Житло в новобудовах винники

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Speedo78, 20 жов 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Grek

    Grek Well-Known Member

    Зявився сайт ЖК Квіти Львова - http://www.kvity-lvova.com.ua/
    Судячи з опису набір переваг доволі достойний, зокрема і висота поверхів 3 метри і будує тернопільська компанія яка вже має певну репутацію. Нажаль наразі невдома ціна всього цього набору.
    Конкуренція серед забудовників у Львові зростає, приходять нові компанії з інших міст і радує те що вибір розширюється.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Серед характеристик будови є такий пункт:
    Шось у мене чуйка що замість екзотичного парку буде електрощитова :)
     
  3. ANGELIN

    ANGELIN Member

  4. Lyubomyr

    Lyubomyr New Member

  5. KyivLeopolis .

    KyivLeopolis . Well-Known Member

    Щось посилання вже не працює. Напевно за гроші забудовник убрав негатив про себе :pardon:
     
  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    скажіть по секрету чи є десь по 6500 грн \ м 2 , готового ? чи то тільки маркетинг ? не собі прошу :) знайомий шукає , дякую.
     
  7. ANGELIN

    ANGELIN Member


    За гроші можливо все!Робітнику було 35 років,випав з 6 поверху,в п'ятницю 10 жовтня після обіду,тим не менше,робота на буд. майданчику кипить,ні перевірок,ні розслідування....сумно...
     
  8. Keith

    Keith Well-Known Member

    Готового? Скажу по секрету, що готові на ладан дихаючі панельки в спальних районах від 900$/м2....
    Зараз ціни 6500 немає ніде, навіть на стадії котловану, хіба де за містом - там не знаю.
     
  9. promisto

    promisto Well-Known Member

    Щось там в Винниках начебто є
     
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    promisto, а точніше ? мені б подалі того знайомого від себе ..чим подалі... але на Донецьк вони не погодяться :sad:
     
  11. Grek

    Grek Well-Known Member


    ЖК Зелений двір - пишуть шо є іще по 6200 грн.
     
  12. HAPPY NATA

    HAPPY NATA New Member

    чи хтось мав справу з компанією СБ груп? Їхній будинок є на Городоцькій, 245а і
    зараз будують на Дж.Вашингтона, 29а. Чи надійна "контора"? Яка якість
    будівництва? Цікавить будь-яка інформація.
     
  13. Grek

    Grek Well-Known Member

    Вони ще і на Скрипника добудовують будинок. Той будинок що на Городоцькій, візуально добротно збудований. Той будинок що на Вашингтона вони будують спільно з компанією "Мій дім" http://md.org.ua/objects-view.php?nav=21&id=1&lang=1 Знаю що вони іще два будинки планували будувати але наразі на тих ділянках пікетують місцеві жителі, які протестують проти забудови.
     
  14. Grek

    Grek Well-Known Member

    Ціна за 1 м2 - від 7 225 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. shvarc

    shvarc Well-Known Member

    начебто планується найблищим часом будувати і по меньших цінах (можливо в 2015 розпочнеться) - у Львові (не передмістя)
     
  16. Grek

    Grek Well-Known Member

    Ну то можливо хіба якщо гривня укріпиться, але з тою економічною ситуацією що вимальовується зараз, це б було справжнє чудо :))) тому не вірю...
     
  17. shvarc

    shvarc Well-Known Member

    ну ціна скоріш за все буде на стадії фундамента, потім збільшиться (таких нюансів не знаю)
    ну і не буду публікувати ту ціну про яку чув, бо тим більше не повірете :)
    ПС: а на Величковського (Екскомбуд) - там ж ціни меньші за 6500 ? + будинок вже добудовується

    ---------- Додано в 13:52 ---------- Попередній допис був написаний в 13:48 ----------

    ---------- Додано в 13:53 ---------- Попередній допис був написаний в 13:52 ----------

    хтось питав про документи Авалон Гарден - є фото двох, але завеликий розмір, тому силка на них - http://kuplukvartiru.com.ua/forum/forum-nerukhomosti-lvova/39-zhk-avalon-harden-vul-porokhova?start=24

    ---------- Додано в 14:00 ---------- Попередній допис був написаний в 13:53 ----------

    хтось знає, що будуть будувати по Кульпарківській (біля майбутнього ТРЦ)?
    там такий кран зараз
    [​IMG]
     
  18. Яцкова 20а. Що скажете[​IMG]

    ---------- Додано в 15:04 ---------- Попередній допис був написаний в 15:02 ----------

    8 200 на Яцковій. на 2 поверсі при умові оплати 95%. А так 9 500 грн\м.кв
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. nik114

    nik114 Member

    для всіх прихильників компанії ІРОКС ось що сьогодні знайшов www. youtube. com/watch?v=yNDRvbZ7kzg
     
  20. Anton T

    Anton T New Member

    Підскажіть, будь-ласка, хто-що чув про будинки:
    Флагман-Капітал (Кримська 107)
    Львівцентробуд Героїв УПА 29 та Похила 6
    Намагався знайти в інтернеті, але нажаль дуже мало інформаціі.
    Дзовнив, є вілні квартири, але це трохи дивно для майже добудованого будинку.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)