Житло в новобудовах винники

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Speedo78, 20 жов 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. shvarc

    shvarc Well-Known Member

    вчасно))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ghatanothoa

    ghatanothoa New Member

    хтось щось чув про ЖК "Парус Парк"? хто що може сказати про розташування, ціну, забудовника?
     
  3. glikeriz

    glikeriz New Member

    щось нагуглили???? також думаю...
     
  4. shvarc

    shvarc Well-Known Member

    забудовник ще буде достатньо будувати (наразі 2 ЖК будує)
     
  5. Rubycuk

    Rubycuk New Member

    Привіт! Шукаю сусідів з ЖК "Хмельницький парк". Хто знає, чому досі не працює онлайн-камера? Представники фірми тільки обіцяють, а результату не має. Чи хтось уже придбав підвали в цьому ЖК (перша черга)?
     
  6. Vanos

    Vanos Member

    Доброго дня друзі!
    Цікавить хто мав справу з будівельною компанією MS BUD.
    В пошуках новобудови в місті Чернівці. Знаю що компанія львівська і має декілька об'єктів у Львові і частина з них уже здана в експлуатацію. В Чернівці зайшли з досить цікавою ціною, і позиціонують себе як елітні новобудови , хорошої високої якості. Цікава думка та висновки людей які безпосередньо мали з ними справу. Особливо ті які вже роблять ремонт чи проживають в їх квартирах.
    Гроші беруть на перед всю сумму, або пропонують короткострокове кредитування на 50% від сумми але з дуже високим не цікавим відсотком. Гроші беруть можна сказати за повітря, але декілька днів спостерігав за початком будівництва Парк Авеню у Чернівцях, дуже інтенсивно праціють, по документах також усе гаразд. В чому підвох. У нас квартири плюс мінус такого ж рівня як вони себе позиціонують, дорожче на 200-250у.е. за квм. Дуже прошу якомога більше відгуків. Купую квартиру для себе , не для комерції, збирав усе життя так сказати, тому дуже важливо не розчаруватися. Конкретно не можуть сказати і ніде в договорі не прописано які вікна двері, котел і т.д., але запевняють що дуже хорошої якості.
    Всім дякую за відповіді і поради наперед
     
  7. MayDay

    MayDay New Member

    Купив квартиру в Хмельницькому холі в нас у львові, зятягують здачу обєкту, але ремонт потихеньку роблю, загально зроблено не погано, але ще немає облагородження, коли буде все зроблено тоді зможу відповісти конкретніше
     
  8. Vanos

    Vanos Member

    Коли по договору обіцяли здати і чи прописаний в договорі додатковий період для остаточної здачі,наприклад +3 міс , на випадок якщо не будуть встигати?
    На скільки обіцяне по квартирі відповідає тому що отримали по факту? Підлога , стіни, якість котла, вікон, дверей
     
  9. shvarc

    shvarc Well-Known Member

    Тепер львів’яни зможуть скористатися безкоштовними послугами експертів з нерухомості

    У Львові стартує проект «Вірне рішення», який допоможе львів’янам уникнути
    недобросовісних забудовників. Послуги незалежних експертів з нерухомості –
    безкоштовні.
    Тепер львів’яни зможуть скористатися безкоштовними послугами експертів з нерухомості — Novobudovy.com
     
  10. Kulchytskyi

    Kulchytskyi New Member

    Поділіться думками, будь ласка, щодо зовнішніх стін в одну цеглу. Це безпечно взагалі? Яка може бути звуко і теплоізоляція з 25 см стіни?
    Був неприємно здивований, що у вже 2х цікавих мені новобудовах саме так будують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. tally

    tally New Member

    так, якщо коротко, то інвестування в цей об'єкт вкрай ризиковане. Я зупинився на Villa Magnolia від забудовника Ваш Дім, в тому ж районі, надійніший забудовник, кращий проект, трошки вища ціна.
     
  12. Valt

    Valt New Member

    Особисто я звертався в будівельну компанію “MS". Мені потрібна була квартира в місті Чернівці, і ось я знайшов хороший житловий комплекс "EDISON". Тут я вибрав квартиру на свій смак, спочатку я зв'язався по телефону на сайті. Там ми вже обговорили всі нюанси, ціну за певні варіанти і домовилися на вигідному мені рішенні. Сам будинок розташований в зручному місці, звідти можна легко добиратися у будь-які потрібні місця, поруч є: аптеки, школи, лікарня, кінотеатр, поштове відділення і так далі. Так що я задоволений тим, що придбав квартиру конкретно тут, за вигідною мені ціною.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  13. Alex is Alexsandr

    Alex is Alexsandr Active Member

    Доброго дня! Хтось користувався функцією ремонт "під ключ" від Галжитлобуду. Цікавить якість їхніх робіт!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. Kloker

    Kloker New Member

    Скоро заселюся в ЖК "EDISON", відмінне місце, де я купив собі 3- х кімнатну квартиру, тут ми будемо жити разом з сім'єю . Сама конструкція кімнат мені дуже сподобалася, відразу видно, що працюють професіонали своєї справи. Взяв на останньому поверсі, звідси чудовий вид, який одушевляє очі. Тут чудовий двір, де є пройтися погуляти, піти відпочити і просто насолодитися краєвидами природи. Більш детальніше можна ознайомитися тут.
     
    • Не подобається Не подобається x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  15. GalaPerun

    GalaPerun Member

    Може хтось підкаже щось про забудовника ПП "Катерина", у Солонці будують. Кажуть, уже не перший їх будинок. Може хтось купував, чи дізнавався інформацію?
     
  16. Viktorif

    Viktorif Member

    Чи може хтось знає детальну інформацію про комплекс Парус Лайф? Чи якісно будує ця компанія? Як взагалі місце розташування? Які його недоліки?
     
  17. shvarc

    shvarc Well-Known Member

    може згодиться - є ще інфа по Пару Лайфу (повинно бути добре: керамоблоки+мінвата+вентфасад)
    ЖК Парус Лайф - Новобудови Львів — Novobudovy.com
     
  18. DonTurbulento

    DonTurbulento New Member

    Доброго дня усім, підкажіть будь ласка чи хтось мав справу з ЖК "Веселка" ?
    Був там, якісь вони підозрілі. Попросив порахувати розрахунок 2- кімнатної квартири. Назвали ціну 16500 грн/м.кв. Але сплата йде по 9000 грн/м.кв офіційно з тим часово створеного Вами рахунку на р/р фірми (якої вони не назвали, можливо посередника), а решту по 7500 грн/м.кв готівкою (неофіційно) їм у руки без жодних документів (чек, розписка, тощо). В договорі купівлі-продажу фігуруватиме лише сума проплачена в банку.
    Спитав про вартість квадратного метру придбаного ОФІЦІЙНО, мені сказали що вони не знають цієї цифри, треба питатись у власника!!!
    Щось там підозріло...
    Відгукніться, чи хтось там придбав квартиру, та які підводні камені чекають там...
     
  19. Vilax

    Vilax New Member

    Доброї ночі, шановні форумчани! Я новий користувач на вашому форумі. В зв'язку з ситуацією, яка зараз в країні, замислився над переїздом. Але буду їхати назажди, тому виникло питання про житло. Підкажіть, будь ласка, в якому районі Львова краще купити квартиру. Цікавить стандартний набір: доступність громадського транспорту, наявність школи, дитячого саду. Переважно цікавлять будинки від 2000 року, цегляні або блочні. Можливо район, в якому розташована дитяча обласна лікарня порадите, тому що у нас с жінкою маленька дитина-інвалід, тому маємо часто звертатися до лікарів. Буду вдячний всім за змістовні відповіді. P.S. Створити окрему тему не можу, можливо тому що новенький.
     
  20. shvarc

    shvarc Well-Known Member

    Вам напевно краще до агентств звернутися, якщо від 2000р., тут новобудови, що в процесі будівництва.
     
а де твій аватар? :)