Житло в новобудовах винники

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Speedo78, 20 жов 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. teska

    teska New Member

    Поділіться інформацією,цікаво дуже,я хочу купити в Карпатбуду квартиру
     
  2. Yurii Chaban

    Yurii Chaban New Member

    в новобудові від "інтергалу" ми переробляли все крім вікон: крива підлога, совкове планування, дешева сантехніка тощо.
    вже й сумніваюсь у яких-небудт перевагах новохалтуробудов над довоєнною вторинкою :)
     
  3. mcandre

    mcandre Active Member

    Після того, як будинок здають і покупцям видають свідоцтва - які витрати на них чекають? Крім перерахунку квадратних метрів і розрахунку за них, якщо їх виявиться більше?
    Хто має в цьому досвід?
     
  4. Vexler

    Vexler Well-Known Member

  5. Denat

    Denat New Member

    Львівцентробуд, розкажіть щось про забудовника, буду вдячна за будь-яку інформацію. Майже здані або вже здані новобудови в с.Зубра і на вул. Любінській, 160, також почали будуваи на вул. Героїв УПА та вул. Зеленій.
     
  6. Pesyk

    Pesyk Member

    Ми придбали квартиру на Любінській. Коли були в пошуках, то ця компанія мала обєкти лише Любінська та Зубра, зараз, бачу обєктів більше, це добре. На Любінській планувалась здача 3 декада 13 року, затримують на пару місяців, хоча вже у всіх встановлені двері, залишилась справа за батареями, котлами, тобто завершальні роботи, обіцяють до кінця лютого.
    Не знаю як у інших забудовників, але ми поки всім задоволені, виділю пару плюсів.
    1) Порівняно невисокі ціни.
    2) Зручно розбиті платежі, навіть можна міняти місцями встановлені відсоткові долі.
    3) Більшість внутрішніх перегородок не несучі, тобто можна міняти, перебудовувати.
    4) Досить цікавий проект будинку відповідно і планування квартир навіть однокімнатних, всі квартири з балконами, панорамними вікнами. Це помітила навіть дизайнер, яка бачить квартири у різних новобудовах.
    5) Перед прокладанням труб в санвузлі, нас перепитували чи хочемо ми старндартний проект, чи якось по іншому. Відповідно проклали труби у такому розміщенні як ми хотіли. Не знаю як у інших забудовників, але мені здалось це великим плюсом.
    6) Проведення електрики теж відбувалось індивудуально по нашому проекту, тобто де ми тицьнули пальцем там і зробили, правда це було за додаткову плату, але плата була невелика враховуючи скільки б ми платили за кожну точку потім.
    7) Також щодо вхідних дверей, перед встановленням, ми могли оглянути той варіант "стандар" який планувався, якщо ж нам таке не підходить ми могли собі вибрати інший варіант з доплатою.
    8) Будують якісно, з хороших якісних матеріалів.
    Всі це стосуються будинку на Любінській ,160. Інших іхніх проектів не знаю. Надіємось здача будинку буде в найближчий час, і мої відгуки про цю компанію будуть 100 % позитивні.
     
  7. promisto

    promisto Well-Known Member

    100% позитивні відгуки не зважаючи на уже затримку здачі у 6-ть місяців??? (це якщо термін здачі мався на увазі у 3-му кварталі 2013р, а не у 3-ій декаді)
     
  8. Pesyk

    Pesyk Member

    Може я погано знаю ситуацію з іншими забудовниками, але чула що і по 2 -3 роки затримують будівництво, або заморожують будівництво напівзбудованого будинку. Хіба в нас є хоть один забудовник що здав будинок вчасно? Я приблизно очікувала що чітко місяць в місяць здачі не буде, а слідкуючи за темпами будівництва, ніби не все так погано, як на мене ..)
     
  9. orusya

    orusya New Member

    теж цікавить карпат буд....як у них із здачею...чи надійні
     
  10. vishka

    vishka New Member

    І мене цікавить стан і якість будівництва в Карпатбуд.
    А також Галжитлобуд.
    Чи хтось мав справи з цими будівельними компаніями
     
  11. vishka

    vishka New Member

    А ще чи може хтось надати інформацію про Львівцентробуд
     
  12. Denat

    Denat New Member

    А яка іменно інформаці Вас цікавить?
     
  13. vishka

    vishka New Member

    Надійність, якість, дотримання термінів здачі, документи на ділянку чи є... і т.д.
    Чим більше інформації тим краще
    Будинок Зелена 115
    Може хтось вже купував в них..
    Дякую
     
  14. Denat

    Denat New Member


    03.02.2014, 17:18
    #27 - Додати допис в закладки
    Pesyk

    Почитайте цей допис, це написано про компанію Львівцентробуд. А на рахунок будинку на Зеленій 115: усі документи у них є, і на землю, і на будівництво. Термін здачі 2 квартал 2015року.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    100%
    знайомий купував в хрущівці за 50 хату, потім вбухав в неї чуть лі не 20 на ремонт + оновлення комунакацій і текучого даху, а потім продав за 35
     
  16. Pa lo

    Pa lo New Member

  17. Grek

    Grek Well-Known Member

    А хтось може сказати свої враження від новобудови ЖК "Львівська мрія", що будується по вул. Рубчака www.mriya.lviv.ua
     
  18. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    В мене, особисто, враження досить позитивні. Гарний будинок, планування класні, балкони великі. Класно працюють з клієнтом в плані контенту на сайті. Творчо підходять до питання - це плюс.
     
  19. novoselik

    novoselik Well-Known Member

    Не побачив нічого класного в плані контенту... Цін немає, вільних квартир німає...
     
  20. Grek

    Grek Well-Known Member

    Ціна була але вони змучились кожного дня її змінювати, тому зараз її просто забрали. Функції відслідковування вільних квартир дійсно немає.
     
а де твій аватар? :)