Жахлива антидемократія у Росії

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем salij, 7 січ 2010.

?

Як ви ставитеся до заборони Свідків Єгови у Росії

Голосування закрито 21 січ 2010.
  1. Позитивно

    45,5%
  2. Негативно

    18,2%
  3. Не визначився

    4,5%
  4. Все одно

    31,8%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не вважаю, що коли прийшли до мене додому з ціллю агітації, що це є порушення моїх прав, чи щось у тому дусі. АЛЕ якщо це робиться систематично, то це вже, я вважаю є хуліганство і правильно написав Ігор з Оренбургу - якщо б кожна конфесія, кожен релігійний напрямок, що існує займався тим, що ходив по хатах... то би мертвого дістало.
    Що до мене - нема проблем. На подвірї песик бігає... А от до моєї старшої приставали по дорозі до школи, а то вже порушення, адже вона неповнолітня.
    Що до Росії, то я не виключаю, що то була запланована акція, у них православна церква і держава - єдині. Якщо це дійсно так, то я вважаю, що то НЕ метод. Постраждалі завжди будуть викликати жалість у людей.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    Постравждалых сами знаете куда.
    Остальным станет светлее и спокойнее.
     
  3. Игорь

    Игорь Well-Known Member

    А меня, когда встречаюсь со Свидками, поражает их , в чём то, похожесть друг на друга. И не уверен я, что это от Господа. Господь разными людей сотворил и "волю" каждому дал, чтобы потом спросить. Мне даже кажется ( молюсь, молюсь ) что кожу у них с лица подними, а там - матрица.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. андрей-25

    андрей-25 Well-Known Member

    Да, напоминают зомби из американских фильмов. Как впрочем и другие секты. Или все они "сидят" на чем-то как в фильме "Эквилибриум" :)
    Зачем же сразу в игнор? Посмеятся иногда полезно для здоровья :) Хотя чего это я, смеятся над таким грешно :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    в России запретили СЕ ? в общем то понятно, СЕ - как не крути секта антиобщественная по сути, ибо сама утверждает что не признает законов общества, тогда чему удивятся если это общество их отвергает - закономерно ....
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    Ребята (т.к слова Шановний уже запрещено :) )
    О чём говорим?
    НАШИ Предки передали нам свою Веру.
    Так?
    Мы этой Верой живём.
    Так?
    Своим детям и внукам передаём.
    Так?
    Какие, на ... свидки??????
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. dr1ve

    dr1ve Well-Known Member

    ну якщо копнути глибше в історію, то нашим предкам нав'язали її силою, але зараз не про те)
    Кожен сам вирішую в що і як йому вірити! Я не прихильник СЄ, але є багато "сект" набагато жорсткіших, а з ними нічого не роблять, бо правильні люди там все проплачують кому треба, то все показуха=)

    p.s. Одни замаливают грехи у неба, просят чтоб им воздалось и верят слепо
    Другие молча тянут на себе свой крест и верят в сердце что Бог все же есть!
     
  8. - провода изолировать надо. Небось, нажатием кнопки контакт замкнули. Вы думаете, почему они больше не звонили? Наверняка звонили. В сырую погоду... Только сосед крик из-за двери "йо.... понский городовой!!!" не связал с визитом миссионеров... :))

    - точно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. premium

    premium Well-Known Member

    позитивно, в Україні так само треба заборонити з МП, а майно повернути українським церквам
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. андрей-25

    андрей-25 Well-Known Member

    А при чем тут МП??? Может справедливо тогда будет и ГКЦ запретить, как не украинскую, не славянскую?
    Не надо и в религию национализм вплетать, пусть он как был так и остается политической болезнью, чтоб легче лечению поддавался :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    а оно их? кто забрал у украинских церквей и когда?
    согласен секта и одна из "государственных" церквей вещи разные ...
     
  12. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    А ви не знаєте?
    1922 р. В. Ленін «Декрет об изъятии церковных ценностей»
    1927-31 рр. Ліквідація Української автокефальної церкви
    1926-32 рр. Знищено 32 єпископи та понад 3 тисячі священиків
    Продовжувати???
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    уау, в пользу МП???????
    имущество передано МП???

    перевербовано МП?

    угу, только если можно о фактах передачи имущества УПАКЦ - МП ... а не то как советы церкви разгоняли ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    1946 - Ліквідація УГКЦ і підпорядкування її Московській державній церкві (тобто МП). Все майно було передано МП.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ну имущество УГКЦ можно и вернуть, но не как предложено ВСЕ украинские церкви, ведь УГКЦ не самая многочисленная конфессия ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    А все інше повернути Київському Патріархатові.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. - разве не всё ещё "само"захватами вернули?
     
  18. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    «Само»захватами ще взагалі нічого не повернули.
     
  19. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    та шо вам до Росії... не тре пхатись ніде.. шоб потім не казати шо вони в наші справи лізуть..
     
  20. - интересоваться, высказывать мнение и пхаться - разные вещи. К тому же, граждане у себя дома, отчего не обсудить то, что им хочется? :)
     
а де твій аватар? :)