Зеленський і КО

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 10 кві 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Он вже ми шо співаємо...
    А хто тут вчора звиздів:
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я.

    Нема вже АТО.

    НЕМА.

    А Порох у вашому відео говорив про АТО.

    Так, назва АТО тягнулася довго. Довше, ніж можливо, це мало б бути. Але хто я такий, щоб судити це? Хто ви такий? Командуванню і керівництву видніше.

    Так само головнокомандуючому видніше вводити військовий стан, чи не вводити.

    І нема в Україні вуйка, який би знав краще. НЕМА.
    І не міг знати Порох, що під час АТО будуть введені регулярні російські війська.
     
  3. iso

    iso Well-Known Member

    Та не важко і переплутати. Коли участь в АТО брали ЗСУ, коли Очільники називають то АТО, то ООС. то війна…
    Так це добре, чи погано?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    фактично війна почалася з моменту, коли росія ввела регулярні війська на територію України - Донцьк і Луганськ. Іловайськ - це по суті перша сутичка наших з москалями.
     
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Противники Порошенко обвиняют его в том, что он говорил "война", а сам войну не объявлял, военное положение не вводил. я ставлю 10 к 1, что Зеленский:
    а) Будет называть события в Донецке и Луганске войной
    б) Военное положение не введёт
    в) Войну не объявит


    И после этого я зайду сюда и спрошу противников Порошенко - вы обвиняете Зеленского в расхождении слов с делами?
     
  6. iso

    iso Well-Known Member

     
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А в Криму то місцеве мирне населення бігало з тим, що у магазинах накупляли?
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Відповім вам вашими ж словами: Як би ви теля не назвали....
    АТО, ХУЄТО, ООС...
    Можна сказати просто - військові дії. І все. І не морочити оте, що на Великдень фарбують. Обіцяв за лічені години припинити? І шо?
    А то тепер дехто починає викручуватися як жид на пательні: в одних випадках між АТО, ООС і війною ставе знак рівняння , а в інших випадках починають волати що в нас не війна, а АТО. Або - в нас не АТО, а війна. І т.д., і т.п...
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А тоді, коли відразу після екзіт пулу Зеленського поздоровив і Трамп, і посол США, і очільник НАТО вам не подобалося?

    І хто тут три тижні верещав, що Зеленський став на коліна перед пуйлом?
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    И так и сяк, в любом случае буду иметь на это право.
     
  11. В прєзєдєнта Малоросії згорів пердак від прийняття закону про мову. Обіцяє провести ревізію закону.

    А міг би і промовчати. Вчора, коли Хло підписав указ про видачу паспортів на Донбасі, воно рота не відкривало.

    І я хотів спитати в україномовних манкуртів чи подобається їм така поведінка хєранта. Але ж потім згадав, що питання це задавати буду я людям, які зжерли порівняння України з повією, насмішки з Голодомору, віри, армії і образу українця.

    Тьхубля
     
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Путин почувствовал слабину в рядах украинских патриотов и воспользовался моментом. Кстати, никто из противников Порошенко что-то не кричит - при Порошенко паспорта не выдавались. Обидно, очень обидно, что людей откровенно дурят.
     
  13. Таке питання - мовні патрулі будуть одразу разстрілювати на місці? Чи. Спершу буде корекція электрошокером російськомовних щелеп?
     
  14. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Для начала, наверное, будет:

    Форум Рідного Міста
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Останнє редагування: 25 кві 2019
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Еге ж. Російських військ не було - була сама самооборона. Потім солдатам роздали медалі)
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ні.

    В АТО задіяні міліція, СБУ, а на війні - лиш військові.
     
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Давайте раз і назавжди визначимося - вам шашечкі, ілі єхать?

    То Ви пишете "Як би ви теля не назвали...".
    А потім починаєте віднєкуватись.
    В одноу випадку між АТО, ООС і ВІЙНОЮ ви ставете знак "=", а в іншому нєкаєте. Час вже визначитися врешті-решт
     
    • Смішно Смішно x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)