Житло в новобудовах винники

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Speedo78, 20 жов 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. ANGELIN

    ANGELIN Member

    KyivLeopolis,чому на всіх сайтах в вас є претензії саме тільки до Іроксу і їх будівництва?За ціну я згідна,піднесли на багато,але порівняно з ін. забудовниками,то не вища.Якась в вас особиста не приязнь до директора фірми?Для чого паплюжити на кожному кроці ту фірму?
     
  2. Чи є тут клієнти Львівцентробуду , а саме буд.Зелена 115????
     
  3. Може Вам так здалося, але ви навіть не аргументували в чому я не правий в своїх висловах про Ірокс.
    Якщо компанія не виконує свої обіцянки і дурить людей, про це не треба мовчати. До того ж, на цьому форумі є схожі висловлювання інших людей про них.
    Крім того, я бачу ви також цікавитесь Іроксом чи інформацією про них. то чому моя інформація не може бути корисна для вас.

    ---------- Додано в 04:27 ---------- Попередній допис був написаний в 04:25 ----------

    Цікаво як можна купляти квартиру у Ірокс і навіть не знати точного юридичного адресу будинку, де купили цю квартиру?!!!
     
  4. ne optymistka

    ne optymistka New Member

    Новобудови

    Хто купив квартиру на Під Голоском від Карпатбуду? Чи варто із ними мати справу?
     
  5. Olenall

    Olenall миється в бані

    дякую за відповідь по ремонту.
    і друге, я навпаки чула що молодь частіше купує Каско + Гарантія, наприклад бо є великі переваги, на ремонт даже двигуна, допомога в дорозі та таке інше. А літні люди то вже економлять це правда
     
  6. Grek

    Grek Well-Known Member

    Той будинок на Величковського вже почали утепляти, отже до кінця року мали б здати, як і обіцяли
    [​IMG]
     
  7. Grek

    Grek Well-Known Member

  8. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Якби таке було як на рендерах , стрийська 195 то можна було б нирку продати , аби там жити :) фантазія у дизайнерів добра, в реальності буде купа джипів і бидло яке кидає недопалки
     
  9. З 2008 року будують, і ніяк
     
  10. GalTar

    GalTar New Member

    Хто може сказати про фірму Ріел?
    Та про забудовника Автомобіліст Плюс, що будують ЖК Ренуар на кн. Ольги
     
  11. Grek

    Grek Well-Known Member

    існує окрема тема - http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=92559. Там все розписано.
     
  12. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Чи може хто бачив, чув, чи навіть має житло від еко дому на бойківській?


    [​IMG][​IMG][​IMG]

    ---------- Додано в 15:47 ---------- Попередній допис був написаний в 15:42 ----------

    Хтось вже встиг зробити ремонт і поставив на продаж


    Продаються 2-кімн. апартаменти вул. Бойківська,5 (бічна Сахарова) 80,65/44/12,7 цегла 3/7 165 000 у.о.

    НОВОБУДОВА 2013р. ЕКО-ДІМ. Дизайнерський евро р-т. (робився для себе), кухня-студіо, вбудована побутова техніка, велика тераса, санвузол окремо все облицьовано сучасною плиткою, нова сантехніка, індивідуальне опалення, частково меблі.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  13. Grek

    Grek Well-Known Member

    Читав, що мєсні дизайнери вже навіть почали вносити свої покращення в той неперевершений архітектурний ансамбль - http://alex-shutyuk.livejournal.com/193189.html:
    [​IMG]
     
  14. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Коменти цікаві під тою статтею, усі зійшлися на думці що то рагулізм і що наш менталітет мати 200 кіадраів і зашклити зе 1.5 метра ..

    А ще один з дописувачів промовився :



    ---------- Додано в 17:34 ---------- Попередній допис був написаний в 17:31 ----------

    Доречі автор того блогу є на цьому форумі, вони ще робили відомий проект лавочки у центрі міста на замовлення радіо люкс фм .. Так от, продовження статті - огляд тої будови ..
    http://alex-shutyuk.livejournal.com/170637.html



    ---------- Додано в 17:37 ---------- Попередній допис був написаний в 17:34 ----------

    Влучно підмічено про лавочки


    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    ---------- Додано в 17:44 ---------- Попередній допис був написаний в 17:37 ----------

    Сходи витримані у фірмовому стилі мейд ін юкрейн, еко дім стайл

    [​IMG]

    Пандус , поки зїжатимеш то і вертатися вже треба буде ..

    [​IMG]


    Фото підїздів нема ..
    Наразі враження , будинок супер але виконання дрібниць, прибуд. Території робилося аби як .. Добре хоч траву залишили бо могли би все асфальтом залити ...

    [​IMG]

    ---------- Додано в 17:47 ---------- Попередній допис був написаний в 17:44 ----------

    Ну і інформативні коменти :

     
  15. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Фото з форуму skyscrapercity , німеччина, багатоповерхівки для бідних, 2-3 поверхи і мансарда для заможних , також кидається в очі велика кількість зелені ..

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  16. promisto

    promisto Well-Known Member

  17. Доброго дня!
    Можу запропонувати вам дешевий ремонт вашого підлогового покриття!

    Комплекс робіт з лаком Arboritec без пилюки!

    Шліфування підлоги (барабанна машинка СО-206)
    Кутошліфувальна СО-401
    Заробляння щілин по всій поверхні
    Нанесення 3-ьох шарів (лак, гель, лак).
    Матування після першого шару
    65 грн/м2

    Детальніше на сайті remont-parketa.com.ua
     
  18. Denat

    Denat New Member

    Так є. А Ви також придбали там квартиру чи просто цікавитесь?
     
  19. так...на днях хочу придбати....
    як вам враження про фірму та будівництво???
     
  20. Підписав договір....через пару днів думаю оплатити....
     
а де твій аватар? :)