Житло в новобудовах винники

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Speedo78, 20 жов 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. TheMentalist

    TheMentalist Member

    Черга - це, зазвичай, кілька секцій (під'їздів), які будуються в приблизно одночасно і плануються здаватися в експлуатацію разом, групою з цих секцій. Перша черга здасться в експлуатацію, скорше всього, першою. Наступні, відповідно, потім.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. New look

    New look Member

    Як на вашу думку на скільки Грінвіль Хауз кращий від Левів міста? Ціна в них майже на 200 $ різниться. Грінвіль подобається місцем ..але чи ще є якісь переваги в нього?
     
  3. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Member

    З відгуків кількох людей які є дотичні до новобудов Львова забудовник Грінвіль один з найкращих по якості будівництва. В кожного з цих обєктів є недоліки: Леви міста - біля найбільш загазованого перехрестя Львова, а Грінвіль близько до високовольтних ліній
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. artembu

    artembu New Member

    Привіт всім,

    Хочу написати короткий відгук а радше не відгук а вилити суцільний гнів і негатив для тих хто планує купувати житло від Галжиитлобуду можливо це комусь буде корисно. Мова піде про йде комплекс на стрийський "Леви міста". По переше ніколи не вірте про терміни здачі від цього забудовника. Якщо оглянути їхні будови на сайті то виявиться що обєкти на левах вже всі здані, по документах обіцяна здача в грудні а фактично основний договір про здачу був підписаний місяць тому. Ну ок, портерпіли отримали довгоочікуваний договір з правом власності на нерухомість. Якщо почитати договір який підписувася при купівлі нерухомості то в договорі описано про терміни здачі і т.д. і якщо забудовник проштрафив термін здачі то вертає 1% від суми оплаченої за нерухомість а ось тут і починаєтсья, фактично забудовник по документах здав будинок в грудні в якому ніяких комунікацій, лічильників, голий фасад і купа всього можна перелічувати і тому забудовник правий і вам ніхто нічого не поверне тому що все здано. Йдемо далі при підписанні основного договору Галижтлобуд вам виставить рахунок за додаткові квадрати які вони нарахували по законодавству за зашклений балкон по кофіцієнту не памятаю точно який там але орієнтовно від 2 тис дол і вище вам ще прийдетсья заплатити. Зашклені балкони і вікна це взагалі окрема тема, якщо у вас буде вибір склити чи не склити однозначно перший варіант це буде безпечніше як для здоровя так і для ваших коштів тому ще висока ймовірність випасти через ті вікна або лікуватись від протягів. Жлобство поставлених вікон та вхідних дверей просто вбиває, не думаю що ви зможете ті двері ще кудись потім поставити поперше їх буде тяжко ставити а по друге це буде виглядати ніби ці двері зняті з сараю. Ок, фіг з тими дверима і вікнами..отримав право власності і здається все можна починати робити ремонти, вселятися та жити але ж ні, будинок не на рахунку осбб тому вхід до підїзду по графіку з 8-18. Комунікації, здається ніби все здано ще в грудні але ж ні я забув лічильник по газу поставили тільки в червні а води, світла, газу так і немає. Ретельно перевіряйте підвали, паркінги так як вони закриті також і доступ туди тільки з ключником, відкриваєм вхід до підвалу а там ніжданчік виявляєтсья не по тій погоді взуття одягнув, потрібно було чоботи одягнути бо до свого підвалу ви наврядчи дійдете. Далі в пості я би хотів прикріпити декілька фотографій так званої здачі від Галжитлобуду так що ви оцінили всю цю реальність. Ще одне будьте готові що ви отримаєте зовсім не те що вам пропонували, це я вам по досвіду по 2 обектах Галжитлобуду говорю так як вляпався двічі. Саме більше взбісило це те що Галжитлобуд дав дозвіл за пару грн звичайно мешканцю першого поверху перепланувати фасад під комерційне приміщення, акцентую поки будинок не переданий на рахунок осбб Галжитлобуде що хоче те й робить з вашим будинок, на фото нижче ви побачите. Здається якби не було комерційної площа, але вона ж є по всьому периметрі комплексу Леви міста але ж ні потрібно підісрати всім мешканцям щоб один вірізнявся на всю будову.
    19875453_1130368223731429_209798053803387955_n.jpg
    Нагадую дозвіл на перепланування фасаду надав ГАЛЖИТЛОБУД.
    На фото ви можете побачити масштаби дитячої площадки так що не розраховуйте що вашій дитині буде де бавитись.

    19260268_778980375605159_5010795214069679251_n.jpg

    Всім дякую за увагу більше немаю сил описувати це негатив, надіюсь комусь це буде корисно в майбтньому
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Joll

    Joll Well-Known Member

    Перша черга згідно термінів здана, ввечері видно, що живуть поки що дуже мало, світиться лише в 4-х квартирах, тих, що виходять на Шевченка. Будують ніби швидко.
     
  6. TheMentalist

    TheMentalist Member

    Наскільки мені відомо, Грінвіль робить всі документи максимально правильно і вчасно. Розвивають інфраструктуру до своїх об'єктів. Проекти та концепції часто розробляють імениті архітектори. і матеріали не вибирають "аби дешевше". Тому і ціни трохи вище. Вони прораховуються, звісно, не "з неба" взяті. Як на мене, найбільшими мінусами Грінвіль Хаус є - близько до залізної дороги (хоча може і нормативна відстань), та велика густота населення на ділянці..
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. BukaForest

    BukaForest New Member

    А про Парус Парк є в когось відгуки? чи можливо там вже хтось придбав житло? :) Буду дуже вдячна за відгуки)
     
  8. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    Новобудова це дуже добре, особливо подивитись які старі будинки, вірніш в якому стані всі ті труби, дах, під"їзд просто жах. Оце думаю може купити двокімнатну квартиру аж в столиці, зараз пропозицій багато, попиту менше тому і ціни трохи впали.
     
  9. Lyuba P

    Lyuba P New Member

    А хтось може щось чув/читав або знає щось про ЖК Глобус? Чи варто там купувати квартиру? Буду вдячна за відгуки :dance3:
     
  10. shvarc

    shvarc Well-Known Member

    Глобус - це забудовник, в них декілька різних ЖК + ще парочка буде осінню нових
    Глобус - Забудовники Львова — Novobudovy.com
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Member

    Ми цікавились цією компанією коли шукали житло, не взяли бо ніякої інфи про них не було, обєктів зведених теж, ми побоялися, бо незнали ні яка якість будівництва, ні того чи вчасно здадуть. З плюсів на момент початку будівництва мали всі дозвільні документи (чого не було наприклад в Паруса). Зараз я щодня ходжу біля їхнього обєкта на Підстригача (хоча реально це Сокільники) на роботу то будівництво йде швидкими темпами і задіяно багато техніки і робітників.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Yuliankaaa

    Yuliankaaa Member

    скажіть будь ласка а на якому етапі зараз будівництво, скільки вже побудовано??
     
  13. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Member

    там ніби кілька секцій, то перші вже добудовують коробку (максимально там планували 7 поверхів), останні секції моноліт вибудований десь 3-4 поверхи, будівництво йде швидкими темпами
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Lyuba P

    Lyuba P New Member

    • Подобається Подобається x 1
  15. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Member

    сьогодні добряче придивившись, зрозуміла що це не все що там будується від Глобуса, те що найбільше збудовано якраз не Глобус (можливо це від фірми Росан Пак щось будують яка поруч знаходиться), в Глобуса реально збудовано десь моноліту 4-5поверхів і вже починають вибудовувати стіни на рівні 1-2 поверху (доречі стіни з газоблоку)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. sokeel

    sokeel Member

    Чи купив хтось житло в секції К-1 ЖК "Грінвіль Хауз"? Що можете сказати?
     
  17. Yuliankaaa

    Yuliankaaa Member

    а газоблок це погано, бо я не розуміюсь(((
     
  18. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Member

    в нього є свої переваги і недоліки, з переваг - краща теплоізоляція, стіни краще дихають, а отже менше шансів що зявиться грибок, з недоліків - більша крихкість і швидке вбирання вологи
     
  19. VLyudmilaS

    VLyudmilaS New Member

    Доброго вечора. ВІдгукніться, будь ласка, власники квартир в ЖК Хмельницький Парк. Чи були у Вас якісь неприємні нюанси при купівлі квартири у них? Розкажіть своє враження в загальному від їх будинків/квартир. Дякую!
     
  20. TarasChak

    TarasChak New Member

    Всім привіт! Чи є тут власники ЖК "Рубікон Сіті" у Винниках? І чи хтось вже користувався послугами забудовника Рубікон Груп?
     
а де твій аватар? :)