Житло в новобудовах винники

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Speedo78, 20 жов 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Stefano

    Stefano Active Member

    Теж цікавить це питання. Бачив їхні оголошення вже неодноразово на олх - щось підозріло нормальна ціна. Таке враження, що якісь окремі плати чи ще щось вони там просто не враховують чи цінники від балди для заохочення вказані. А тому цікаво було б почути тих, хто з ними вже якось контактував - є декілька запитань. Якщо не важко, то можемо навіть в особистих повідомленнях поговорити.
     
  2. TheMentalist

    TheMentalist Member

    Дати здачі очевидно змінюються через те, що з'явилась ще одна секція яка примикає до першої, відповідно поки її не дороблять неможливо перші відокремити щоб здати в експлуатацію. А чому Вам позов треба? Ви вже ремонт зробили ї вже б заїжджали? :)
     
  3. ponyativskadzvinka

    ponyativskadzvinka New Member

    Всім доброго вечора. Підкажіть будь-ласка чи варто розглядати варіант квартири на останньому поверсі новобудови,якщо він планувавсяя як техічний поверх?
     
  4. maricechk

    maricechk New Member

    Підскажіть хто купляв квартиру в жк Парус. Цікавить якість будівництва, надійність забудовника..і підводні камені з якими стикалися. Буду вдячна!
     
  5. TheMentalist

    TheMentalist Member

    Потрібно знати склад підлоги і стелі, висота зазвичай менша в технічного поверху, метри 2, і вікон не багато. Тож або робилися зміни в проекті і вже про технічний поверх можна забути оскільки просто переробили на житловий, або ж жити там не вийде. Знаєте такі деталі про це житло?
     
  6. AsiaS

    AsiaS New Member

    Привіт! Хтось щось може сказати про новобудову на Багалія, 5? Приглянулась там квартира, але в інтернеті інформації про новобудову мінімум..
     
  7. А це не Ваш будинок суд зобов'язав зруйнувати, а МС Імперіал в такий спосіб звільнити ділянку? Ось посилання на рішення суду. http://reyestr.court.gov.ua/Review/64654766
     
  8. mxame

    mxame New Member

    Купил в ЖК Парк Авеню (Черновцы). 1 комн. 47 метров. Внутри еще не был, заканчивают кладку стен на последних этажах.
    Так вот когда смотрю с улицы в глубь квартиры, терзают сомнения, что там есть 47 кв. метров.
     
  9. Qsew

    Qsew New Member

    Добрий день! Підкажіть, будь ласка, можливо хтось мав досвід купівлі квартири в новобудові на останньому поверсі без тех. поверху - там дуже холодно взимку? Просто проживаю на 5 поверсі і в мене в квартирі взимку завжди відчутно прохолодніше, ніж в сусідів з нижніх поверхів
     
  10. BigDub

    BigDub Member

    Мені здається, що гріють квартиру знизу.
    В будинку без техповерху будуть проблеми влітку - спека.
     
  11. Qsew

    Qsew New Member

    я маю на увазі, що якщо квартира посередині, то її і знизу, і зверху сусіди гріють, бо останній поверх в радянський будинках холодний, в зв"язку з накриттям..ось, думаю, можливо хтось з власного досвіду може сказати
     
  12. vlm

    vlm New Member

    Мені місце не сподобалось. В полі біля високовольтної лінії.
     
  13. TheMentalist

    TheMentalist Member

    Теоретично, якщо є належне утеплення даху, то і взимку, і влітку температуру утримує. В радянських будинках утеплювача ж нема, відповідно, і холод, і спека у квартирі.
     
  14. Qsew

    Qsew New Member

    в тому варіанті, який я пригледіла, 3 шари теплоізоляції і 3 чогось типу рубеоїду, так що незрозуміло...технічного поверху немає(
    наприклад, в мене на 5 поверсі доволі прохолодно взимку, я вже звикла тепло одягатись вдома. а от на 4 подруга живе, то в них всю зиму вікно привідкрите...але це радянські будинки, того й думаю, чи в новобудовах також так...
     
  15. Irenkvitochka

    Irenkvitochka New Member

    Доброго дня.Чи комусь знайомий такий забудовник.Можливо вже придбали квартиру в цьому будинку.Поділіться досвідом.Дякую.plusdevelopment.com.ua.ЖК на Роксоляни.
     

    Вкладення:

  16. Yuliankaaa

    Yuliankaaa Member

    Привіт усім. Чи має хтось свіжу інфу про Глобус Парк? Яка ситуація з будівництвом, докоментами, дозволами, чи є якісь підводні каміння?
     
  17. Yuliankaaa

    Yuliankaaa Member

    Можливо хтось розбирається у такому, скажіть чи це законно та безпечно, коли будується ЖК на орендованій землі? А що потім буде з тим будинком, квартирами, мешкпнцями, коли черз певну кількість років термін оренди землі закінчиться?
     
  18. TheMentalist

    TheMentalist Member

    Будинок після здачі в експлуатацію переходить на баланс міста, орендують, зазвичай, у того самого міста, тож все ок :) А орендують, щоб мати право будувати
     
  19. New look

    New look Member

    Поясніть будь-ласка, що то значить "черга" ?
    На сайті пише: "виберіть чергу", не можу зрозуміти як це в будівництві.
     
  20. kvitttka

    kvitttka New Member

    Що можете сказати про ЖК Шоколад на Шевченка, 80?
     
а де твій аватар? :)