Зеленський і КО

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 10 кві 2019.

Статус теми:
Закрита.

  1. View: https://twitter.com/donikroman/status/1130572321994006528?s=20
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якщо 73 відсотки - люди пасивні, що на всякі там мітинги-підтримки не ходять, то наскільки потрібно було Порошенку і Ко в"їстися в печінки простим, далеким від політики людям, щоб вони відірвали сраку від стільця чи дивана в неділю і прийшли і проголосували проти будь-якого суперника Порошенка!

    І попутно. Якщо Ви, Хомчин, вважаєте, що я працюю за гроші, то це - комплімент для мене. Ви оцінили мої дописи як професійні, на які важко заперечити. На Вашу думку, будь-хто так аргументовано писати не буде, а лише професіонал. І ДобрийЧоловік з Пензи так вважає - висвятив мене в командири. В дійсності ж я просто бачу і кажу правду (як у випадку очевидності із шашликами, яких в принципі не могло бути), тому Вам і залишається лише злитися та обзиватися. А пишу анонімно, бо на даному форумі це не забороняється. В Фейсбуці я під своїм іменем, але пишу туди дуже і дуже мало. Не маю бажання розпилятися на пусті балачки. Життя коротке - хочу вивчити кілька іноземних мов.
    Кому Треба, вирахує мене на раз-два.
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Сюди інколи заглядають деякі люди, які бажають вивчити українську. Тому вважаю своїм обов"язком вказати Вам на те, що в українській мові в даному випадку слід вживати слово "протягом": "протягом останніх чотирьох років".
    А "на протязі" - це російською "на сквозняке".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хотілося б, щоб Ви уточнили - від кого?
    А звання бариги ще потрібно заслужити. От коли Зеленський використовуватиме посаду Президента у власних барижних цілях, як це робив Порошенко, от тоді і можна буде говорити. Наприклад, коли його дохід зросте у вісмдесят разів.
    Я не можу категорично стверджувати, що цього не станеться, але мені щось підказує, що такого не буде.
    А до чого чіплятимуться в діяльності Зеленського на посту Президента України, так Ви нас регулярно інформуватимете. Разом із Тарасом Чорноволом.

    У російській мові є вираз "развесистая клюква", ну, а у нас - "синьогірські шашлики".
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хто звернув увагу, дорікнути в адрес Порошенка про договорняки, офшори, Мальдіви... - відразу порохоботи, що нічого там нема, не розхитуйте човен..., а про Зеленського - правду і неправду, самі пропагують.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ой,хлопи,плакати хоцца з тим Зєлєю...:facepalm:

    upload_2019-5-21_9-52-42.png
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тільки той, хто визнає владу Господа над усім - не буде хвалити або клясти тих, хто зводить людей до тваринного стану, бо знає, що вони згинуть з усіма своїми посіпаками та не будуть співучасниками ганебних справ. В тому числі і оцінюванням тупими або занадно благодійними оцінками, якщо хтось ніби "тільки співчуваючий" комусь із тих, хто телепає язиком про когось з гнусним або хвальковим наміром.
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не плачте, Він обіцяв, що українці не будуть плакати. Ржати будуть до сліз)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Побачимо,як то буде далі...Ще може Мохахмед встряти в Євро-Азійський той спір! Та то буде весь-пердець!:facepalm:

    upload_2019-5-21_10-8-34.png
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А з розпуском парламенту Зе вже підзалетів. Це пряме порушення норм Конституції. І те, що він зробив рано, чи пізно - відгукнеться. Перевищення службового становища, як то кажуть, на ліцо. Дивимось тепер що буде далі.
     
  12. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    І російсько-мовна репліка при існуючому законі про мову теж буде мати відгук! :yes::yes::yes:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Львівщина понтовита. Їх, рагулів, до міста при неділі не пускали, а тут понаєхалі. Історія глаголить, що найменше в УПА було на Львівщині (чого не скажеш про ОУН), по мобілізаціях Львівщина пасла задніх, але фекальними хОдами ходили вони, SS Галіцію вшановують вони, і за свинорилого Вальцмана голосували вони.
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ваш малорослік Бандера закопаний навіть не на ділянці українців. Українці поховали його подалі від України.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Бжоляр розпустив парламент керуючись « духом Конституції». Проканало...
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. А давайте не крутити сонцем і не брехати нагло про зростання доходу у 80 рах без роз'яснення за скільки років, хто перевів ці кошти на рахунок, в чиєму управлінні знаходяться всі активи. А порівнювати з тим скільки було і скільки стало. Я не думав що ви таке ж брехло, як і ваш фаворит. Один в один.
    ...наслідки вікової негативної селекції, в популяції вцілому і серед журналістів зокрема: Сначала били самых родовитых,
    Потом стреляли самых работящих,
    Потом ряды бессмысленно убитых
    Росли из тысяч самых не молчащих.
    Среди последних — всё интеллигенты,
    Радетели достоинства и чести,
    Негодные в работе инструменты
    Для механизма поголовной лести.
    В подручных поощряя бесталанность,
    Выискивала власть себе подобных.
    В средневековье шла тоталитарность,
    Создав себе империю удобных,
    Послушных, незаметных, молчаливых,
    Готовых почитать вождём бездарность,
    Изображать воистину счастливых,
    По праву заслуживших легендарность…
    Держава, обессиленная в пытках,
    Ещё не знала о потерях сущих,
    Не знала, что КОЛИЧЕСТВО убитых
    Откликнется ей КАЧЕСТВОМ живущих.
    (Игорь Кохановский, 1989)
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У елітних порохоботів перемкнуло нєпадєцкі.
    Зеленський до 20 травня ніколи не був чиновником. Тому честь і хвала йому, що він зумів до 40 років доробитися таких статків і організувати робочі місця для українців.

    Для порівняння: бізнесмен-кондитер Порошенко весь час поєднував приватну діяльність зі службою у вищих державних і виборних органах /що заборонено законом/
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Хоча Бандера і похований не на Україні, але одне його ім"я вже майже сотню років доводить до кровавого поносу всіх, хто зазіхав на Україну ;) :)))

    зі

    @VasMT, а щоб вам було легше прожити зі націоналістом Бандерою, то я вас попрошу прокоментувати ото-во кіно з участю українських військових. Тільки прошу або говорити відповідально і без "може", "могло бути" і "якби", або тихенько промовчати. Бо неупереджені люди той ролік розклали на молекули і підтвердили, що там дійсно солдати ЗСУ бомблять хати на дамбасі
    .
    Є ще багато таких роліків. Десь бачив фрагмент, як на донбасі хлопці-вояки із західної України вантажуть на пікапа крадену ковану браму і пральну машину. По неперевіреній на той час інфі вони із стрийського району. Можете спитати у вуйка - може і знайомих там побачите або і себе самого /це тіпа припущення, бо чим хтось не жартує коли совість спить ;) /


    View: https://youtu.be/wjZMpqvtj6Y
     
    Останнє редагування: 21 тра 2019
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Та я вже і сперечатися з ними лінуюся. Хай Хомчин сам згадає, що він казав, як захищав бізнесмена Порошенка, мовляв, кому яке діло, як Порошенко став мільярдером.
    Зараз нажимає на те, що Порошенко скількись там мільйонів втратив. Порошенко двадцять років на державних посадах різного рівня. І депутат кількох скликань. А Зеленський в жорстокій конкуренції серед медійників вибився в люди.
    Я таки мабуть знайду слова Хомчина на захист Порошенка-бізнесмена. Хоча це мало що дасть. Він в черговий раз вірша якого-небудь процитує. Не свого, а чужого. Або Тараса Чорновола.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)