Житло в новобудовах винники

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Speedo78, 20 жов 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Igor Ivanovych

    Igor Ivanovych New Member

    Хочу поділитись враженням від ЖК "Гетьманський", забудовник Гранд Дім. Першу чергу "здали" ще в квітні - досі не дороблена прибудинкова територія. Після кожного дощу в підвалі озеро. Вирішувати ці проблеми забудовник не збирається. Вони зараз розпочали продаж ще де-кількох комплексів. Люди!!! Обходьте їх стороною, це кидалово!!! Головне отримати від Вас гроші, далі Ваши проблеми їх не турбують!!!
     
  2. Uzurpadora

    Uzurpadora New Member

    [QUOTE = "Speedo78, post: 724029, member: 4358"] Посоветуйте, кто имел опыт приобретения квартиры в новостройках во Львове.
    Стоит н "связываться? (Все пам" ятають аферу "Элита-центра")

    Если стоит, то с какими именно фирмами? Например слышал, что, например, о "Карпатбуд" не лучшие отзывы (говорят, халтурно делают), но есть еще и "Консоль", веем и еще куча других.

    Какова средняя цена кв.м.? В каком состоянии сдают квартиры (много нужно дорабатывать, пол, отопление, коммуникации и т.д.) [/ QUOTE]
    Я тоже сначала сомневалась в этой компании и с опаской как относилась к застройщикам, но мои сомнения были напрасными. Квартиры хорошие, уютные, несмотря на то, что нет ремонта, но это даже лучше, обои поклеить все хотят на свой вкус, что касается сантехники, батарей и дверей, то я была приятно удивлена, все было встановлено.Гарне расположения квартиры, спокойный район , солнечная сторона.У моих знакомых была такая ситуация, они купили квартиру, но через другую компанию, название уже не помню, так вот, когда они туда заехали, оказалось, что стены очень тонкие, и слышать соседей, я тоже боялась , что мне попадется такой же дом, но слава богу! Все тихо и спокийно.Так что люди, советую эту компанию, не пожалеете!
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. Uzurpadora

    Uzurpadora New Member

    Я теж спочатку сумнівалася в цій компанії і з побоюванням як ставилася до забудовникам, але мої сумніви були марними. Квартири гарні,затишні,незважаючи на те,що немає ремонту,але це навіть краще,шпалери поклеїти всі хочуть на свій смак, що стосується сантехніки,батарей і дверей, то я була приємно здивована,все було встановлено.Гарне розташування квартири, спокійний район,сонячна сторона.У моїх знайомих була така ситуація, вони теж купили квартиру ,але через іншу компанію,назва вже не пам'ятаю, так от, коли вони туди заїхали, виявилося ,що стіни дуже тонкі,і чути сусідів, я теж боялася ,що мені попадеться такий же будинок, але слава богу!Все тихо і спокійно.Так що люди, раджу цю компанію , не пошкодуєте!
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. Helenn

    Helenn Member

    Стільки різних новобудов і так важко зупинитися на одній єдиній. Не можемо визначитися навіть з забудовником. Хто що знає, про наступні 4:
    Новобудови ЛУН.ua - Забудовник Еко-Дім (Екодім)
    Новобудови ЛУН.ua - Забудовник Мій Дім
    Новобудови ЛУН.ua — Забудовник Ріел (Riel) в м. Львів
    Новобудови ЛУН.ua — Забудовник Інтергал-Буд (Інтеграл-Буд) в м. Львів
    Хоча б якусь інформацію. Особливо про якісь підводні камені. Буду дуже вдячна.
     
  5. Alina SHYNKAR

    Alina SHYNKAR Member

    Якщо виділити кілька годин свого часу, про кожного забудовника можна знайти купу неприємної інформації. Але є реальні трабли, як тріщина в Парусі і відсутність дозвільної документації у Набережного кварталу, який набудував по цілій країні і тепер переховується, а є статейки ні про що. Розглядаю варіант від Ріелу "Велика Британія". Місцезнаходження мені ідеально підходить та ціна нормальна.
     
    • Баян Баян x 1
  6. AnyutaUkraine

    AnyutaUkraine New Member

    На питання "Чи варто брати житло в новобудовах" однозначно відповім: "Так". Квадратні метри в новобудові зручні для відкриття свого бізнесу, в місці, де вже передбачається велике скопичення людей. На моїх очах в новобудові поруч мій добрий знайомий відкрив власний хостел. Він взяв певну площу щойно зданого будинку і організував там бізнес, що процвітає. Брати в оренду нове приміщення я б не рекомендувала, краще мати квартиру чи офісне приміщення у своїй властності. На мою думку в районі новобудов і контингент підбирається відповідний, немає п*яниць і гультіпак, менше людей похилого віку. Це сприяє і комфорту проживання, і бізнесу.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. Taborserg

    Taborserg New Member

    Доброго вечора.
    Не погоджуся з вами на рахунок відсутності штрафних санкцій за не укладання договору купівлі-продажу в строк ( до 31 грудня 2016). Пункт 13 попереднього договору. Передбачено штраф у розмірі 5% від вартості квартири. В Україні склалася така тенденція, що переважна більшість забудовників прострочує вчасну здачу в експлуатацію. У попередніх дописах є інформація, що МС вже прострочував здачу в експлуатацію однієї з будов на 4 місяці, але всі кошти по штрафам були виплачені покупцям, ніяких "кидків" у цьому плані. У Едісоні ще багато роботи по фасаду , вікнам, прибудинковій, погода не сприяє. думаю двері також будуть ще достатньо довго встановлювати, під'їзд і т.д.. Є ще два місяці, але через погоду і об'єм роботи, думаю треба об'єктивно очікувати підписання договорів в березні, хоча буду радий помилятися. Новобудова і справді дуже хороша і ціна чудова. у Чернівцях "бувалі" забудовники втратили зв'язок з реальністю і за якість рівня Едісона просять у півтора рази вищу ціну.
    Bagirik, пишіть якщо будете володіти новою інформацією.
     

    Вкладення:

  8. Taborserg

    Taborserg New Member

    І ще одне прохання до компанії МС, якщо ви читаєте цей допис. Досить витрачати кошти на фейкову рекламу. Фейкові відгуки у мережі виявити дуже просто, такі відгуки дискредитують вас у очах потенційних покупців і шкодять вашій репутації. У вас чудові проекти, хороші ціни та професійна команда, вам не потрібні відгуки від роботів, чи фрілансерів-нездар. Краще мотивуйте покупців поширювати інформацію про вас у мережі. Реальних позитивних вам відгуків, але для цього доведеться і надалі важко працювати.
     
  9. zahardem

    zahardem New Member

    Нещодавно мій брат купляв квартиру на день народження своєму сину, а я допомагав йому у підборі варіантів. У фіналі, ми зупинилися на пропозиції від ЖК "Місто трав", що пропонувало квартири по вул. Кульпарківській. Цінова політика підприємства нам видалася прийнятною, 14000 грн за квадратний метр житла у стані "голі стіни", місце розташування новобудови також підходило: до центру дістатися громадським транспортом можна хвилин за 15, зелені зони поруч, є де молодій сім'ї відпочити, та й до батьків недалеко. Оформлення документів пройшло швидко та вже за місяць почали капітальний ремонт. Наразі нарікань на фірму я не маю, думаю коли підкоплю грошей також звернуся до цієї фірми.
     
  10. bagirik

    bagirik Member

    Ви праві стосовно пункту 13, але там зазначено, що штраф передбачений у разі не укладання договору купівлі-продажу в строк до 31 грудня 2016р., по причині бездіяльності, тобто, якщо вони повністю припинять роботу, а вони ж працюють, просто, занадто повільно для того щоб здати будинок вчасно, тим більше, що погода була, ну дууууже сприятлива. Я теж думаю, що здавати будуть десь у березні. Погано, що камеру відключили, було зручно моніторити процес будівництва (писав листа їм по цьому питанню, а в ответ - тишина). Був там десь тиждень тому, працюють, але роботи ще багато, тим більше, що 13 листопада стільки снігу навалило.
     
  11. AnyutaUkraine

    AnyutaUkraine New Member

    Мені помітно стало останнім часом, що забудовники стали звертати увагу на зручність житла, комфортні умови для життя при зведенні нових будівель. Колись мене жахали планування, незрозумілі комбінації і зненацькі появи ніш, відгалуджень всередині квартири. Все робилося заради економії, власної вигоди і зручності будування, щоб менше втрачати на зведененні нового будинку. Тепер же ринок диктує зовсім інші правил а. Майбутні мешканці стали набагато вибагливіші. Серед забудовників була і буде конкуренція, ті компанії, що більше стали дбати про клієнта завжди у виграші. Особливо свіжий прогресивний погляд у нових забудовників.
     
  12. Taborserg

    Taborserg New Member

    В офісі сказали, що камера вже працювати не буде: "не домовилися про продовження підключення". Або ж просто таким чином уникають паніку, хоча як на мене це навпаки провокує її. по пункту 13, я думаю , що не варто хвилюватися, там чітко прописана дата 31 грудня, не думаю, що вони будуть намагатися уникнути сплати штрафних санкцій, посилаючись на двознічність договору "необгрунтована дія/бездіяльність". Банальне запізнення по строках на декілька місяців, спробуй обгрунтуй :)
     
  13. VikkiStar

    VikkiStar New Member

    Звісно, люди побоюються купувати житло в щойно збудованних будинках. Можливо, когось зупиняє ціна, хтось боїться, що будинки можуть мати певні недоліки. Але зверніть увагу на наші хрущовки та сталінки, вони ж на ладан дихають. Невеличкий струс і того дивись розвляться. Стіни холодні, нерівні, при ремонті очі на лоба лізуть як намагаєшься плитку покласти. Дахи постійно протікають, а місцеві впорядники навіть перекривати не хочуть...Чого не скажешь в новобудовах, там все робиться з новими технологіями, а будівницвто досить розвинене зараз. Так, коштує доволі дорого, але маю сподівання, що воно того варте.
     
  14. Emilialia

    Emilialia Member

    Хочу запитати в людей, які купували житло, чи у вас в договорах прописано технічні характеристики, тобто марку котла, марка вікон, товщину зовнішніх стін, внутрішніх перегородок? І чи прописані штрафи за несвоєчасну здачу будинку? Чи є якась дозволена похибка?
    І чи є тут такі що було прописано одне, а по факту інше вийшло? Як вирішували?
     
  15. bagirik

    bagirik Member

    Такої деталізації у мене в договорі нема, і сумніваюсь, що є у когось іншого. Прописані тільки загальні параметри, наприклад, вікна-металопластикові з п"ятикамерного профілю з енергозберігаючим склопакетом, індивідуальне опалення з двохфункційним котлом та радіаторами і т.д.

    Стосовно штрафів - пост 550,553
     
  16. LoraZ

    LoraZ New Member

    Уже 17 років займаюсь нерухомістю, маю свою агенцію, співпрацювала та і зараз працюю з багатьма компаніями, які будують нове житло. Ціни на житло у всіх зараз майже вирівнялись, бо продаж нерухомості зараз дуже знизився, враховуючи економічну ситуацію в країні в цілому. Якщо вибір стоїть яку квартиру придбати: в новобудові чи на вторинному ринку - не вагайтесь і купуйте в новобудові, але попередньо ознайомтеся з документами компанії забудовника. Зараз на вторинному ринку діє стільки шахрайських схем, що в результаті ви можете залишитись без грошей і без житла. Коли купуєте житло в новобудові, потрібно ще розрізняти що саме ви купуєте, чи це майнові права, чи вже квартиру.
     
  17. shvarc

    shvarc Well-Known Member

  18. OKSANUSETSCHKA

    OKSANUSETSCHKA New Member

    ЧИМ ПОГАНЕ ЖИТЛО НАД СУПЕРМАРКЕТОМ(НАД КОМЕРЦІЄЮ) БО ПРИГЛЯНУЛАСЬ КВАРТИРКА НА 2-МУ ПОВЕРСІ, АЛЕ ВАГАЮСЬ І ХОЧУ ВИСЛУХАТИ ДУМКУ ТИХ, ХТО ВЖЕ ПРАКТИКУЄ ТАКЕ ЖИТЛО?
     
  19. LoraZ

    LoraZ New Member

    придбати житло в новобудовах від забудовника, звичайно що набагато безпечніше, ніж купувати на вторинному ринку, але перед тим, як зробити такий відповідальний крок, потрібно з"ясувати, по можливості, максимальну кількість інформації про самого забудовника, які будови ним уже побудовані, в якому стані здавалися в експлуатацію, чи не виникали потім у нових власників квартир будь-які проблеми, також потрібно дуже ретельно вивчити питання виділення земельної ділянки під забудову, як правило, всі рішення сесії вивішуються на сайті міської ради, якщо ви зробите всі ці кроки, то зрозумієте чи можна довіряти саме цьому забудовнику свої кошти
     
  20. dmitriydernovoy

    dmitriydernovoy New Member

    Зараз у багатьох містах України досі залишилися ще будівлі хрущовської забудови, а того гірше іноді і сталінської (вибачаюся за тавтологію). Звісно і фінансове жебрацьке положення населення навідріз забороняє нам думати про покупку житла у нових забудовах. Але я бачу тенденцію у розвитку будівельної справи, яка має попит. Я сам маю достатній прибуток і почав замислюватися про покупку саме нової квартири, нового планування та забудови. І я хотів би почути думки інших. Може вже хтось має досвід та змогли б мені порадити як краще провести покупку та не потрапити до лап махінаторів, щоб не залишитися потім на вулиці( Згоден з попереднім коментарем про земельну ділянку, адже розділення земельної площі під володіння, адже потім виникає ряд питань, які можуть привести до непорозумінь!
     
а де твій аватар? :)