Житло в новобудовах винники

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Speedo78, 20 жов 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Grek

    Grek Well-Known Member

    Пані ну що ви починаєте ставити себе в роль "жертви" над якою так безжалісно інші форумчани знущаються? Ви ж самі пишете що ви хочете на цьому форумі почерпнути побільше інформації і очевидно ви хочете отримати об"єктивну інформацію, а не плітки або судження людей які не володіють інформацією, а пишуть аби написати. Була піднята тема міжкімнатних стін і відповідно з"ясовано, хто із забудовників які стіни пропонує і нехай кожен робить для себе власні висновки. Аналогічно в сусідній гілці ви хотіли інформацію по забудовнику і люди конкретно вам описали що і до чого. А ви це сприймаєте як особисту образу і чіпляння до ваших вподобань і слів.
    Є проблеми - значить їх треба висвітлювати аби і покупці знали до чого придивлятись при виборі і забудовники розуміли що халтура в умовах цивілізованої конкуренції до добра не приведуть.
     
  2. julijajulija

    julijajulija Member

    Ні, дзвонила ще тоді, сказали щось у них з сервером. та коли запустять сайт вся дозвільна документація буде там, але як бачимо...
    Зараз не дуже цікавимося цим варінтом, так як там схема фінансування як в Набережному через ЖБК коли покупець стає асоційованим членом ЖБК, а не повноправним.

    Розглядаємо наразі до кінця місяця по акції 7400 грн. від РІЕЛ ЖК"Ренуар". З документами усе гаразд. Стримує тільки що здача в кінці 2015 року(при нинішній ситуації в країні страшно...) і ФФБ у них через маловідомий банк "Банк інвестицій та заощаджень".
     
  3. Grek

    Grek Well-Known Member

    Так акційна ціна іде на другу чергу, а згідно даних на їхньому сайті здача другої черги взагалі ІІ квартал 2016 року http://www.riellviv.com/uk/kliyentam/proekti-v-procesi/details/renuar/
     
  4. julijajulija

    julijajulija Member

    ага, бачу. може щось змінили чи я не звернула уваги, бо ще тиждень тому казала менеджер що здача в кінці 2015 :)
     
  5. nik114

    nik114 Member

    Хто вже стикався, якщо не важко опишіть процедуру (можна в деталях) передачі будинку власнику. Коли здали в експлуатацію, коли повідомили, коли ключі віддали, коли документи на квартиру віддали, коли комунікації підключили, і хто в вашому випадку був забудовником. Дуже дякую.
    А і ще на що варто звернути увагу коли приймати квартиру?
     
  6. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Якщо забудовник, замовник організують осбб, якщо є джередо наприклад сайт де викладається звітність виконання робіт, де вам менеджер каже прийти на таку годину забарти, потім на таку, то по суті складнощів ніяких нема, так було у нашому випадку.

    На що звернути увагу пои пртйманні квартири можете глянути у темі демнянській, загалом голі стіни, дивіться вент канали, пристрої, можете лінійками міряти відхилення ...
     
  7. chak

    chak New Member

    А де це саме на Сигнівці?І яка компанія?

     
  8. Grek

    Grek Well-Known Member

    Наразі це тільки проект. Заплановане місце будівництва - тут.
     
  9. chak

    chak New Member

    Дякую:good:
     
  10. допомога з оформлення документів на квартиру. Технічний паспорт 500грн.
     
  11. Grek

    Grek Well-Known Member

    Вже і Карпатбуд попустило - продають вже по 620 доларів в будинку на Стрийській (колись хотіли десь в районі 800). Хто наступний? :)))
     
  12. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Логічно бо все в доларах впало в ціні, мусять меньше заробляти аби нині можна було продати
     
  13. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    потрібно зачекати їх появиться ближче до весни повно
     
  14. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    [​IMG] сьогодні таке наткнувся. Гарно виглядає і з вікон можна буде спостерігати літаки і аеропорт
     
  15. Flatter

    Flatter New Member

    Вітання. Теж зацікавився первинним ринком, тому приєднуюсь до гурту:).

    Це повідомлення:
    мене зацікавило і порадувало, бо дивився мин тижня Карпатбудівську будову на Кульпарківській, то менеджер казав що і на Стрийській ціни в діапазоні 830-860$.
     
  16. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Це хто що любить. Одні біля колії заснути не можуть (я в дитинстві виросла недалеко від ЖД колії і бувають такі важкі потяги їдуть. що в хаті усе трясеться, навіть чути тряску на ліжку), біля аеропорту теж не кожен зможе заснути, хоч в на він і не такий задіяний, але влітку літаки частіше літають. Так от, коли переселилися недалеко від аеропорту, то зранку (десь о 6 чи 6:30 був якись рейс майже щоранку), я в страшній паніці прокидалася від страшного гулу, думала що літак падає :rock: На Євро 2012 , спали при відкритих вікнах, мабуть боїнги прилітали чи взлітали, був такий гул (раніше у Львові не чула) що і вночі вскакувала, дивилася через вікно що ж то таке твориться :preved:
     
  17. Smith Wesson

    Smith Wesson Well-Known Member

    Takamine, я 3 роки тому жив відразу біля колії, то теж вночі потяг проїзжав і все двигтіло, але я звик, а от гул від аеропорту мене діставав, хоча до нього трохи далеченько було (Мотозавод). І дуже чути було влітку коли вікна відкриті вночі залишав.
     
  18. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Wesson, я б краще біля колії жила ніж поблизу аеропорту :) Мене чомусь звук стукіту коліс заколисує, але то що кому подобається ;)
     
  19. Grek

    Grek Well-Known Member

    Про цей будинок я вже писав у цій темі 09.08.2014, 21:46

    Цей проект будуть реалізувати але в іншому виконанні і з назвою ЖК Квіти Львова
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. Grek

    Grek Well-Known Member

    Територія майбутнього ЖК Семицвіт на Шевченка:
    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)