Зеленський і КО

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 10 кві 2019.

1. Бидло думає шлунком: жерти, срати, спати. Поки є жирова прослойка, піднакоплена за останні п'ять років повного "зубожіння", воно думати не здатне. Коли в шлунку почне урчати - буде пізно. Знову будуть істи власних дітей як сто років тому. А щоб цього не було так замітно, нароздають громадянство кацапам і буде іх уже не 11% як у 1991 році, а всі 50%. І тоді по Украіні.
    А Lanktocha буде розказувати про що чув, а медведо вчити правилам російськоі мови

2. Capitoshechka

Capitoshechka Наймоскальніший москаль

в ст. 4 Указу Президента "Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності" N 503/97 від 10.06.97 р.
    сказано, що укази і розпорядження президента набувають чинності через 10 днів з дня офіційного оприлюднення, якщо інше не визначено самими актами, але не раніше від опублікування їх в офіційному друкованому виданні.
    Якщо в тексті наказу Зеленський нічого не написав додатково, то часу ще вдосталь

• Інформативно Інформативно x 1
  3. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

Зрозумів. Дякую :hi:

зі

Знову в мене непонятки - чого можна чекати від депутатів, котрі вже знають, що вони "розпущені"?

4. medwedo berlogsoni

medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

Прикол у тому, що згідно з Конституцією безвладдя бути не повинно. Тому попереднє скликання повноправно працює аж до моменту, допоки нове скликання не складе присягу. Це не я такий розумний (хоча Хомчин у цьому не сумнівається), а це я щойно вичитав.

• Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. VasMT

VasMT Дуже важлива персона

Майже правильно, діду.
    І закопую, і викопую...
    І пєньонзи за свою роботу рахую.

6. medwedo berlogsoni

Того що і за два місяці до нормального закінчення повноважень. (Не будемо згадувати про той гаджет, що поклали на стіл Парубію).

7. ІгорМ

Мені @Capitoshechka вже провів сеанс лікбезу :)

Я так поняв, що в тотих Радах і Кабінетах такий бардак якраз тому, що там все робиться через тоту дірку :)))

8. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Не згідний, що Зеленський з Коломойським прямо якісь сіамські близнюки.
    А потрясти їх, завести кримінальні справи, посадити, мав Папа Римський?

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. medwedo berlogsoni

А у Вас ще й шашликів на 400 тисяч зібралося. Доживете до другого пришестя. Потім купатиметеся в шоколаді.

• Смішно Смішно x 2
  10. VasMT

VasMT Дуже важлива персона

Народ знає.
    На Житомирщині, де зародилась УПА, пам’ятають, як ховались від бандерівців.
    Моя мама пам’ятає.

• Тупо Тупо x 1
  11. ІгорМ

Справді, все нормально - я згадав, як в 14 році всі депутати ВР дружно голосували за пропозиції і проекти, котрі внесли Гідні переможці Сцени Майдану ;)

12. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Це інша тема розмови, були і в нас, хто боявся, партійні активісти, гебешні стукачі, часом таємно робили у селах весілля, бо не гарно веселитися, коли одні воюють за Україну.

13. ІгорМ

А мої родичі і односельці колись ховалися від червоноармійців, від щирих поляків і від німців.
    А зараз на українському Донбасі чиїсь родичі ховаються від українських солдатів і офіцерів. Чи не ховаються, га, @VasMT?
    От я через це і казав:

Останнє редагування: 21 тра 2019
  14. ІгорМ

А во що каже симпатична пані-депутатка

Victoria Voytsitska
    7 год ·
    Чесніть перед людьми - це рідкісна чеснота в українській політиці.

Прийняти новий виборчий кодекс до середини липня можливо? Так. Але провести нові вибори за ним? Ні! В законопроекті 4000 правок. На розгляд та прийняття піде більше місяця роботи в залі.

Я за позачергові вибори, але не варто розраховувати на їх проведення за новою системою. Чи можливо перемогти політичних динозаврів на мажоритарному окрузі? Час покаже, але точно всім адекватним політикам і всім активним громадяням, хто хоче змінити політику в Україні, варто спробувати. Запит на нові обличчя є. Треба тільки вірити в себе та докласти зусилля.

Як в тій притчі: «А ти хоча б лотерейний квиток купи»...

А от, що дійсно варто зробити просто зараз, так це прийняти закон про скасування депутатської недоторканості - це демотивує відвертих ділків і корупціонерів йти у Раду. А також необхідно відправити у відставку генпрокурора Луценка, який прикриває цих глитаїв.

15. medwedo berlogsoni

Не слухається "маріонетка" "ляльковода". Що Ви, Хомчине, скажете на це нещастя?
    Парубий созывает экстренное заседание Рады в связи с досрочными выборами

16. Що мені жалко народ украіни, який поплатиться кров'ю за свою недоумкуватість і віру в месію, який вирішить всі іх проблеми.
    Месія вирішить своі проблеми і проблеми тих, хто його привів до влади. В 1933 більшість Німеччини теж вірили в месію. Чим це закінчилось - більшість тут знає, але неусвідомлює.

17. Закінчу я цей "прекрасний" інформаційний вечір думкою про те, що ніяких президентських виборів в 2024 році не буде.
    Або в 2024 році буде керувати інший президент або вже не буде де керувати. В колоніях не обирають президентів.
    Масон Лемберг

18. Конституційний переворот, заробітчани з оточення Янека які повертаються до України, олігархи-втікачі, що повертаються до України, корупція шалених масштабів вже і зараз - це не тільки "заслуга" 30% стада, це ще й заслуга всяких потріотів типу гриценка, смешка, садового та іншого лайна, бо саме вони сприяли цьому максимально, саме вони переконали своїх виборців, що кращий вибір - це зеля.
    І саме вони повністю розділяють все це беззаконня і нестимуть відповідальність за подальші дії і за кінець.

19. ІгорМ

20. Ну що там, хуженебудет, як вам новіє ліца?

Богдан - голова АП (порушення закону про Люстрацію), людина Коломойського

Хомчак - НГШ (він відповідає за Іловайський котел), людина Коломойського

Данилюк - секретар РНБО (лолшто)

Хорошковский, колишній голова СБУ та людина Коломойського, повернувся в Україну. Його людина йде до СБУ

Рінат Кузьмін - прокурор часів Януковича повернувся в Україну.

Портнов - кат Майдану та України, повернувся в Україну.

Зеля влаштовує конституційний переворот, на додачу ще хоче під хотєлки Коломойського змінити правила виборів.

Так що там, як новіє ліца? Задоволені?

а де твій аватар? :)