Житло в новобудовах винники

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Speedo78, 20 жов 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. shvarc

    shvarc Well-Known Member

    там вільні квартири, бо напевно ціни вище за середні (а скільки за метр на Похилій, якщо знаєте?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Anton T

    Anton T New Member

    На Похилу не дзвонив, там усього 15 квартир, напевно дорого
     
  3. місяць назад на похилій 1200 дол за метр коштува
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. [​IMG][​IMG] Стан будівництва на Яцковій 20а. Змуровано 1-й та 2-й поверх
     
  5. ruslanchez

    ruslanchez Member

    Доброго вечора
    в звязку з останніми досягненнями нацвалюти на валютному ринку - цікаво було б почути думку людей які інвестують зараз будівництво. На вашу думку, як розвиватиметься ситуація з будівництвом якщо скажімо весною долар буде по 30 грн?
    Чи зупиниться тоді будівництво? Хоча з іншого боку будівельникам зарплату не переіндексовують в звязку з ростом курсу долара...Та і мабуть, базові матеріали такі як цемент, пісок, цегла, не зросли в ціні в двічі...
    В кого які думки?
     
  6. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member


    думка одна усе буде привязано до доллара
     
  7. Glycera

    Glycera Member

    Доброї ночі! Підкажіть ,будь ласка, хто стикався з будівельною компанією "Інтергал-буд" ... Зацікавив проект по ул.Бережанська 54..стоіт зв'язуватися або пошукати щось більш гідне? Напружує те, що занадто мало продано квартир ... та й стіни там пінобетон, а не цегла ... але дуже сподобалися планування ... Заздалегідь дуже вдячна за допомогу)
     
  8. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    не пінобетон, а газобетон. це принципово різні речі.
     
  9. Glycera

    Glycera Member

    А що про про будівельну компанію скажете? Надійна?
     
  10. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Glycera, побудували багато будинків по Львову, багато людей вже живуть. Спробуйте дізнатись їхні адреси і з жильцями на вулиці порозмовляти про якість їх будинків. Принаймні, я такий фокус робив, коли собі шукав...
     
  11. Glycera

    Glycera Member

    Щось ви таке цікаве пропонуєте ... Навіть не знаю як реагувати ... Хто мені дасть адреси людей? Це ж підсудна справа ... В інтернеті начебто відгуки про забудовника хороші, але чомусь продано мало квартир саме в цьому будинку ... Думала на форумі підкажуть ... Раптом тут є ті, хто вже придбав квартиру на Бережанській 54 ... зараз я не у Львові, буду тільки в січні ...
     
  12. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    :) я мав на увазі в зданих новобудовах від Інтергалбуду. Ви ж шукали інфу про будівельну компанію "Інтергал-буд"..
     
  13. shvarc

    shvarc Well-Known Member

    цікаво, що мало квартир продано. можливо через поверховість? хоча начебто на Науковій теж погано з продажем (а будинки вже скоро здадуться)
    на Сихові у Еко Дім добре продажі йшли на Скрипника-Ч. Калини
     
  14. Glycera

    Glycera Member

    В першу чергу мене зацікавив будинок на Бережанської 54...сподобалося планування квартири...Трохи занепокоїло, що стіни з газобетону, а також, що небагато квартир продано...Я Вас дуже прошу, в кого є будь яка інформація по цьому будинку, напишить мені, будь ласка...:uanew:
     
  15. ми той варіант розглядали, вже хотіли брати. Маємо знайомого, він колись працював у сфері будівництва, то казав, що Інтергалбуд як фірма непогана, але славиться дорогою ціною за метр. От ми були у них минулого тижня, коли долар вже до 22 грн доскакував, то казали, що рахують по курсу міжбанку, на той час по 16.7грн. А от я вчора їм дзвонила запитати про долар, то станом на вчора вже по 19 рахували... Хоча сам долар вже впав до 18 на "чорному ринку"...
    Так що поки що вагаємось з тими їхніми курсами.
    А є тут хтось, що знає про Санта-Нова на Сихові? Будинок вже скоро здаватися має, але квартири ще деякі є вільні. Дуже нам одна припала до душі, але відлякує договір. Тому ще Інтергалбуд роздивлялись як варіант. Просто порівняно з договорами Доброї Оселі чи Інтергалбуду, договір Санта-Нови виглядає як написаний студентом-юристом... Відлякало, що офіційно вони прописують тільки півціни у договорі, а залишок через договір-доручення. Якось дивно це. Але нам сказали, що можуть по нашому бажанню повну суму вписати. Наскільки надійна така схема?
    Фірма Галекспресія, не дуже відома, має здану тільки одну секцію(і то там щось мало хто живе...), більше будинків нема. Юридична адреса взагалі у квартирі на Сихові.
     
  16. Beginner

    Beginner Member

    привіт)

    хтось купував житло на кульпарківській в ріелу або через дорогу в карпатбуду?

    Ціни ніби різні але квартири класні ...
    Є реальні покупці на форумі в цих новобудах?
     
  17. shvarc

    shvarc Well-Known Member

    начебто в новобудові від Ріела тільки залишкі квартир... (напевно великі)
     
  18. Beginner

    Beginner Member

    Не в цьому річ, і в тому і в іншому будинку є квартири які мені підходять по квадратурі.

    Питання в іншому, чи затримає мені на рік здачу Ріел чи Карпатбуд, хто ймовірніше?
    Хто якісніше зробить роботи?

    Особистоя схиляюся до ріелу бо вважаю що вони здадуть швидше, але за якість робіт невпевнена. Бачила стіни, дуже тонкі. З іншого боку планування більше подобається в карпатбуду. Але читала відгуки про їхні прорахунки на вул черкаській та затримки зі здачею на Кн Ольги ....
    Щодо ріелу то побувавши в квартирах які вони продають у майже завершених будинках стає дуже сумно, квартири що залишилися виходять на вікна будинку за ледве 10 метрів або в стіну при тому що ціни абсолютно не відрізняються від цін на інші квартири. І думається, невже вони так не поважають людей. Невже працює лише принцип що народ все схаває і не треба нічого робити щоб хоч якось компенсувати такі промахи
     
  19. Lee Min

    Lee Min Well-Known Member

    Насправді дуже мало забудовників здають будівлі вчасно. Розраховувати на + півроку буде не зайвим. Стосовно якості - ні Ріел, ні Карпатбуд особливою якістю ніколи не славився. Хоч це і не найгірші, напевно, забудовники, але їх сегмент ринку не передбачає бодай мінімально підвищеної якості. Тому краще викладайте планування квартир в межах секцій - тоді можна щось порівнювати.
     
  20. Martin Martin

    Martin Martin Member

    Ти хочеш сказати, що ріел дотримується термінів? А яка якість в ріела? Що там з Святославом у них? Тобто ріел кращий в твого любого набережного?
     
а де твій аватар? :)