Зеленський і КО

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 10 кві 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    То ви там не були-не бачили. Розповім, що знаю не з інтернету: моя тітка, приїхавши до Мінська на день народження доньки, захворіла на запалення легенів. Її поклали в лікарню, лікували, годували, а донька ще й наказала, щоб не придумала гроші персоналу тицяти, бо лікаря звільнять.Там було так: якщо потрібен укол, скажімо, за $50 - тобі його зроблять. Але в медсестри сумочку після зміни можуть перевірити. До цього звикли і не бачать в цьому нічого дивного. Не крадуть.
    Машину найкращу можно залишити у дворі без нагляду. Ніхто не торкнеться - в тому числі і тому, що якісна робота правоохоронних органів і невідворотнє і тяжке покарання.
    Там нема можливості відмазати. Отакий голова колгоспу.
    Інша справа, що він не безсмертний, а хтось інший прийде на його місце в цю систему і буде крах.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Класне фото!Почекайте, він вам ще покаже соняшники.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1

  3. View: https://www.facebook.com/100003132385557/posts/2264134440367613/


    Пошло-поехало!..
    «Атака на свободную прессу!», «Обстрел независимого канала!», «Разгул фашистов в Киеве»...
    «Обстрел» «КУМ-TV” из гранатомета - яркая и эффектная провокация «гонимых рупоров Кремля».
    Для продолжения логического ряда необходимо подкрепить образ «жертв хунты» атакой отрядом «нео-нацистов» офиса Медведчука и домишки Рабиновича. Можно еще натолкать в физиономию Шуфричу или Кацману.
    Картинка будет замечательная: «Президент Зеленский, подхватив знамя фашиста Порошенко, превратился в душителя свободы слова и демократии! Киевский режим способствует разгулу право-радикальных нео-нацистов! Требуем все мировое сообщество...» Список «требований» можете составить сами.
    Авторы провокации так жадны, что даже поскупились шарахнуть по студии или аппаратной, которые находятся на первом этаже - дорого! Бахнули в вывеску на четвертом!...
    Такими ловкачами должно заниматься Управление «Т» СБУ, которое обезглавил наш лихой Президент.
    Сегодня «глас гонимого» подхватят евро-шлюхи из команды «наблюдательного совета» КУМ-TV. Не останутся, конечно, в стороне и представители G7.
    Специалистам бы не составило б особого труда выйти на организаторов этой провокации - за эти годы опыт в подобных делах поднакопили. Но, т.к. специалисты нынче не в почете, то, скорее всего, организаторы надеются на стремительную реакцию власти в адрес националистов, что запоосто может привести к противостоянию «зеленой шаурмы» и «красно-черного тризуба».
    И, пока «пацаны в шортах» будут выгребать от «пацанов с факелами», медведчуки будут радостно потирать потные ладошки и предлагать власти свою помощь в борьбе с «распоясавшимися нео-нацистами».
    Представляю себе эфиры ближайших дней: вся возмущенная ватная общественность будет требовать обуздания распоясавшихся фашистов!..
    Браво «медведчуки»!




    Paul Balashov
    Paul Balashov даже окна целые! работал специалист



    George Tuka
    George Tuka Paul Balashov Минимум затрат - максимум эффекта.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Чому нам? В 1930-х Бухарін, Троцький і інша партбратія, а в 1937 Єжов і Ягода, коли виконували захцянки Сталіна, теж думали, що їх мине сія участь. Адже вони були його прихильниками, але потім писали тов. Сталіну, що сталася прикра помилка. Ну,ну. Мрійте, коли немає мозгів думати.
     
  5. Чому ви ще не там?
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А я там нічого не забула -в мене все моє тут.
    До речі, родючі черноземи, клімат - наш величезний плюс.
    А порядок можна навести.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. А потім просто почнуть зникати люди, як в Білорусі, а зелена шмаркля сина від Менгель буде готувати на поиємника, як Лукашенко. Колєньку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ітак, їх звільнять. Далі. Вони виходять з відпуски, подають в суд і півроку - рік, згідно чинного законодавства, спокійно поновлюються на роботі. Мало того, держава за наш кошт виплатить неустойку. Чому? Бо згідно трудового законодавства, якщо людина хвора, або у відпустці, її не мають права звільняти. Ну але якщо вождь тупий, то нема на то ради.
     
  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    ...у всьому винні Українські націоналіісти.Так бачу поступить і напів-троцький Петрусь Порошенко!
    Ехе-хе,а я гадав що він десь зо 50% від офшорів націоналістам віддасть на боротьбу за правду!
    І справді старий галицький дурень! :preved:
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А він їх і не звільняє. Бо вони пішли у відпустку. Це їх начальник сказав (слово офіцера), що напише сьогодні заяву на своє звільнення.
    Але і в тому, що вони півроку не будуть на роботі, також свої плюси. Держава виплатить їм компенсацію, що дорівнює зарплаті за півроку, це так, але вони за цей час не вкрадуть у держави значно більше.
    І взагалі, я б радив Вам менше хвилюватися за злодіїв, що сидять на митницях. Хай вони самі за себе хвилюються.

    Якщо у двох начальників з різних областей в один і той же день захворіли близькі родичі, і вони в один і той же день пішли у відпустку доглядати своїх родичів, то в це може повірити дійсно лише ідіот.
    Вийдуть з відпустки, тоді їх звільнять, уже інший їхній начальник.
    Одним словом, будемо спостерігати за розвитком подій.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    В одній області - один суд, в іншій - інший суд і вже нема ніякого совпадєнія.

    Вони - ні, але прийдуть нові лиця: голодні і ненаситні.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну що ви? Якщо людина чесна і не бачить як краде Лукашенка, то ніколи в буцегарню не потрапить. У бацька часу нема, він лиже Путіну.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Які бурні фантазії у порохоботів.
    Така сама була тактика перед президентськими виборами "Один Порошенко правильний, інші агенти Кремля", тепер "Караул, реванш, альтернатива тільки Порошенко", голоси, які зможете відібрати у "Слуги народу", дуже ймовірно перейдуть у ЗаЖОП, краще, ніж "Голос"? Видно для вас краще.
     
    • Баян Баян x 1
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Вже якось ситі прийшли... Так тепер морди такі понажирали, що за три дні не обсереш
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У Зебобіка ще більші.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Комі віддати? 73% Зебобіків. У нас нема кому давати. Он на армію і що?
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ви задрали, ви дійсно олені? Я скільки раз писав, що за Зеленського ніколи не був, трохи дивний такий президент, але ще не бачу причин його аж так ненавидіти.
     
    • Баян Баян x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Демагогія. Ви б ще сказали, що в одного жінка ряба, а в другого - дітей гарба.
    Мова йде саме про те, що як тільки їм запропонували звільнитися, так у них відразу родичі похворіли. І обидва в один і той же день рванули в відпустку доглядати своїх родичів.
    В такий збіг може повірити лише ідіот. Я не знаю, може Ви й повірили...
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Запамятайте, "Демагогія", суд - не є церква. Суд не прймає до уваги хто в шо повірив і хто є ідіот. Суд вимагає документів і доказів, що це не співпадіння. Ви розважаєте на підлітка 20 років, тому вас легко зробили Зебобіком.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)