Житло в новобудовах винники

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Speedo78, 20 жов 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Lee Min

    Lee Min Well-Known Member

    Ти адекватний взагалі? Перечитай ще раз мій пост і не верзи дурниць. Що за люди - аби домахатись.
     
  2. Joll

    Joll Well-Known Member

    Для того, щоб виявити чи якісно и не якісно будують, треба ходити на будову, яку ти обрав і самим дивитися, а не розводити демагогію на форумах. Як правило, більшість забудовників виділяють для загальних екскурсій-оглядів 1 день в місяці, однак можна й індивідуально домовлятись із представниками фірми та прорабом, якщо дуже треба. Можна також відслідковувати, який стан будови через місяць, квартал тощо, якщо вагаєшся у виборі або боїшся, щоб тебе не облапошили. Приміром, фото нижче - стіни нашої черги станом на лютий 2013 року, рівно через півроку після укладання договору купівлі.

    У будь-якому випадку вирішальну роль відіграє комплексний огляд будови і планування – квартир, будинку, навколо будинкової території.

    Побутує думка, що перша секція чи будинок у комплексі – показові, тобто там забудовник все оформить як положено, щоб заманити потенційних покупців у наступні черги. У нашому випадку на Святослава (Ріел) трохи інша ситуація – на мою суб’єктивну думку, планування є кращим у наступних чергах, аніж у першій: нема незрозумілих коридорів, які крадуть площу сходової клітки, довгих нефункціональних коридорів у квартирах, перші і останні поверхи склять балкони і лоджії тощо. А от зовні 1-ша черга набагато симпатичніше виглядає, ніж всі інші. Так що це правило не завжди працює – іноді «перший млинець» не завжди виходить і буває швидше «пробою пера», а не зразком.
     

    Вкладення:

    • IMG_7209.jpg
      IMG_7209.jpg
      Розмір файлу:
      106 КБ
      Переглядів:
      36
    • IMG_7215.jpg
      IMG_7215.jpg
      Розмір файлу:
      115,5 КБ
      Переглядів:
      31
    • IMG_7211.jpg
      IMG_7211.jpg
      Розмір файлу:
      146,4 КБ
      Переглядів:
      33
    • IMG_7207.jpg
      IMG_7207.jpg
      Розмір файлу:
      107,4 КБ
      Переглядів:
      31
  3. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    А ще нюанс - треба водити самого менеджера туди, куди ви хочете подивитись. Бо вас можуть поводити найбільш вдалими місцями, де все рівно і гладко. А неділоків не покажуть
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Beginner

    Beginner Member

    А вам не здається що побувати на будові не достатньо, мені здається що існують випадки коли компанія будує і майже завершує і бац нічого не відбувається як наприклад на науковій - будинок майже збудований проте багато років люди не можуть отримати документи і заселитися. Мабуть це мене найбільше тривожить, що будинок не добудують або добудують але я не зможу володіти своїм майном

    стосовно Ріелу оскільки ви там живете, вам не здається що стіни дуже тонкі? Здається в 1 цеглу?
     
  5. Joll

    Joll Well-Known Member

    Я там зараз не живу, наразі робимо ремонт, і поки не дадуть газ не планую заселятись. Якщо чесно, я щось не чула, щоб інші забудовники будували стіни товщиною у 2 чи більше цегли, мабуть таке є, я не знаю, можливо у будинках підвищеної комфортності, у нас звичайне житло економ.

    Про описані вище проблеми здачі без документів я дуже навіть в курсі, так як близький родич має проблему із "Іроксом" вже 4 чи 5 років - є квартира (жила, з ремонтом), є комунікації, немає право власності.
     
  6. Popi

    Popi Member

    А хтось є з м. Львів, вул. Радість (р-н вул. Дунайська - Дністровська), забудовник Нова Оселя. можете щось сказати про будинок? як якість виконаних робіт? звукоізоляція? він вже вроді зданий
     
  7. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Так, зданий. Там всього 21 чи 22 квартири, то треба мати щастя щоб на власників тут на форумі натрапити.
     
  8. Popi

    Popi Member

    там комплекс з 4-ох будинків, в неті ні яких відгуків,а мене цікавить квартира там.....
     
  9. shvarc

    shvarc Well-Known Member

    де з 4-х будинків? По вул. Радість? Чи у Винниках.
    (Радість - 1 квартира залишилась вільна)
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    http://mvs.gov.ua/mvs/control/lviv/uk/publish/article/88649

    Так собі розумію, що то є Сихів. За посиланням можете обсервувати всіх дільничних інспекторів Сихівського РВ ЛМУ ГУМВСУ. Навіть їх робочі телефони є.

    Знаходите потрібного (на дільниці якого той дім є), наводите з ним контакт (ну, якесь пиво ввечері з закускою файною). Та й він альбо зразу (якщо нормальний участковий) альбо троха пізніше (якщо лінивий і досі в тобу будинку нікого не знає) дає координати як мінімум кількож жильців згаданого будинку, з якими ви могли б поспілкуватися на теми, які вас же і хвилюють. :pardon:
     
  11. Glycera

    Glycera Member

    Я дуже дякую за пораду, але якщо ви уважно читали, мене зараз нема у Львові, та будинок ще не зданий в експлуатацію...:)
     
  12. yuliamurik

    yuliamurik New Member

    Glycera інтергал буд надійна компанія, я думала також там купувати (на бережанській ) але я хотіла вже ( 2014 р.) а ну них здача в травні 2015 р. буде- тому мене це зупинило, і ще ота будинкова котельна, а хотілось індивідуального опалення, я дуже часто тудою проїзджаю то вони нормально будуються, вже утеплення фасаду роблять і одну стіну помалювали, і ще у них договір не ффб, і тому право власності буде за ваш кошт , тому думайте і ще заправка досить близько...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Glycera

    Glycera Member

    Я перепрошую, а на якому варіанті зупинилися ви? Може щось порадите?
     
  14. yuliamurik

    yuliamurik New Member

    я купила в еко домі на червоній калині 5 чергу, зараз там якраз будується 6 черга і на скрипника йде будова ( також еко дім), на Монастирського - це якщо вам треба район сихів, якщо не принципово то будов йде багато по Львові, скажу вам що еко дім і інтергал буд побудують 100 %, на рахунок інших забудовників такого не скажу ( враховую нинішню ситуацію)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Popi

    Popi Member

    А що можете сказати про буд.на Личаківськіі. Забудовник Личаківська перлина?
     
  16. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Там здається мають пару верхніх поверхів демонтувати, але так як у Львові немає таких спеціалізованих фірм, то певно пробують то інакше порішати, я б не ризикував в такому проблемному будинку, щось купувати.
     
  17. shvarc

    shvarc Well-Known Member

    начебто він зданий вже (тобто кіпішу на рахунок поверхів немає вже), та квартир вже немає там, тільки офіси. Забудовник - Личаківбуд, Личаківська перлина - це назва ЖК
     
  18. Popi

    Popi Member

    Є вільні. Взнавали.
    Цікавить, на скільки якісно все зроблено в середині...
     
    Останнє редагування: 16 січ 2015
  19. Joll

    Joll Well-Known Member

    Свіже фото з будови по вул. Яцкова 20а. Зроблено ззаду вул. Золотої 25. Будівництво ведеться, але дуже повільними темпами.

    [​IMG][​IMG]
     
а де твій аватар? :)