Житло в новобудовах винники

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Speedo78, 20 жов 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Kloker

    Kloker New Member

    Эдисон вполне актуальная новостройка. Здесь хороший вид, прекрасные места, где можно действительно хорошо отдохнуть. Так что могу рекомендовать этот жилой комплекс.
     
  2. felici

    felici Member

    Мені цікаво. Окрім іхнього сайту з мінімумом інформації більше нічого не знайшла. Яка поверховість? Скільки всього квартир планують? Хто забудовник? Чи нормальна там земля, не болотиста? Що раніше було на цьому місці? Хто хоч щось знає?
     
  3. Julijakisil

    Julijakisil New Member

    Відпишіться будь ласка хтось, хто купив квартиру в зеленому дворі в рясне-2, чи про забудовника хтось щось знає?, приглянули квартиру, але здача 2й кв 18р......чи надійно?
     
    Останнє редагування: 17 січ 2017
  4. leawood

    leawood New Member

    Минулого року купували квартиру в новому домі. Звісно, як і всюди брали без ремонту. Потрібно було робити все: від підлоги та стін до сантехніки та електрики. Робив я це сам з помічником, адже заробляю такою працею на життя. Ціни були адекватними, а якість обслуговування просто чудова, адже хотіли продати і робили все, щоб сподобатись. Нова квартира завжди краще, адже знаєш, що ніхто до тебе тут не жив і на серці якось спокійніше. Загалом, брати приміщення у новобудовах можна, але потрібно все подивитись декілька разів, перевірити документи, а якщо є можливість, то спитати у знайомих, котрі вже купували у певного забудовника.
     
  5. volowka

    volowka New Member

    Доброго вечора. Кинули ми оком на ЖК Зелений двір в Рясне-2. Цікавлять відгуки про забудовника, можливо хтось вже придбав в них житло. Відпишіться будь ласка)
     
  6. volowka

    volowka New Member

    Можливо комусь актуально і корисно. Перевіряла я зерез міську раду Зелений двір в Рясному. Всі дозволи є, забудова цілком законна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. bagirik

    bagirik Member

    Інформація по ЖК Едіссон (для тих кого цікавить діяльність забудовника MS). Квартири уже готові, принаймі моя, при бажанні можна робити ремонт. Також здійснюються ремонтні роботи у місцях загального користування та фасадні роботи. Повністю об"єкт мають зробити до кінця квітня. Все зроблено непогано, хоча висновки робити ще рано. Встановили нормальні вхідні "броньовані" двері, які ,як на мене, міняти нема потреби (хіба хтось захоче щось ексклюзивне). Котли стоять двохконтурні Протерм, радіатори Пурмо, вікна ВДС. Стяжки, штукатурка також не погано. Електрика розведена. Хто планує робити бюджетний ремонт, то затрати, в принципі, будуть мінімальні.

    IMG_20170201_132654.jpg IMG_20170201_132940.jpg IMG_20170201_141815.jpg IMG_20170201_133209.jpg IMG_20170201_134921.jpg IMG_20170201_134954.jpg IMG_20170201_135112.jpg IMG_20170201_135345.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. denchiro

    denchiro New Member

    Ми з дружиною одружилися літом 2016 року, і батьки нам подарували квартиру в новобудові Карпатбуд. Не розумію звідки стільки негативу у форумах і недовіри. Ми дуже задоволені, сам будинок дуже теплий, ми зробили ремонт, який самі і забажали і живемо, чекаємо на дитинку.
     
  9. Daenerys Targaryen

    Daenerys Targaryen New Member

  10. jewelson

    jewelson Active Member

    кажете якшо брати квартиру, то тільки в Карпатбуді, бо там дуже теплі будинки і можна ремонти робити, які сам забажаєш. А то всі інші забудовники заставляють робити ремонти як їм заманеться і будинки холодні здають. А ну і в них напевно не можна жити і чекати дитинку.
     
  11. Oleg Time

    Oleg Time New Member

    Чи можна вийняти людину або фірму для перевірки забудовника перед купівлею квартири ?За помірні кошти...
    Цікавить ГЛОБУС (а саме початок будівництва на Стрийський-Сокільники ).
     
    Останнє редагування: 22 лют 2017
  12. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Member

    працюю біля їхнього будівництва, будівництво тільки починається, зараз там викопують котлован, була в них у відділі продажу, то документи на початок будівельних робіт є, всі секції будуть здавати одночасно в 3кв. 2018р., ціни зараз при 100% оплаті 10500грн/кв.м. на першому поверсі і 11700грн на 1-кім і 12000грн на 2-кім від 2-го по 6-ий поверхи, ціни дійсні до кінця місяця потім можуть зрости але не обовязково
     
  13. Oleg Time

    Oleg Time New Member

    Дякую,шоколадкою би пригостив,а ?...
    Блін.дорого,9900 краще все ...
     
  14. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Member


    повірте це ще недорого як для майже Львова (бо їхня адреса таки Сокільники), думаю що 10500/кв.м. теж вже скоро підніметься
     
  15. Sunny Girl Mariana

    Sunny Girl Mariana New Member

    Доброго дня! Хтось придбав квартиру у ЖК "ДеЛюкс"? Шукаю сусідів.
     
  16. Rapid

    Rapid Member

    Добрий день, шановні відвідувачі форуму!!!
    Купуючи житло у новобудовах ви отримуєте чудове новенье житло, море задоволення відсповнення чергової мрії, проте у вашому житті з1являється чергова турбота,- як зробити ремонт, кому довірити. Дозвольте Вам запропонувати наші послуги.
    На ринку ремонтів "Під ключ" ми відрізняємось в першу чергу адекватними цінами ( з ними ви можете ознайомитись на нашому сайті) Високою якістю робіт, завжди вчасною здачею об'єкту та творчим підходом та супроводом клієнта у виборі тих чи інших інтерєрних рішень.
    Мешканцям, що вже оселились ми обіцяємо дотримання чистоти впідїздах та ліфтах та повагу до ваших тихих годин (адже на об'єкті завжи можна знайти роботу без використання перфоратора т молотка)
    Дзвоніть з радістю проконсультуємо Вас 067 857 11 07
     

    Вкладення:

  17. Aneka

    Aneka New Member

    Привіт!
    Можливо хтось може поділитись відгуками про забудовника "Мій Дім"? Буду дуже вдячна!
     
  18. natalyavd

    natalyavd New Member

    Хтось купував житло на липовій алеї в новобудові? Чула там якісь проблеми з документами. будує СБ груп. може хтось щось знає про них? хтось там купив житло???
     
  19. Gimli

    Gimli Member

    Хотілось декілька слів про мсбуд Хмельницький парк.це шок.по договору здача мала бути в листопаді і в листопадіж приходить лист про відтермінування до березня і о березень новий лист і вже кінець 17 року.ппц немає слів.шукаю інших власників житла у цій новобудові щоб разом подати позов на них.в будь якому разі позиватись буду та краще б якби це був масовий позов пишіть на мейл yuriikomar86@gmail.com
     
  20. Gimli

    Gimli Member

    саме цікавіше що в лютому переміряв квартирку-кожний розиір на 10-15 см менший і вийшло на 1.5-2 метра менше ніж розміри по договору.от така компанійка.тому краще з ними народ не звязуйтесь з ними.а хто звязавсь не залишайте це просто так .звертайтесь до суду.так вони завжди наживатимутся за наш рахунок
     
а де твій аватар? :)