Зеленський і КО

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 10 кві 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Дуже багато запитань щодо консультацій про можливий розпуск ВР. Спробую відповісти на ключові.
    1. Консультації скликані за ініціативою нового президента.
    2. Голова ВР, я , як перший заступник , більшість лідерів фракцій, присутніх на консультаціях, висловили чітку позицію, що ми не почули юридичних підстав для розпуску парламенту, отже, це неконституційне рішення.
    3. Більшість присутність підкреслили, що це політичне рішення, яке базується на політичній доцільності і бажанні нового президента максимально використати свій високий насьогодні рейтинг і завести свою велику фракцію.
    4. Чи керівники фракцій, які говорять про неконституційність розпуску, приймають цей сценарій? Більшість наголосила, що це рішення є антиконституційним. Президент його прийняв , відтепер це його повна політична відповідальність. У депутатів є можливість подати до суду, але рішення суду не може зупинити виборчу кампанію, бо буде прийнято в її розпал , або й після закінчення ( враховуючи специфіку наших судів).
    5. Чи усвідомлюють депутати ВР ризики сценарію однопартійного керівництва краіною? Так. Така небезпека є, вона дуже серйозна і ми це вже проходили в 2010, коли ПР узурпувала владу . Питання - чи усвідомлюють цю небезпеку виборці? Судячи з соціології - ні. Суспільство дійсно прагне оновлення влади і змін, при цьому мало задається питаннями легітимності і законності. Й коли політики починають пояснювати ці важливі законодавчі норми, чують крики про « вчепилися у владу». Ми у владу точно не вчепилися і цивілізовано її передаємо. Але фіксуємо всі моменти порушення Конституції, якими починається нова епоха.
    6. Всі присутні на консультаціях лідери фракцій заявили, що їх політсили готові до виборів і братимуть в них участь.
    7. Роль ЗМІ в усіх нинішніх процесах є цікавою. В цих гібридних кампаніях ЗМІ були на повну використані для деформації суспільної свідомості.
    8. Чи можливий реванш? Абсолютно. Під красивими гаслами оновлення і очищення.
    Р. S. Президент Порошенко в найважчі часи агресії в 2014 дотримався всіх норм Конституції і закону й оголосив довчасні вибори , витримавши всі норми і терміни. Так само демократично і прозоро було проведено президентські вибори. Я рада, що належу до демократичної команди, яка сповідує європейські цінності і принципи , в першу чергу в питаннях демократичності виборів.
    РР.SS. Під час консультацій було очевидно, що рішення прийнято, й вони проводяться формально.

    View: https://www.facebook.com/2022536454438218/posts/2981133435245177/
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Від наших не ховаються. І розмовляють українською. Це під Авдєєвкою. Хоча я звертаюсь до них російською. Донбас - Україна.
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви говорите якимись загальними фразами. Притягуєте за вуха аналогії. Ніхто в месію не вірить в Україні. Порошенко обрид як гірка редька. І його камарилья. Але я не про те.
    Ви весь час стверджували, що Зеленський - маріонетка Коломойського. Купа фотожаб і карикатур. А Зеленський візьми та й не послухайся Коломойського. Зеленський розпускає ВР, бо цьому скликанню довіряє лише чотири відсотки населення. І Зеленський це пообіцяв робити. І робить. А чого там непопулярний в народі Коломойський хоче - справа десята.

    Це так само як я б стверджував, що Порошенко, як і Гітлер, створив потужну армію, зміцнив економіку, мораль і віру...
    Ну, і на що б це було схоже? Я вже не кажу про те, що Зеленський - єврей, і порівнювати його з юдофобом Гітлером не зовсім доречно.
    Я лягаю спати. Поїв трохи того, що Порошенко мені за 5 років забезпечив, тепер - на бокову. А третій пункт Вашої тріади виконаю завтра.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну то й добре.
    Всього вам найкращого і щасливого повернення додому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    а хто це у нас очолив адміністрацію президента? Упс... адвокат Коломойського :) Просто так співпало, ага
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А хто вірить у месію? Чи не порохоботи, які побачили у Порошенку незамінного та безальтернативного?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо Тупо x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Бєня розставить своїх людей на всі важливі пости, це було ясно ще з зими.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    73%-тників кинули, як лохів.
     
  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Шо-о,Україншька Партизанська Армія ім. С.Ковпака (УПА),що від бандеровців ховалася? То ж бо й було!:aggressive:

    upload_2019-5-21_21-42-18.png
     
  12. Лохи, лохи , лохи. Тупі лохи.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. З тупих лохів вже світ сміється


    У зв'язку з обранням клоунами президентом паяца, розпочинаю нову рубрику:

    #З_нас_ржуть
    Ukraine's new anti-oligarch president Zelenskiy has appointed Andrei Bogdan, lawyer for oligarch Ihor Kolomoisky, head of his administration. Bodgan represented Kolomoisky in his struggle—condemned by the US & other allies—to regain nationalised PrivatBank

    Ukraine president appoints lawyer linked to PrivatBank tycoon as administration chief - Reuters
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Лохи панімают только русскій і український на крайняк...
     
  15. Welcome to Venezuela

    Ну, ще хтось буде говорити, що новічок не маріонетка Коломойського? Головою адміністрації прєЗЕдєнта призначено довірену особу й юриста олігарха - Андрія Богдана. І вкотре маємо повний правовий нігілізм. Богдан, як високопосадовець влади президента Януковича підпадає під люстрацію. Саме щоб його поставити головою адміністрації спробували в Конституційному Суді скасувати закон про люстрацію. Але там щось пішло не так. Тоді в Україну примчав сам Коломойський, хоча це було для нього дуже ризиковано через полювання американців. Прилетів і вирішив, що якщо закон заважає, а скасувати його не вдається, то можна просто проігнорувати. Сьогодні люстрований чиновник Януковича обійняв одну з найвищих в країні посад.

    Уже були спроби з боку підлизувачів із Самопомочі заявити, що Голова адміністрації - це, бач, не дерслужбовець, а так собі - просто погуляти вийшов. Вони спробували на ефірах називати його членом патронатної служби. От тільки це брехня, бо патронатна служба може складатися з помічників, радників, керівника прес-служби та аналогічних посад, які виконують допоміжну й дорадчу функцію. Стисло - це служба радників. Думаю, що на таке порушення закону ризикнули піти під гарантії Коломойського й Портнова, що вони зможуть забезпечити потрібні рішення продажних судів, коли хтось оскаржить цей указ прєЗЄдєнта.

    Усе тільки починається. Зараз чекаємо на персону секретаря РНБО. Я вже вангував про одну кандидатуру, якій Ігор Валерієвич був дуже вдячний за передачу під його управління Укрнафти. Я про Дубину. Але може бути й гірше.

    Ласкаво просимо до Венесуели, шановні...

    Тарас Чорновіл
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  17. Спеціально для тугодума Lanktocha
    Хомчак став НГШ?
    Той Хомчак що у кабінеті у Корбана планував Іловайську операцію?
    Ну що, привіт тим хто був у Іловайському котлі і у цьому звинувачував Муженка тому що він завів їх туди. Як ви, хлопці? Все норм?
    Ніт, я не кажу що Хомчак некомпетентний. Ніт. Він дійсно розумний та волевий генерал, це правда. Мабуть якщо казати про професіональність, то це мабуть досить непоганий вибір.
    Але я зараз буду дивитись на тих хто вам сказки розповідав про Муженка та Іловайськ, а зараз скуштують величезного х@я та будуть мовчати.
    Шо там Бутусов? Непритомний від неконтрольованих оргазмів?
     
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Скоро нові товари підуть...Може й зелена чиколяда також...:)))

    !!!!!ae2e.JPG !!!!!ae.JPG
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шо, народ винен?
    Хрин вам!

    Винні Порошенко і Ко, котрі довели народ до такого стану!

    Каятися! І відпокутувати!

    зі

    а ми подивимося :popcorm1:
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Наступають такі часи, що всі будуть просити, щоб ім подарували на день народження піздець, який був при баризі Порошенко
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)