Зеленський в Юрамалі - так чи ні?

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем llleonid, 13 вер 2016.

1. Мих

Мих Дуже важлива персона

• Безграмотно Безграмотно x 1
  2. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

Менш ніж за добу Зеленський зібрав понад 120 тисяч прихильників

Керівник студії “Квартал 95” Володимир Зеленський, який оголосив про свій намір іти у президенти, збирає команду через спеціальний сайт Зе! команда. Я — iду, ти зi мною?.

Менш ніж за добу на ньому зареєструвалося понад 130 тисяч прихильників актора – попри те, що у перші хвилини роботи сторінки 1 січня на неї здійснили потужну хакерську атаку. За повідомленням студії “Квартал 95” у Facebook, протягом півгодини на сайт прийшло 2,5 млн запитів, пише Gazeta.ua

“Щойно з’явився сайт нашого руху “Слуга народу”, щойно наша “невелика пташка” полетіла вгору – нас атакували хакери. Ми впораємося з цією атакою. Дякуємо, що ви з нами. Всіх переможемо. Ми – молодці!” – звернувся Зеленський до прихильників, коментуючи ситуацію.

Роботу сайту швидко відновили. Після завершення усієї процедури реєстрації користувачі отримують картинку із написом “ПреЗедент. Слуга народу”. Головна вимога до потенційних членів команди – відсутність політичного минулого.

3. VasMT

VasMT Дуже важлива персона

4. ІгорМ

Може то дуже негарно не знати, але хто це на знимці?:scratch_one-s_head::blush:

5. VasMT

Лєх Валєнса.
    Освіта - ПТУ.
    Професія - електрик.
    Авторитет на міжнародному рівні - 0 (1980 рік), Нобелівська премія - (1983 рік)

6. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

"До чего техника дошла..." (с) по фото находит)))

7. ІгорМ

Точно!

@VasMT, то ви натякаєте, що і Зєлєнський може повторити шлях Валенси?

8. ІгорМ

Опера не находить, а переходити на інший браузер в лом, бо в мене тут закладки ще з часів першого пришестя ;)

9. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

Я спочатку подумав, що то Захар Беркут ))
    Нічого собі , порівняння....

10. VasMT

Я натякаю, що Мих піде на будь-які кроки, аби барига лишився президентом. Видно прибутки ростуть.

• Смішно Смішно x 1
  11. Мих

Мих Дуже важлива персона

Оппа... офшори від Зеленського.... А такі етюди складав про Пороха, а тут сам сидів в офшорах.

Володимир Саркісян
    19 год
    Я бачу, що і досі списи ламаються стосовно "офшор чи не офшор", бенефіціари чи беня-фіціари тощо. То я вам викладу кілька картинок, що є витягами з офіційних запитів до реєстру Мін’юсту. З них, зокрема, видно, що бенефіціара змінили 29.12.2018 саме для того, щоби ховрахи волали: "фейк! фейк!", а ви почували себе ошуканими.
    Такий запит може зробити будь-хто і на будь-яку дату, але він платний - 73 гривні за штуку. Отже, на два запити я витратив менше 150 гривень. Погодьтеся, не надто велика сума для будь-кого. Майте на увазі цю можливість, коли вам вчергове сратимуть у вуха.
    Ці картинки я вже викладав десь у коментарях, але коментарі губляться.
    А тут посилання на ці ж скрини та на оригінали відповідей, якщо кому потрібно. https://drive.google.com/…/1BzpChWR3sSEjQfVYsCPa3M0t0bF1uxS…

12. Мих

Мих Дуже важлива персона

Хто вам сказав, що у мене з приходом Пороха зросли доходи? Самі придумали? У мене якраз майже завжди все навпаки. При вдаді Кучма-Янек - доходи ростуть, а при Ющенко - Порох - падають. Так що, якщо Порох і далі буде при владі - морально виграю, а якщо прийдуть інші - фінансово виграю. Я, Васильку, все при виграші, бо я оптиміст.

13. VasMT

Ну тоді я, Ромасю, навіть і не гризуся...
    upload_2019-1-10_20-11-30.png

upload_2019-1-10_20-12-48.png

upload_2019-1-10_20-14-4.png

14. ІгорМ

Владимир Зеленский
    57 хв. ·
    Закончили снимать «Слугу» сегодня в полночь... всех поздравляю...
    И кто бы мог когда-то из нас подумать , что наши моральные ценности , выраженные художественным языком в фильме, станут настолько близкими и острыми для людей. То , о чем мы всегда спорили за бокалом вина, то о чем мы мечтали, представляя страну , в которой так хочется жить , а не ходить и переводить воздух, мы обратили в вордовские Файлы, а затем в кино . Пусть не в реальности , пусть хотя бы на экране, мы немного поживем , поплачем, посмеёмся , уткнём носом, а некоторых даже размажем....ну чесались творческие руки и думы не давали уснуть. И мысли , не потуги, а реальные мысли материализовались !!! Реальные хотелки нашли отклик у думающих, верящих и не до конца разочарованных . Есть шанс! Блин... заслуживаем... а вдруг... ну а затем все , как после аварии, только вспышки воспоминаний, потому что было ярко. )
    Решил! Новый год. Заявил. Уверен. Нужно. Есть шанс. На свалку этих прикормленных. Они нас пропустили.) не заметили. Не думали. Так мы - подводная лодка, а говорят у нас флота нет! Думали очередная шуточка, клоун же!!! Самоуверенны слишком, а значит глупцы. Глупцы? Просто раньше не знал, а значит шансы растут. Ведро помоев. Не готов . Семья не готова! Ещё ведро, так это же не Я! Не оправдывайся - слабость. Ещё ведро - уже не так и пахнет! Ещё ведро - я Вас запомню. Не нужно- это слабость, а для них - деньги! Согласен , вас я даже не вспомню. Еще ведро- неплохо, весело. Еще ведро - что - то сегодня слабо. Нет ведер ... как -то мне не по себе! Ой что -то ещё доносится , тихонько, как лай из соседнего села «борщ из чебушки...» ))))) креативно!!! ну это по -лучше чем «скисший борщ и вчерашний»... ржу не могу. А значит - готов!!! Мы - новое блюдо!
    Свежее! Из ингредиентов важна лишь порядочность, а там людей опытных добавим по вкусу и точно обойдёмся без «потрохов»!
    Я благодарен всем , кто создавал «Слугу» и был рядом... вы молодцы... вы сделали очень многое... Лёша forever! Квартал forever! Україна forever!

15. llleonid

llleonid Well-Known Member

16. ІгорМ

17. ІгорМ

Олег Попик
    Помітив, що більшість молоді, яка голосувала за Зeлeнського, нe вступає у пусті сварки з порохоботами.

Молодь мовчки чeкає другого туру, щоб забити в чeрeп пороха свій бюлeтeнь)

Цe нe повeрнe мeні молодість, алe я з Вами, шановна молодь)

18. ІгорМ

Slavko Dunas

20 год ·
    · Світовий рекорд: Двоє, сумарний стаж яких в політиці, складає 44 роки, програли одному, з стажем 3(три) місяці...

• Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)