попередній допис був написаний в 14:44 ----------

    Та моя бабця, з поганими знищинеми легенями (бо дідусь страшенно курив), прожила до 92-х років. І ще б жила, якби не захорувала на грипу, яка перейшла в пневмонію.

    Олю! Нам ся тре журити як з лібералами покінчити, бо вони руйнуют ВСЕ!!! і не тільки в США.

    ---------- Додано в 14:50 ---------- Попередній допис був написаний в 14:48 ----------

    А ми щей зі свого городу. Взагалі абзац!!!:haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Gron

    Gron тафгай

    А чисто американська їжа, нмхд, BBQ.
    Коли на власно зробленому деку є гарний гриль, та приходять друзі, сусіди нема нічого кращого.
    Але Дзеко скаже, що і у нас у кожному подвіррі мангал є, а м'ясо, бургери та сосіски, це знов таки не американська їжа.
    Але така він людина.
    Скажеш що Пінтуріккіо супер, він скаже гімно бо Рафаель краще, скажеш що Моне подобається, він знов таки скаже що Мане кращий, ну то таке.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    А у нас нема.:blush: Тобто він є але ми ним не користуємось, бо чоловік збудував мангал. Ми беремо з ферми стовбури фруктових дерев, маємо свої клени зрубані, і розпалюємо правдивий вогонь на якому робимо як шашлики так і інше м’яско. Ми гамбурґерів не любимо, якось не прижились у нас. Тай стейки якось не дуже...
    А он овочі різні з файною заправкою - це наше! На городі вирвав, покраяв, і на вогонь! Вчора чоловік придумав хліба пекти на вуглях... я його попередила, що хліб напевне не піде, а он паляниці забацаєм.

    Скоро у нас буде американське св’ято - день лейби! Будемо на подвір’ї сидіти, м’яско готувати і смакувати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. prius

    prius Well-Known Member

    Ну то вже моя справа говорити чи ні,але не рекламуйте ту французьку бурду яку ви пьєте
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Та я певно всі переписи, Марусю, маю ті, що й Ви. Пражський, Спартак, Сиромак, П"яна вишня, Вишиванка, сирники, ябчаки, ріжньомаїті бісквіти з фруктами, або шо сама комбіную. :) Їх, тих переписів, зара в тирнеті - цілий окіян. :)


    Теж даєте машинне масло, жиби вони були тотими донатами? :mocking:


    Вашінгтон - до в Америці дуже цікавий штат. :) Називають його вічнозеленим і так воно є. А Сієтл - то вічнодощовий. :))) Хоча - ні. Цього року так нам впекло, як колись в 1995. :nea: Трохи зараз попустило. І ще в нас нема зими. Пару сантиметрів снігу і 10 градусів морозу є для нас катастрофою. Але ще в нас є Східний Вашингтон. Їдеш через перевал годину звідси - і там тобі морози взимі по 20-30 градусів, і спека по 40 градусів. Так що маємо Якіму, Венечі, Соуп Лейк, звідки, як в Україні з півдня, їмо дуже смачні черешні, абрикоси, персики, виноград, помідори і т.д. і т.п. Ще й на весь світ продає Вашингтон свої яблука. Але кому то що доказувати? Все в нас в Гамериці зі знать великих знатоків - г.мно! :)))


    До речі, дідо, як в 1991 приїхав до Америки з України, то при медогляді виявили туберкульоз йому. І лікувати нездалі гамериканські дохтори його пігулками - і вилікували за пару місяців. :) І ще дідо прожив 16 років. Рано і ввечері, як молився, то дякував Богові за тоту Гамерику.


    1000%! :sad: І нема на то ради. :sad: Я недавно читала в руско-єврейській тутейшій мудрій газеті "Панорама", що виходить на сцену теперішній губернатор Висконсина Скотт Уокер (Scott Walker), який вже трохи в себе в штаті навіть порядок, особливо з рекетом - юніоном, і є одним з претендентів від республіканців на наступні вибори. Може, Марусю, Бог нарешті змилується над Америкою і прийде хто мудрий тут до влади, як Ви думаєте? :sad:


    Я того року тіко маю огірки і помідори. За решти не мала часу дбати. :nea:


    Гриль - то щось. :) Тут всьо грилюють - і м"ясо, і морепродукти, і овочі, і фрукти. :
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    А я тепер при хаті постійно, то мали багато всього файного. Правда чоловік насадив гору квіток, то так файно!!!
    Ой, дав би Бог!!! Ті дєрмократи заклюють, бо їм тре ту хілую пропхати.
    Ой, і не кажіт!
    Та бо є за що...
    Ой... а воно його можна купити в супермаркеті? Я навіт не знаю як його в машину залити, не те що в донати. :pardon:
     
  14. prius

    prius Well-Known Member

    В нас в українському селі в неділю свято День Незалежності України,поїдемо їде вся моя сімья
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Оля

    Оля Старожилка форуму

    А ми любимо і одне, і друге. :)
    Кажуть, що тіко тих всяких сосів, що в нас тут є, то нема ніде в світі. :) І то правда. Я ще ніяк всіх не перепробувала за стільки років. :)

    А ще я взялася зараз практикувати всяку латинську кухню. Хлопці мої топчуть, аж ну! Купляю різні приправи в супермаркетах і по їхніх рецептах готую. Виходить недорого, смачно і все змітається до крихти. Тоді і українське йде час від часу. А як тільки українське варила мало не щодня, то половина викидалося. :sad: Хочуть діти різномаїття, а не пирогів, голубців, борщу, котлєт щодня. ;)

    ---------- Додано в 17:54 ---------- Попередній допис був написаний в 17:45 ----------


    prius, Ви в Цікаво Чікаго мешкаєте? ;) Шо там у вас було на День Незалежності Америки? о_О Бачу, шо шахтьори розійшлися вже не на жарт. Вже скоро ніяких китайських грошей не вистачить, щоби їм писки затикати велфером, щоби хоя якось тихо сиділи. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Gron

    Gron тафгай

    А у мене інша "біда".
    Бо дек вже був, але я трошки почарував і вийшла джакузі под навісом, буду теплу ванну приймати під снігом.
    Але скільки того снігу в НЙ ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    :)))
     
  18. prius

    prius Well-Known Member

    В предмісті(селі) автівкою 15 хв до Чикаго,,а що сталось на день незалежності? Я ніц не чув
     
  19. Gron

    Gron тафгай

    Всі люди які вживають вино, знають, що крщий Совінон Новозеландський.
    Але спробував Каліфорнійський замислився.
    Різниця в тому, що НЗ я завжди маю змогу купити, а каліфорнійський маю чекати рік ( той що подобається ) а гроші вже заплатив за 2 коробки.
    Доречі Джеко,
    а ти хоч за смаком відрізняєш, бургундію від бордо, ну хоч за виглядом пляшок ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Часами і в квітні може випасти... так, що :blush:
     
а де твій аватар? :)