Життя емігрантське

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Pedro, 10 бер 2014.

  1. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    А що то за "рускі" магазини? Я про такі не чув ні в Австралії, чи зараз в Англії. Хто їх організовує? Що вони продають?
    І найгірше що я чув, то те, що в Америці українців обзивають "рускімі".
    Нехай би мене хтось обізвав тою нецензурщиною. Найменше щоб я зробив, то культурно послав би чи плюнув в морду. А найбільше - подав би в суд.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Частіше рускімі називають євреїв. :)
     
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Довелося в Америці поспілкуватися з американською родиною, батьки, донька, і двоє онуків. В Америці довго живуть, середній клас, живуть в двох окремих будинках, походять з Венесуели (я так і не розібрався досі кого вважати корінним американцем). Про Україну взагалі зроду не чули, на слово "Україна" навіть не знають як реагувати, тому тема розмови відразу перескакує. Росію знають, але всі пізнання про неї - це російські ресторани і те, що в Америці багато росіян, більше нічого не знають взагалі. Хотіли нас "порадувати" і поїхати вечеряти в російський ресторан. На щастя він не працював і поїхали в іспанський ресторан.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Педро, Ви де там жили? В якомусь селі? о_О

    русские магазины в сиднее https://www.google.com/#q=русские магазины в сиднее

    Магазины

    http://www.unification.com.au/info/cat/3/

    ---------- Додано в 21:41 ---------- Попередній допис був написаний в 21:38 ----------

    А в Англії? о_О

    русские магазины в лондоне

    https://www.google.com/#q=русские магазины в лондоне

    ---------- Додано в 21:43 ---------- Попередній допис був написаний в 21:41 ----------

    Рускі люди. :) А продають там продукти зі всього колишнього СРСР. ;) І книжки, і сувеніри, і касети, диски, телефонні карточки. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Українців не тільки в Америці називають рускими, а й в Англії, в Канаді, в Австралії, в Англії і т.д. і т. п. Нащо ото прикидуватися, що Ви того не знаєте. ;) Друга справа, що треба культурно світові пояснювати, що ми не рашинс, а юкреініан і що за країна та Юкрейн. І, знаєте, вони вже тоді починають розуміти, що то є біг диференс. :) А до того вони впевнені, що то все - сейм. :)


    Хотіла би я то бачити на ділі. :mocking:


    Ну, суд би може і відбувся. Але після того в суді би мали уяву, що ті юкреїни мають куку в голові. :)

    Але то би не було так смішно, якби не було так сумно.:sad: Багато наших українців часто роблять те, що написав Педро - по-совдепівськи посилають, плюють в морду. Навіть чиновників, поліцейських. Вимагають для себе пільг, часто незаслужених. Замість того, щоби бути законопослушними, терпеливо пояснити свою позицію. Щодо різниці між рашин і юкрейн, то не одне покоління на Заході виросло в часи холодної війни і всі вихідці з СРСР для них - рашини і відносяться вони до нас напіввороже, якщо не зовсім вороже. І наша місія тут доказати, що ми самі були жертвами тої Раші, тому ми й тут. А ще доброю працею і вдячністю до цієї країни доказати, що ми - добрі люди.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ну багато що правильно Оля, але в Америцi, на мою думку, бiльше знають рiзницю, нiж в Европi.
    В Европi ж - для всiх всi русскi. Дiстае, але в деяких випадках iнколи i на руку. Наприклад, повнiсенько по Европах наших знаменитих жiнок, прастiтуток i взагалi легкодоступних, або просто розведенок, шукаючих собi мужика - так для тутешнiх то все всеодно русскi. От русскi наташi легкодоступнi, а то й прастiтутки вупше.
     
  7. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Українців рашенз може і називали. Але 20 років тому. Мене і в Австралії практично ніхто не називав росіянином. А зараз, Олю, даю вам 100% гарантію, що ніхто в Англії не заїкнеться на українця сказати росіянин.
    Так кацапи багато чого зробили, щоб поховати нашу націю в світі.
    Але на початку такі імена як Бубка, Шевченко(футболіст), Кличко, Руслана відкрили людям очі, що ми не росіяни. В Англії і Австралії в 2004 всі новини починались з Майдану. А після Євро-12 про Україну в Англії, особливо, Львів, почали говорити як про місце куди можна поїхати на відпочинок.
    Не кажучи вже про теперішні часи, коли новини ВВС на минулому тижні велися з Київської студії.
    А про Америку я мовчу. Коли 40% американців думають що Німечина це їх сусід, коли вони абсолютно не цікавляться нашим спортом, а видумали в спорті якісь дебільні види, коли їх найбільше цікавить з ким якась голівудська шлюха провела чергову ніч, вони ще довго будуть називати і українців і литовців і поляків рашенз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Навпаки. В Європі як мінімум знають що таке футбол і де був останній чемпіонат.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Тяжко перепрошую, але то так не є... Про Австралію. Так само, як у Канаді й Бразилії...
     
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Не граэ великоi ролi, для бiльшостi эвропейцiв все що схiднiше Польщi - провалля i всi для них русаки. Де юре, так, знають що iснуэ. Де факто - нiхто просто не морочиться. Це як для нас серби, боснiйцi, косовцi, так, все рiзно буцiм - але один фiг всьо югослави.
     
  11. Вольха

    Вольха Верховная Ведьма

    у меня другая история была - когда одна американская мадам на экскурсии в российском посольстве все пытала дипломата, почему Россия и Российская федерация на самом деле одна страна, а не две разных. так что everything is possible
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я їх розумію в цьому. Америка - це величезний континет, де все своє - гори, моря, пустелі, не треба нікуди їхати, там є все. Тому вони як самодостатня країна живуть своїм (та й розповсюджують на решту світу між тим). Думаю якщо решта континентів потонуть в морській безодні, це на Америці ніяк не відіб'ється, будуть жити як і жили, навіть не помітять що щось змінилося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Справді, Олю? Згідно неофіційцних даних в США проживає більше 2 млн українців. Їх всіх називають росіянами? І якогось вуйка Стефка який воював в УПА? Чи вуйка Міська, який воював в дивізії Галичина? Попробували б!!!
    Це чомусь називають вас, емігрантів останньої хвилі. І не в останню чергу винні ви, які чомусь кооперуєтесь і рахуєте себе чимось повязаними з москалями.
    Я завжди відповідаю про місце мого народження - Західна Україна. І ніхто за останні 10 років не посмів сказати, що це Росія. Правда, деякі англійці, які знають історію і трохи польську мову, пробують сказати мені кілька слів польською. Я або відповім польською або "уточню" історію.
    Один мій пацієнт, англієць, чомусь старається зі мною спілкуватись німецькою. Я йому відповідаю німецькою, не хочу розчаровувати.
    А говорячи про російські товари, я мав на увазі, що їх нема в наших, англійських чи австралійських магазинах. Якісь екзотичні російські магазини мене ніколи не цікавили. Тут мабуть є і якісь таїландські чи африканські. Повторюю, вони мене не цікавлять тому інформації про них не маю.
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Екзотика специфічна.:))) Відкрили якусь шарагу на Брайтоні і тягнуть туди солоні огірки в слоїках.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Педро, вуйка Стефка, чи вуйка Міська не знаю, як називають. Вони всі переважно компактно проживають на Східному Узбережжі Америки. А тут на Західному( Лос Анжелос, Сан Франциско, а тоді Сіетл ) першими заїхали євреї ще в 70-х і самі себе назвали рускими. Євреї ж завжди, як хтось говорив, розмовляли мовою титульної нації. А нас сюди вже занесло на початку 90-х. Тоді перемогла перша українка Оксана Баюл, а тоді почали відзначатися брати Клички, ну і ми вели роз"яснювальну роботу, що ми - українці, от тоді американці, що з нами стикалися, почали знати різницю.

    А Ви з ким кооперуєтеся? :) Ми кооперуємося церквами, та ще й по містах. Є в нас тут аж 4 львівські церкви, дві "ровенські", 2 "волинські", "чернівецька", "вінницька", "бердичівська", "кримська". Це з українських. А є ще й інші. У "львівські" ходять львів"яни і ті, хто за українську мову. У інші - "помішані". :) А з маскалями ми не пов"язані. Ми доброзичливо відносимося до християн, якою б вони мовою не розмовляли - російською, молдавською, білоруською, англійською. Бо які ми тоді християни? І багато росіян приходять і співчувають нам і беруть участь в молитвах і постах за Україну. Вони ж самі знають, що там в них робиться, бо вони самі звідти втікли. І в магазині з ними я розмовляю російською, яку знаю. Що, мені вимахуватися і говорити, що я їх не розумію? о_О



    Ну і слава Богу, що Вас не цікавлять. А нас цікавлять і наш європейський хліб, бо тутешній - то вата, і наші смачні ковбаси, що виробляються тут нашими компаніями, бо їхні в супермаркетах, то пародія на ковбаси і наша випічка, бо їхню їсти неможливо, бо така вона солодка і штучна, і наша консервація, бо в них її зовсім нема і наша кулінарія, накінець. А як Вам то екзотичне вже, то хто Вам винен. Не ходіть і не купуйте. А ми своє все веземо з України і ще й дітей вчимо до нашої їжі. :)
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Як там з мексиканцями? Бо Нью-Йорк - це вже мексиканське місто, а від Мексики до Нью-Йорка далі, ніж до Каліфорнії.


    Їсти там взагалі нічого неможливо, хіба шо банани ковтати, і то не поймеш які наколоті, які ні. Три рази на день гамбургер.
     
  17. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Є і тут. Куди ж без них. Але ще не так повно. Та і політика останнього Президента цьому допомагає. Це ж його електорат.

    Ну, не так, щоби нічого. Є багато хорошого теж. Хоча спочатку з незвички думаєш, що взагалі то ніколи не будеш їсти. :) Але звикається. Багато чого починає подобатися. Але свого таки теж хочеться. Та і американців ми привчаємо до наших вареників, до пельменів, до пиріжків, до голубців, до ковбас. :)
     
  18. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Про всяке-різне, суспільне і політичне в контексті еміграції та проживання за кордоном
     
  19. prius

    prius Well-Known Member

    Ну так і не можливо? А стейки? Це ж пісня))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

а де твій аватар? :)