Зеленський і КО

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 10 кві 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Что сделано, то сделано и некоторое время нам с этим всем жить. Не известно, как долго и не известно, как плохо. Но факт свершившийся. В Украине новый президент. Естественно, в истории Украины были времена и похуже. Выжили.
    Я вчера вынужденно посмотрел телевизор, там сюжет про Порошенко в роли бизнес партнера Меведчука и Путина. Все красиво и логичным рядом. Если бы я смотрел это постоянно, а не фиксировал реальные дела и результаты офлайн, то скорее всего тоже поверил бы. И это только 15 минут одной программы на одном канале. А народ смотрел это 5 лет. 24/7. Поэтому разубеждать кого-то в чем-то или убеждать нет смысла. Те, кто верят телевизору, искренне считают, что избавили Украину от самого большого зла. Давайте дадим отстояться их радости и вместе с ними начнем ждать прихода эпохи благополучия. Периодически участливо спрашивая их - ну как, уже началась или еще нет?
    Люди хотят верить в лучшее, люди будут верить в лучшее. Пока не сравнят ожидания с реальностью. И лучшее, которое окажется не лучшим по сравнению с худшим, по их мнению. Не нужно мешать людям разочаровываться. Не нужно заставлять их защищать то, в чем они сами будут скоро не уверенны. Мы, украинцы, всегда защищаем тех, на кого нападают. Не нужно давать сторонникам Зеленского повод становиться на его защиту. Пусть сами начинают думать и сравнивать. Мы по-прежнему разделены барьером восприятия. Часть людей воспринимает эмоциями и слышит то, что хочет слышать, часть людей хотят видеть конкретику. Нет смысла обсуждать что сказал и что имел в виду. Нет смысла вообще обсуждать слова. Слова — это только слова. Тем более, по обещаниям Зеленского, первым законом, принятие которого он инициирует, должен был быть закон об импичменте. Все. Этот закон ему уже не надо. И каждый день такая забывчивость будет прогрессировать. Не нужно нападать на Зеленского. Просто участливо спрашивайте у его сторонников о выполненных обещаниях. Сопереживайте им, расстраивайтесь вместе с ними. Разделяйте горечь обмана.
    Мы ничего не можем изменить в кратчайшей перспективе. Поэтому наша задача - игра в долгую. Нам не нужно обращать в свою веру сегодняшних сторонников Зеленского. Нам просто нужно не мешать им разочаровываться.
    При этом самим не разочаровываться в том, в чем сегодня уверенны. Ни у кого же нет никаких иллюзий?
    БПП совместно с ГО "Справа Громад", собираются провести изменения в партии. Надеюсь будут назначены от Порошенко люди по областям, вокруг которых будет объединяться то самое ядро с первого тура. Надеюсь это будут не старые кадры, сделавшие на местах все, чтобы проиграть. Если вам не нравится по каким-то причинам справа громад или их руководители, не обязательно зацикливаться на них и их критике. Есть и будут другие объединения. Все равно голосовать придется одним общим фронтом. К Ололешкам только не ходите. Говорят, что они там уже собрались поддерживать новоизбранного.
    Ничего непоправимого не произошло. И возможно не произойдет. Повторю. Бывало и похуже.
    Ежедневно слышу от армейцев один и тот же вопрос - "что теперь будет?". Ничего не будет. Пока делаем то, что должно. Задача армии, как год назад, так и сегодня. Так и завтра - держать внешний периметр. Не знаю сколько. Сколько нужно. Удержим внешний, наведем порядок и внутри. Не удержим, прощай Независимость. Все очень просто. Наша задача, как громадського суспильства, не дать сломать то хорошее, что появилось в армии за последние годы.
    На самом деле, в 14-15, мы начинали с худших условий. Во враждебной среде. Мы не верили никому. И Порошенко, Муженко, Полторак завоевывали наше доверие довольно долго. Мы по немногу организовывались. И все у нас получилось. Сейчас, мы четко знаем кто есть кто и предельно ясно понимаем, чего мы не хотим допустить. И не допустим. А все остальное, это эмоции и пустые слова. И да, не забывайте, эти ребята умеют бить эмоциями по площадям. Одни и те же слова вызывают разные эмоции у оппозиции (уже ж можно так говорить?) и у сторонников. Поэтому меньше реакции и меньше эмоций. Ждем дел и результатов. И сопереживаем обманутым. Им очень нужна наша поддержка и сочувствие. Мы то знаем, что будет.
    Роман Доник
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчінє, нє мєшало би указівать автара етіх слов, нє то мужічьйо нєобразованноє падумаєт, што ето Ви напісалі.
     
  3. Одне питання - куди подівся 41 млн доларів, виведених Коломойським з Приватбанку і переведених на компанію Зеленского?
     
  4. Треба вміти читати. Автор підписаний в кінці тексту
     
  5. Одна з найвідоміших світових інформагенцій Bloomberg вилучила Порошенка зі списку мільярдерів і порахувала, що його капітал з моменту обрання Президентом скоротився на 40%. Перший з українських лідерів, хто вийшов з посади біднішим, ніж зайшов.
    Посилання в першому коментарі.
    Порошенко за час президентства втратив статус мільярдера — Bloomberg
     
    • Баян Баян x 1
  6. Чесний хлопчик?
    FB_IMG_1558436144441.jpg

    Саме найсмішніше, що все це збиткове, згідно деклараціі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А як же бути з оцим ПорошенКО - 2
    Цитую
    Це ж Ви стверджували, що ніхто дивитися не хоче, а тут раптом 5 лєт 24/7 ?
    Це я випадково натрапив, шукаючи, як Ви захищали капітали Порошенка, мовляв, чоловік працював усе життя.
    А тут раптом такий карамболь. Ніхто дивитися не хотів, але цілодобово протягом п"яти років дивився.
    Не шукайте причин і виправдовувань.
    Бо вийде як із тими нездійсненними шашликами на природі.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Самі намалювали, чи є автор?
    А картина гарна, інформативна. Видно, що чоловік на відміну від мене, що на півтори тисячі пенсії, працює. Низький уклін також Пріусу, який радив працювати, щоб жити гарно.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. Колишній член команди Коломойського, який помагав надувати народ Украіни через Приватбанк, тепер пропонує хакнути цілі краіну з громадянством.
    FB_IMG_1558436781970.jpg
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А, можливо, стане зовсім бідним, коли вийде.

    Я думаю, час настав стояти з коробочкою під церквою, щоб Порошенку якусь копійку зібрати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. А Голобородько, як виявляється був не простим вчителем. Напевноскопив статки на випускних. Чого тільки Рендж- Ровер коштує за більш ніж4 млн гривень
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    бо неохота платити податків, тому й збиткове.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    73% -им абсолютно все одно: краде Зе, чи не краде, чи крав, чи буде красти. Їм все одно яке буде життя. Для них головне, щоб він когось посадив. Отоді й буде щастя і їх головах.
    Згадайте, яке захоплення викликає голова колгоспу - бацька Лукашенка, який взуває якогось там міністра, бо десь там в корівнику дах протікає. Ну це ж класика харчу для бидла. Їм більше нічого не тре.
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    При чому тут кіно?
    Ви чому не бачите визначальної ролі самого Порошенка в тому, що саме він своїми діями призвів до власної поразки?
    Так брехати, так брехати...
    Я того кіна не дивився.
    Для мене критерієм було грубе порушення Конституції Порошенком стосовно Саакашвілі. В Конституції написано, що ніхто не може бути позбавлений громадянства України, якщо це громадянство - єдине. Ніде немає указу Порошенка про позбавлення Саакашвілі громадянства. Взяли. грубо скрутили і викинули. І не дають опротестувати.
    Все. Не переконуйте мене, що Порошенко вчинив вірно.
    Я це сказав виключно для того, щоб показати, що саме послужило дійсною причиною, чому я не голосував за Порошенка. Він порушив Конституцію.
    Прав я чи не прав - не в тому річ. Я голосував проти Порошенка не через кіно. І таких було дуже і дуже багато.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Один мій заочний знайомий, звати його Хомчин,- Ви його певно знаєте,- в подібних випадках, коли мова заходила про Порошенка, єхидно питав: "Жаба душить?"
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще десь у березні, деякі нарвані порохоботи писали, що не такі страшні статки Порошенка, наші князі та гетьмани також не були бідні. А тут так заїло, вже чув від деяких людей, що а чому наші діти такого не можуть добитися, Зеленський навіть не був мером, кіноіндустрія, продюсирування, гумористичні спектаклі - не у 5 копійок обходяться, та і брехливих обіцянок, що цього всього позбудеться - не було.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо Тупо x 1
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Василя до затведіння доводить.,бо він зеленку б'я п'є! :crazy:

    000aвx7к2.jpg

    О-о,та то ще буде...гАмерика! Принаймі на Галичині...Васьки в бронежилетах на пиво ходитимуть ві Львові! :yes: :vinsent::hunter::vinsent: :yes:

    1аап.jpg 000000 7 Грозу.jpg
     
    Останнє редагування: 21 тра 2019
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну ніхто не винен, що ви є дуб зелененький.

    Саакашвілі не був позбавлений громадянства. Був відмінений попередній наказ про надання громадянства України через неправдиві дані, які він вніс в анкету. І це передбачено законом.
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчин, от цікаве запитання до Вас.
    Є будівля Адміністрації Президента.
    Під час президенства однієї людини прохід біля цієї будівлі був перекритий, і пройти повз ту будівлю можна було лише за перепусткою.
    А під час президентства іншої людини прохід став вільним, може пройти хто хоче. без всяких перепусток.
    А тепер питання: Хто в цьому випадку більший сцикун?
    Вулицю Банкову відкрили для вільного проходу | UA.NEWS
    Заодно можна прикинути, яка копійка збережеться у державному бюджеті. Але то - другорядне. Спочатку - про мокрі труси.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)