Житло в новобудовах винники

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Speedo78, 20 жов 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vladlen

    Vladlen New Member

    Все таки ж потрібно трохи і довіряти забудовникам, не можна огульно всіх рівняти з Еліта-Центром. Я в листопаді минулого року купував двохкімнатну квартиру в новому житловому комплексі у забудовника «MS» у Львові, спокусився на акцію - якщо оплачуєш всю суму вартості квартири відразу, вартість метра квадратного значно менша. Стан готовності будинку був десь процентів 80, том у вирішили рискнути і заключили договір інвестування. Все оплатили відразу. По договору термін здачі було порушено на 4 місяці, за що повернули на мій рахунок всю сумму штрафу, яка була обумовлена угодою. Ще й доплатили за те, що проектна площа виявилась на кілька метрів більшою, ніж по замірах БТІ. Зараз розпочинаємо ремонт, квартира повністю чорнова, але добротна і зручна, з великими панорамними вікнами та якісними склопакетами.
     
  2. Інночка

    Інночка Active Member

    Доплатили вам чи ви доплачували?

    Підкажіть, хто мав справу, чи багато тих додаткових метрів забудовник набудовує за які потрібно оплачувати? Чи був у когось досвід, що не погоджувалися доплачувати всю суму, так як вважаєте, що забагато? І переживаю,що мені нарахують 5 кв. м. А то кругленька сума, якщо враховувати, що ціна максимальна((.

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  3. Інночка

    Інночка Active Member

    Напишіть, де саме купили квартиру. В якому місці така краса?

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  4. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    Ну якщо говірка була саме про "карпати буд каркас" то я чув хлопці на совість роблять, а все інше то мені здається чутки
     
  5. Stepanec

    Stepanec New Member

    Житловий комплекс "Edison" - це дуже гарний комплекс, там проживають мої рідні, вони дуже задоволені тим, що придбали там оселю, так що можете самі пійти подивитися, скоріше за всього там ще залишилися місця.
     
  6. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Member

    Всім привіт, цікавлять дві новобудови: ЖК Софіївка та ЖК Кам'янецький що на Новому Львові, можливо тут є вже власники квартир у цих новобудовах або може хто що знає про надійність цих забудовників, чи мають дозволи на будівництво?
     
  7. JulKr

    JulKr New Member

    Доброго дня. Чи можете підказати (у приват) у якого забудовника купували? Ми теж хочемо, але начитавшись форумів, стає страшно зв"язуватись з тими забудовниками
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  8. papazoo

    papazoo миється в бані

    Так. я згідний просто перед тим як вкладати кошти в новобудову потрібно чітко перевірити всі документи тобто їх наявність і достовірність, також умови договору. Якщо все в порядку до ризики зводяться до мінімуму
     
  9. papazoo

    papazoo миється в бані

    Проплати йдуть на різні рахунки бо вони працюють через фонд фінансування. В разі виникнення проблем вам скорше всього повернуть тільки ту суму яку ви платили офіційно.так забудовник себе перестраховує.Так багато хто працює у Львові.Але для того щоб зменшити ризики потрібно перевірити документи на будівництво і умови договору.Є спеціальні люди які цим займаються. Мені безкоштовно перевірили по іншому комплексу і розказали про ризики які мене чекають. Пишу номер людини яка це робила кому цікаво 0676683265 Юрій
     
  10. Інночка

    Інночка Active Member

    Страхує від чого? Щоб в разі чогось, нести мінімальну відповідальність. Знайте, що якщо забудовник працює через ФФБ, то оплата відбувається на один рахунок і офіційно. Без всяких шляхів та спрощень.

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  11. goldenblad

    goldenblad New Member

    Всі з нас вагаються купувати житло післі сунозвісної іcторії з з "Еліта-центром", та зараз з певною обережністю ставляться до вибору житла. В Львові величезний вибір, але тяжко знайти квартиру за доступнимою ціною і потрібним метражем. Щоб не прибдати кота в мішку, зверніться до юриста чи нотаріуса і вже тоді питайте у власника потрібні документи. Також трохи страшно купувати квартиру, коли будинок ще навіть не побудований, хоч і виходить дешевше, але я не змогла піти на такий ризик, та й хотілось вже швидше купити квартиру і її облаштовувати. Тому ми купили квартиру в новобудівлі і залишились задоволені. Добре, що все вийшло без підстав: що хотіли, те й отримали. Тепер ми щасливі власники новенької квартири в хорошому домі.
     
  12. Shambhala

    Shambhala New Member

    "Еліта-центр" - це виняток, що завжди спливає в уяві і заплямовує довіру абсолютно інших окремих компаній, що здають житло в новобудовах. Бачила серед сімей знайомих чудові приклади вдалого вкладення заощаджень в новеньку простору квартиру в щойно збудованих багатоквартирних будинках. Навіть стало дуже престижним купувати житло в новобудовах. Потрібно бути готовим до облаштовання оселі буквально з нуля, без надбань попередніх власників (у вигляді ремонту чи сантехніки), проте з гарним дитячим майданчиком у дворі, красивим фасадом будинку та просторим плануванням всередині помешкання. Гадаю,не слід по одному прикрому випадку судити про всі компанії.
     
  13. Volodumurua

    Volodumurua New Member

    Хочу поділитися своєю історією. Інвестував гроші в новий проект. Як кажуть викупив квартиру у виробника в недобуді. Чекав десь близько двох років. І ось квартира була "готова". Мені віддали ключі від коробки, і почав я все робити. Я знав що квартира буде без ремонту але я сподівався що хоч сантехніка і електрика вже буде - але ні.Це була просто гола коробка. Найняв майстрів, які це все провели, потім самостійно вже приводив квартиру до жилого стану, Підлогу клав, стіни фарбував. Отже що в мене вийшло. Незважаючи на невеликі проблеми, я отримав гарну квартиру десь на 30-40 % дешевшу від її ринкової вартості. Тому дійсно є сенс інвестувати в такі проекти, але потрібно обережно видирати компанії. Дивіться на історію їх роботи, Щоб в них хоч 5 будинків зроблених було. Успіхів вам.
     
  14. tatya

    tatya Member

    Доброго дня! А скажіть хто стикався з кутовими квартирами в новобудовах? Чи варто турбуватися про холод та сирість у такій оселі? Річ у тому, що сподобалось планування саме такої квартири, та трохи напрягає цей аспект...
     
  15. GolybIra

    GolybIra New Member

    У львові є дуже хороша агенція яка займається продажом кватиру та купівлею їхній офіс знаходиться на вул.Гнатюка м.Львів, або ви можете зателефонувати за номером 0939747047 Роман!!!
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  16. AnyutaUkraine

    AnyutaUkraine New Member

    Багато забудовників у Львові пропонують свої послуги. Якщо компанія нова, то це зовсім не означає, що з*явився новий нечесний гравець на ринку житла. Можливо, будівельна компанія тільки почала заявляти про себе, і до речі, дуже часто це привід, коли можна сподіватись на доступнішу ціну на квадратні метри в новобудові. Як на мене, то немає більш вдячного і вигідного вкладення фінансів, як в нерухомість. Адже це те, що передається нащадкам і не знецінюється. Вторинне житло також має свої ризики при купівлі, але якщо вибирати між новобудовою і "хрущовкою"в одну і ту ж приблизно ціну, то вибір очевидний.
     
  17. Obama

    Obama Well-Known Member

  18. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Таке враження що одні малолєтки безграмотно рекламують компанії, в яких працюють :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. bagirik

    bagirik Member

    Ну ти ,Stepanec, і словоблуд. Твої рідні проживають у ще не добудованому будинку?
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. bagirik

    bagirik Member

    Про MS буд враження, поки що, позитивні. Купив квартиру в ЖК "Едісон". Перед тим як оплатити, теж гуглив інформацію, але ,на жаль, інформації обмаль. Шкода, що інвестори МС буду не приймають/слабо приймають участь в обговоренні забудовників. Здачу будинку обіцяють в листопаді, але по стану будови "на сьогодні" сумніваюся, що це реально. Будинок, сам по собі, як на мене, дуже класний, хороші планування. Якщо все буде, так як обіцяють, то ціна взагалі шарова (платив 11900 за метр). У договорі прописано, що забудовник може в односторонньому порядку змінити термін прийняття в експлуатацію на строк до трьох місяців. Якихось штрафних санкцій, за перевищення цього терміну, не прописано. Останній раз, був у середині десь у кінці липня, у квартирі уже була встановлено проводку і поштукатурені стіни, якраз збиралися заливати чистову стяжку. На разі, ззовні закріпили пінопласт і штукатурять стіни. Обов"язково буду, по мірі готовності будинку, викладати інформацію у мережу. Закликаю, також, активніше, приймати в цьому участь інших інвесторів.
     
а де твій аватар? :)