Зеленський і КО

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 10 кві 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Президент заслухав доповідь Руслана Хомчака щодо стану справ у Збройних силах України — Офіційне інтернет-представництво Президента України

    «Особливу увагу звертаю на реформування управління ЗСУ», – зазначив Глава держави.

    Він підкреслив, що з 2020 року в Україні має розпочатися впровадження стандартів та процедур НАТО у діяльності ЗСУ, передусім у підготовці військ.

    «Ця робота не повинна бути імітацією, а стати реальними кроками реформування української армії відповідно до стандартів Північноатлантичного альянсу. При цьому ми повинні пам’ятати, що основною цінністю є людина», – сказав Президент.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    і розпустив підрозділ Євроінтеграції. А лохи хавають слова від клоуна.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Цю лободу давайте читати Lanktocha, medvedo, silver ну і Васі. Ім похуй, що там робиться в реалі.
    Реаліі нижче, від людей, які на передовій
    "Відвід українських військ поблизу Станиці Луганської. Пояснюю на пальцях, що відбувається і що може статися.

    Саш, що робити? Це ж (далі йде експресивна гра слів). Бл☢︎дь, я це місце знаю як свої п’ять пальців. Я там воював, звідти не можна відходити!

    Це текст одного з десятків повідомлень, які сьогодні прийшли мені в приват. Бійці розуміють, що відбувається.

    А відбувається наступне:
    Наразі наші війська перебувають на лінії фортифікаційних споруд, які будувались багато років. ЗСУ тонким шаром розподілені по передовій лінії. Є місця, де кілометр фронту захищає 10 солдат, а де й менше.

    Але навіть в таких місцях прорвати оборону непросто. Тому що за роки ЗСУ забрали висоти, взяли під вогневий контроль сектори, організували логістику, викопали двометрові окопи та капоніри, закопали в землю ДОТи. Вибити навіть жменьку людей з укріпленої лінії непросто. А якщо почнеш вибивати – так до них допомога під’їде, бо логістика, продуманий підвіз боєприпасів, друга лінія фортифікації, третя, резерв – задовбешся цей клаптик землі завойовувати.

    Сьогодні ми почали віддавати фортифікаційну лінію. Просто так. Наші війська останні тижні були обстріляні крупним калібром. Росія не повернула моряків. Не відпустила і других в’язнів Кремля. Хакнула ПАРЄ.

    А ми просто почали відступати назад.
    Без гарантій. Без прозорості. Просто тому, що так домовився Кучма.

    Тепер я розповім, що буде далі.
    Росія не виконає своїх зобов’язань. Вчергове. Почнуться бої. Загинуть солдати. Загинуть тільки тому, що хтось захотів пограти в піддавки. Ми втратимо ще один шматок контрольованої території. Наші солдати схилять суперника до миру, закопаються в землю, втримають ситуацію. Як зазвичай. Тому що зможуть. У цьому я не сумніваюся.

    І ані Зеленський, ані Кучма не візьмуть на себе відповідальність за те, що сталося і станеться.

    За моїми даними, в Адміністрації Президента Мінські домовленості віддані на відкуп Кучмі. На ПАРЄ взагалі забили. Команда Зеленського зараз займається бізнесом і виборами. Хомчак у відповідь на виявлену йому честь готовий виконувати будь-які рішення згори. Критика ЗСУ наверх не піднімається.
    Так у нас зараз вирішуються питання війни.

    Я спілкувався на двох зустрічах із представниками ОБСЄ. Вони мені прямо сказали, що не можуть контролювати пересування збройних сил РФ. Вони не контролюють кордон, їх спостерігачі допущені всього на два прикордонних пропускних пункти.

    Тому заяви, що зараз відбувається відвід сил під контролем ОБСЄ – брехня та маніпуляції. Більше того, в ОБСЄ не уявляють, як могла б виглядати місія, яка взагалі зможе контролювати переміщення збройних сил РФ.

    Висновок. Ми мали заморожений конфлікт, який передбачав мінімальну воєнну ескалацію. Тому що обидві сторони стояли на зміцнених фортифікаційних лініях зіткнення.

    Зараз, завдяки неймовірному таланту Зеленського вирішувати такі ситуації, ми віддаємо фортифікаційну лінію та відступаємо в глибину, даючи можливість супернику вдарити по нас і почати активну стадію ескалації з маневреною війною, наступом, відбиттям штурмів і рештою того, чого не було з 2015 року.
    Купляйте патрони та вчіться стріляти. Скоро цей скіл вам знадобиться.

    Serg Marco
     
  4. Непереймайся. Скоро осотисто хуйло буде аплодувати таким длбйобам які тут бачать загрозу краіні в Порошенко, який всі 5 років іі захищав.
    Але коли бог відібрав розум, я нічим допомогти не можу. На все воля божа
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Важко не погодитись з автором. Але це не стосується сліпих послідовників. Там немає бачення на перспективу. Тільки на відстань на якій знаходиться миска. А скоро вона спорожніє і відсунуть іі подальше

    "Wolf Aleks Ошибочный диагноз ведет к смерти пациента.
    Постоянно встречаю в комментах в адрес говорящих голов из Зекоманды - "какие дебилы", "какой тупой", "безмозглые, шо они творят" и т.п. Очень плохо, что люди не понимают, с чем они столкнулись. Версия, будто к власти пришли некомпетентные дурачки, "обезьяна с гранатой", которые сами не понимают, что делают, эта версия не стоит ломанного гроша.
    Надо наконец-то открыть глаза и четко осознать - исполнительную ветвь власти в Украине путем массового оболванивания избирателей захватил враг. Не дурачки, не клоуны, не дебилы, а враг. И свои цели они знают прекрасно, и из руководящего центра этой масштабной диверсии исполнителям регулярно спускают указания, корректируют действия, расписывают планы.
    Цель исполнителей - всей этой завербованной алчной продажной шушеры, что на виду - сказочно обогатиться на грабеже Украины и баснословных гонорарах от заказчика. Цель же организаторов этого переворота - уничтожить Украину. Не просто мелко напакостить, не просто где-то что-то урвать, а разрушить страну, уничтожить экономику, рассорить и отвратить от западных союзников, ввергнуть в хаос и дальше - полностью поработить.
    ЗеРеванш, это не просто ЗеРеванш. Это итог многолетней масштабной и хорошо организованной спецоперации Кремля по уничтожению Украины изнутри, раз кавалерийским наскоком извне им это не удалось в 2014 - нарвались на Пороха, его команду и всех тех самоотверженных патриотов, кто сумел остановить и обломать планы оккупантов.
    И с той же секунды Кремль начал копать изнутри. "Третий майдан", "бариги-бариги" сексота-авантюриста Михо, скупка гордонов-бутусовых и прочей недорогенькой зрадонечести и встраивание ее в Минпропаганды Кремля. И под конец - задействование Коломойского с его жаждой грабануть Украину, и операция преЗедент.
    Враг вошел в Киев. Времени у них мало, они будут действовать очень быстро - разрушая и уничтожая всё, до чего смогут дотянуться, попутно продолжая оболванивать 73% овощей, чтобы те еще и благодарили. Все та же тактика - зеленские человечки будут прикрываться женщинами и детьми, которым они засрали мозг ненавистью к Порошенко.
    Это война, и она разгорается не на шутку. И если их не остановить, Украина будет уничтожена. Так что про "шутов" забудьте, ничего смешного нет уже давно.
     
  6. А кацапня вже задоволено потирає руки

    FB_IMG_1561581190010.jpg
     
  7. І продовження по здачі позицій ЗСУ:

    U.P.D.
    Я тут прочитал чем пытаются оправдать ситуацию по Станице- Луганской официальные источники. И мне очень жаль что им приходится опускаться для лжи и манипуляций чтоб оправдать свои действия. Это очень плохо. Значит аргументов которые можно было бы выложить железобетонно, у них нет. Приходиться натягивать сову на глобус.

    Опровержения.
    1) Разведения планировались еще в 2016 году, это мы просто довели дело до конца.

    Да. Именно так. Но оно не произошло как раз потому что боевики хер ложили на договоренности по разведению. То есть как обычно, вы уходите, а мы сами себе хозяева, не вам указывать что нам делать. Тогда в Станице были митинги мирного населения которые просили наших военных не уходить. И наши военные не ушли. Особенно после того как во время процесса разведения была попытка прорыва ДРГ (сюрприиииз), а после ОБСЕ обнаружили что террористы копают новые позиции для контроля еще нескольких секторов огнем, укрепляя позиции бетоном, явно не для того чтоб отойти. И отвод остановился.
    Сейчас судя по всему ЗСУ отошли не получив никаких гарантий. Вообще. И никакого контроля за отведением "той стороны" не происходило. Не надо указывать на ОБСЕ, те не могут брать на себя такие функции, о чем официально заявляли. Значит мы просто шмальнули сигнальные ракеты и отошли. Все.

    2) Все это делается чтоб востановить мост.

    Мост можно было востановить и без отведения. Это вообще не играет никакой роли. Прислали бы строителей и те бы востановили мост, как востанавливали уйму других инфраструктурных обьектов по Донбассу безо всякого отведения.
    У сторон было противоречие по размеру и грузоподьемности востанавливаемого моста. Россияне хотели чтоб мост был достаточных размеров чтоб перегнать бронетехнику. Украинская сторона настаивала на размерах достаточных для переезда гражданского автомобиля.
    Так про какой мост вы там договорились, миротворцы, чего молчим? Что то не могу найти ответа в вашем блеянии оправдательном. Ах, это русские будут мост востанавливать? Тогда я уже могу сказать его параметры. Зачем его только взрывать надо было, с такими перспективами это было лишнее...

    3) Ну и последнее. То что по сей день в Станице-Луганской никак не было 7 дней тишины- это вранье. Которое очень легко увидеть посмотрев по датам карты обстрелов в ООС/АТО.
    Станица-Луганское это одно из самых тихих мест на карте. Уже очень давно. Но чтоб начать месиво, боевикам вообще раз плюнуть. Армия коллаборантов там стоит на высоте перед мостом, с которой город и позиции ЗСУ можно обстреливать даже из автомата, не говоря уже о том что там наведено и много чего покрепче. И эту высоту они не сдадут. Могу поспорить. Они ее и в 2016 не собирались сдавать.

    В общем если для отмазывания такой системы разведения войск наши службы ну уж так в глаза мочатся- то дело плохо.
    Случайно наткнулся на статью Бутусова на эту тему. Насколько я к Клаузевицу отношусь с презрением, но даже он смог понять общую картину этого разведения сил. И даже для него она нерадостная.
    Блин, если даже для Бутусова картина понятна, а ее не осознают в Администрации Президента?
    Приплыли в общем.
    Серж Марго
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Панове порохоботи, а може ще пройде у нас спектакль Міхалкова та концерт Любе?

    Всі вже сміються, не єдиний безальтернативний антиросійський Порошенко. Нехай ще докінця невідомий та непередбачуваний Зеленський, вічно займатися брехнею та обкраданням, стримувати народ від протестів "Ми йдемо в ЄС", "Путін нападе!" не можна було вічно.
     
    • Баян Баян x 1
  9. Кретин і довбойоб хронічний. Порошенко вже місяць не президент. До того, що цей припіздюк витворяє немає ніякого відношення.

    А витворяються діла страшні. Почавли розвалювати армію.



    View: https://www.facebook.com/100007764793287/posts/2356696324599171/
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хомчин! Намордник вже не пригодився? Чи вже заслужено пальнули в рило?
    Ні мене, ні інших дописувачів порохоботи не обдурять, що і далі вони агітують за ЄС, дискредитують та критикують коккурентів, як перед президентськими виборами очорнювали Тимошенко, Гриценка... Заробляйте своїх 30 срібняків
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Так от, на час написання мого поста про дублювання Mykhaylo Khomchyn свого допису на сторінці було ДВА його дописи #3473 і #3474. Потім один допис був видалений і написано "Не бреши. Там один допис." .

    То хто бреше? ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. Лох не мамонт, лох не вимре. Це про вас Lanktocha.
     
  14. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Раз нагадали брехню порохоботів, нагадаю, і я на такому їх ловив, ніби я насміхався з без.візу, коли і як це проявилось, доказів не надали по сьогодні.
    Були вже обмани, що "Порошенко або Путін", "Як не Порошенко, буде югославський сценарій", "Все дістанеться Коломойському"... що із цього справдилось?
    Як самі лопухи, у таке повірили, не приписуйте свої риси іншим!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Lanktocha, я Вам поставив Зебест, бо прийде оте в різнобарвних пір"ях (як наче з прайд-параду) і поставить "тупо". Хоч якась компенсація.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Тупо Тупо x 1
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  18. Наближається свято святого йоргена. Прозрілих стає більше


    Роман Пелех
    FB_IMG_1561663124035.jpg
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)