Житло в новобудовах винники

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Speedo78, 20 жов 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. ANGELIN

    ANGELIN Member

    Доброго дня!Ми також купили квартиру на Антонича 5, від ІРОКСУ,довго вагалися з вибором,але все таки там і місце розташування хороше,школи,садок,магазини,кінцева маршруту 26 на Антонича та в центр,Санта Барбара недалеко,і ціна була на купівлю низька,тобто в кожного свої пріоритети при виборі квартири. Будують щодня,так як маю можливість спостерігати за цим,встановлені вікна вже в першому під'їзді та проводяться внутрішні роботи квартир,проводка. Будують з міцної цегли,починають 8 поверх,і хочу сказати добре,можливо не надшвидкими темпами,але тут головне не кількість,а якість.Церква ця, що перед будовою,це з іншого об'єкта,її заберуть,а на подвір'ї буде інша.Територія ЖК велика,буде і дитячий майданчик,парковка,думаю,що вибір зроблено правильно,результат побачимо в кінці року,як все закінчать.
     
  2. Ну, як недивно, про це я знаю. Хлопці самі розказали про проблеми із земляними роботами, що вони там рік в землі колупалися - палії били. Доречі, щодо ВЕЕМу, кажуть що то вже неїх будинок, а тої Фінансової групи от вони і оживили цю будову.
    Останім часом наскільки активно ведеться будівництво????
     
  3. Joll

    Joll Well-Known Member

    Ви знаєте, я не скажу, як там зараз ситуація, але раніше було так, що на тому об"єкті тижнями нікого із майстрів не було (на відміну від будов вищезгаданих у пості фірм, де, по суті, робітники на об"єкті метушилися і метушаться щодня як мурахи). Із власниками того будинку теж щось незрозуміло, принаймні я не в курсі, хто тепер є має права на будівництво (можливо, володіє вже застарілою інформацією). Я на тижні, якщо матиму можливість, то зайду-загляну на ту будову, зроблю фото телефоном і тоді викладу тут, якщо Вам цікаво.
     
  4. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    А чому 2 одинакові пости за день? Причому їх всього 2.
    Незнаю як там на Антонича, але на Шевченка колега їздив дивитися, собі зараз шукає квартиру, довго описувати, що він мені по телефону наговорив, але передумав там брати.
    Я його водив на екскурсію до нас на будову, і показував нюанси, на які потрібно в першу чергу звертати увагу, от і мав від чого відштовхуватися та порівнювати.
     
  5. ANGELIN

    ANGELIN Member

    А ваша будова, то яка???Дуже цікаво...
     
  6. Joll

    Joll Well-Known Member

    На прохання – фото будови по вул. Яцкова 20а:
    [​IMG]
    Фото зроблене із входу у подвір’я – праворуч від мене «чешка» №24, ліворуч – дві «чешки» по вул. Золотій, №25 і №23.

    Як видно, здачею будинку у 2014 році, як запевняють їхні сайти, тут і не пахне. При фотографуванні на будові мною було помічено двох мужчин – один був у оранжевій накидці та касці, а другий у цивільному; оцей другий намагався роздивитися, що це я таке роблю, тому, поспішаючи, я клацнула каркас майбутнього будинку та чимшвидше змилась (часу й так було обмаль, я поспішала). Якихось інших ознак будівництва чи хоча б метушні на об’єкті мною більше не було помічено (тиша і спокій).

    Як на мене – це проблемний об’єкт, з яким за сучасних кризових умов не варто зв’язуватись. Якщо конче потрібна новобудова у цьому районі, обирайте інші варіанти – вже здані комплекси на Юнаківа, Бортнянського, Залізничній, або щойно збудовані та на грані здачі ЖК на Бр. Міхновських, кн. Святослава, Квітки-Основ’яненка.
     
  7. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Знайома неподалік тої Яцкової живе, то каже будують ну предуже повільно та й простої дуже довгі, коли не видно взагалі робітників. А я їм років 2 тому звонив, питав за ціну, то вона була космос, співчуваю людям які там вложилися.

    ---------- Додано в 13:21 ---------- Попередній допис був написаний в 13:20 ----------

    Хочете поїхати подивитися?
     
  8. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Нині по львівській хвилі крутили рекламу нова оселя на монастирського, не знаю як воно по якості але планування одні з найкращих, якби зараз обирати то думаю брали б там

    Що перший варіант що другий мають два сан вузли, одна з квартир має кімнату з двома вікнами що дозволяє розбити на меньші повноцінні, також можливість об'єднати кухню і кімнату під студіо, великий балкон ..

    [​IMG][​IMG]
     
  9. hockey

    hockey Member

    Цікава яка ціна за кв.м.?
     
  10. Grek

    Grek Well-Known Member

    Заходите на їх сайт і дивитесь ціну на квартиру яка вас цікавить - http://www.novemisto.com/monasturskogow.php?k=2&p=1
     
  11. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Уточнення, Нове місто.
    Нова оселя будує на Малоголосківській та Радості, ще планує на протязі місяця двох в інших районах 2 будинки.
    http://novaoselya.com/
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Вже в голові каша з тими назвами :)
     
  13. Galchonock

    Galchonock New Member

    Доброго дня!
    А від Галжитлобуду хтось купляв квартири?
     
  14. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Що саме цікавить?
     
  15. Galchonock

    Galchonock New Member

    Це порівняно нова фірма, тому цікавить будь-яка інформація про забудовника.
     
  16. Grek

    Grek Well-Known Member

  17. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Ще цікаво ціни за метри, аби зрозуміти шо то за така акція, курс у них по 11.5
     
  18. Uganka

    Uganka Well-Known Member

    В квітні на Науковій,2 була ціна 920-985 у.е. в залежності від поверху і секції
     
  19. Olena Odesa

    Olena Odesa New Member

    Доброї ночі, шановні форумчани!
    Я новенька на вашому форумі.
    В зв'язку з ситуацією в країні замислилась над переїздом. Але я не хочу бути так званою переселенкою, щоб приїхати в нове місто голою та босою і чекати, що мені хтось має допомагати та забезпечувати всім необхідним. Якщо їхати, то вже назавжди.
    Тому в мене питання до вас, підкажіть, будь ласка, в якому районі Львова краще купити квартиру. Цікавить стандартний набір: доступність громадського транспорту, наявність школи, дитячої поліклініки. Переважно цікавлять будинки від 2000 року, цегляні або блочні. Можливо район, в якому розташована дитяча обласна лікарня порадите, тому що в мене маленька дитина-інвалід, тому маємо часто звертатися до лікарів.
    Буду вдячна всім за змістовні відповіді.

    P.S. Створити окрему тему не можу, можливо тому що новенька.
     
  20. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Привіт!
    Взагалі, цей сайт непоганий для пошуку житла: http://www.real-estate.lviv.ua/sale-kvartira/Lviv
    але там буває, що ріелтори бавляться і додають нереальні квартири, просто щоб до них подзвонили.
    Раджу спочатку приїхати до Львова, а тут вже шукати.
     
а де твій аватар? :)