Зеленський і КО

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 10 кві 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Стара пісня про головне, у чомусь критикує Порошенка - значить "Агент Кремля". А критикуючі сучасну владу не потрапляють під таку категорію?
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Тримай дбйб: теж Порошенко чи при сцикуні всі зрозуміли, що можна кацапів повертати і на всяк випадок свою сраку прикрити в майбутньому, коли такі ідіоти, як ти, медведо, сільвер зрозуміють що іх наєб$$ли і перестануть підтримувати шмарклю і візьмуть вила в руки. Вила то не про тебе. Ти такий же сцикун як і твій вибір


    View: https://www.facebook.com/100001906009251/posts/2805209279552578/
     
  3. #Деукраїнізація

    Київ залишиться без проспектів Бандери та Шухевича.
     
  4. Для мене рішення судів про неконституційність норми, яка передбачає утримання під вартою терористів і державних зрадників та рішення про повернення старих назв проспекту Бандери не є несподіванкою.
    Не є несподіванкою рішення ПАРЄ і мовчання зелі.
    Не є несподіванкою дозвіл пінчуку поставляти свої труби в росію.

    Про все це я писав ще 21 квітня. Після другого туру.

    View: https://www.facebook.com/mason.lemberg/posts/799566143763675


    Є несподіванкою кількість безпринципних гівноїдів, які випльовувала героїчні пости, збирала "мондани" з кожного фейку про плани мореля, а зараз напхала повний рот лайна і дивиться як її презедент реально зливає країну.

    І є несподіванкою кількість дурнів, яка в такий складний час, вбачає героя-рятівника в іншому 45-річному інфантильному дурнику, бо той розказує за новиє літса і нову політику, несучи просто шизофренічну хрєнь.

    Ви ж блть власною кров'ю будете відхаркувати результати своєї дурості. І це стосується всіх.
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    QUOTE="Mykhaylo Khomchyn, post: 3166021, member: 67697"]Реально двбйб на службі у кацапів. Ненавидіти свого президента більше ніж хуйло можуть тільки зайди безмозглі.[/QUOTE

    Я нагадую Вам, Хомчине, що Ваш президент зараз - Зеленський. У тому випадку, коли Ви - громадянин України, а не іншої країни.
    Якщо Ви - не громадянин України, то Ви з повним правом можете ненавидіти Зеленського. Якщо ж громадянин України, то дана Вами оцінка в повній мірі стосується Вас.
    Можливо, я написав дуже заумно. Тому простіше:
    Якщо Ви ненавидите свого президента Зеленського, то Ви - "Реально двбйб на службі у кацапів".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    О, все йде по сценарію:
    Суд Києва повернув проспектам Бандери і Шухевича старі назви

    Я ще за тамтої влади казав:
    #2466

    Мусет до того йде, шо нє?
    А ви берете і кажете...
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.


    Зеленский пригласил в Нацсовет по инвестициям создателя Viber: подробности

    Мені чомусь здається, у такій співпраці президента для держави буде більше толку, ніж від Томоса.
    Людям, які дійсно вірять в Бога, все одно, які попи (якого партріархату) в якій церкві. Вони, люди, просто вірять у Бога. Не все одно лише попам, яким пливуть чимаі гроші від віруючих.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. iso

    iso Well-Known Member

    А Ви вірите у Бога?
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я не вірю попам. Стосовно існування Бога нічого не можу сказати. Але, в усякому випадку, якщо Він і існує, то навряд чи він віддає перевагу ПЦУ перед УПЦ чи навпаки. Давайте, не будемо тут піднімати цієї теми. Тому що дехто вважає, що Бог саме такий, яким його описали древні євреї, а дехто - як у індійських чи китайських трактатах.
    Я вже місяць тому написав про розкол в українській церкві, а мені поставили тупо. Хоча те, що я тоді написав сьогодні справджується. Філарети, Єпіфанії всякі, кожен на себе Бога тягне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Панове порохоботи, та ті, що мусять сидіти чи сидять у намордниках!
    В який раз говорю, я не фанат Зеленського, ймовірні проти нього протести будуть не під гаслами "Поверніть Порошенка!", як майдан у 2013-1014 був не за Ющенка, я не хотів бачити президентом жодну з кандидатур ІІ туру.
     
    • Баян Баян x 1
  11. ПАРЄ і Зеленський. Фб - « експерти» і експерти справжні, щиро шановані мною люди в ці дні присвятили чимало рядків тому, що повернення російської делегації не має жодного відношення до нового президента, що ганебне рішення було прийнято європейськими столицями давно, Асамблея злилася б під Москву в будь якому випадку.
    1. Дійсно, про повернення російської делегації Генсек РЄ Янгланд, президент ПАРЄ Аграмонт і його наступниця мріяли давно й працювали над цим довго і наполегливо, не шкодуючи часу на поїздки в Москву і європейські столиці. Але ми з президентом Порошенком , з МЗС , українським послом в РЄ Дмитром Кулебою , з АП кілька років протистояли цим планам . Особливо важко - в 18, коли європейські столиці відчули наше послаблення, пов‘язане , в тому числі, з виборчим періодом. Але нам вдавалося ламати їх сценарії, в тому числі в січні 19 . Сценарій « повернення» був реалізований в період, коли Україна через низку причин втратила певну активність наззовні І можливість переконувати наших партнерів в нормандському форматі в хибності підігрування Кремлю .
    2. Ми далекі від думки , що Зеленський міг би перетиснути Берлін і Париж. Й так само далекі від примітивного пошуку « невістки» Але від нього очікували як мінімум активноі позиції , боротьби , навіть з усвідомленням поразки. Пару речень на брифінгу в Парижі і пару тез під час зустрічей- це лише дипломатичний ритуал. А президенство - це лідерство, особливо важливе в зовнішній політиці. В нового президента зараз - медовий місяць з нашими партнерам, цей період міжнародного захоплення його високим результатом на виборах буде дуже коротким . Й треба витиснути максимум- для підтримки України. Це потребує активності, нових ініціатив, постійних контактів з партнерами, не ритуальних , а змістовних . Бачимо інше- невпевненість, невнятність, непереконливість, фішечки і фєнєчки замість змісту . Результатом такоі політики стане поступове зникнення України з порядку денного світових лідерів, обговорення України і українських питань без України, перезавантаження взаємин ЄС - США- РФ за наш рахунок і без врахування нашої позиції. Цього б не хотілося допустити .
    3. Українська делегація завжди узгоджувала наші позиції з МЗС і АП, аби діяти спільно . Й цього разу ми просили про зустрічі з міністром Клімкіним, з АП, з президентом. Мали дискусію з заступником міністра ЗС С. Кислицею ,але від президента не отримали жодної відповіді. Сподіваюся, він знайде час зустрітися з делегацією після червневої сесіі, дискусію щодо нашої співпраці з РЄ і ПАРЄ треба провести зараз, враховуючи нові реалііі і не чекаючи нового парламенту і уряду.
    4. Ми з розумінням ставимося до зовнішньополітичної недосвідченості президента, але ж країна не може бути заручником цієї обставини. Врешті- решт, він сьогодні - бренд України. Й хотілося б, щоб Україна за час його брендства не втратила свої позиції в світі.
    Тому щиро бажаємо президенту швидше опановувати президентську зовнішньополітичну науку й демонструвати переконливі результати успіху. Це важливо для України.
    Р. S. Я вже не в Страсбурзі. Маю інше, важливе і давно заплановане відрядження. Але подумки там , з делегацією, з нашими 12 спартанцями, які сьогодні знову будуть битися, навіть якщо сили нерівніі і кон‘юктура не на нашому боці. Бо цього вимагає наша совість.
    Ірина Геращенко
     
  12. Нащастя, ви не праві. На відміну від вас, хуйло я ненавиджу більше ніж зелену шмарклю. На жаль ця помилка припориди зараз президент Украіни. І якщо я побачу, що він захищає краіну, я підтримаю його діі. На жаль, цього не має. Розвиток подій йде по сценарію на чергове повстання для захистку краіни від внутрішніх колаборантів і реваншистів.
    Повстання
    (допис перший - емоційний)
    Повстання українців-державників проти малоросів-колаборантів практично неминуче. Як, коли, з якими наслідками - в іншому довгому дописі. Зараз на закутках свідомості крутиться інша думка - з ким.
    Я розумію, що "кожен штик" на ціну золота, але... Дуже некомфортно було б бачити сусідами на барикадах тих, хто усі п'ять років тупо і запекло торував шлях реваншистам.
    Іван Хомяк
     
  13. І останнє з цього приводу:
    Довбойоби і далі продовжують звинувачувати у всіх гріхах Порошенка. В мене питань до довбойобів нема, бо вони довбойоби. Саме фігово, що вони голосують...
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Коментарі авторства порохоботів... Якась правда там є, але і багато поправок та уточнень, не Порошенко підкупляв європейців своїми цукерками, вічно не могло бути, що ви вводіть санкції, а ми не будемо розривати торгових і дипломатичних стосунків + є у Європі Шредер, Ле Пенн, Берлусконі, Земан.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Порошенко прийняв країну, котра не захотіла бути "малоросією" і розбудовував Україну!

    Зеленський прийняв країну, котра "устала" бути Україною і знову перетворює її на "малоросію"!
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мусет...
    Насильна бандеризація України ні до чого доброго не приведе.
    Героїзація всякого військово-нацико-добробатівського мотлоху приведе до шельмування Армії.
    Треба казати правду, одну правду, нічого крім правди, і допоможе нам Бог!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 2
  17. Чого ви не розказуєте правди про Жукова, Ватутіна, про Григоренко, про своіх родичів, засланих на Західну Украіну для боротьби з "антисовєцькімі елємєнтами".
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    QUOTE="Mykhaylo Khomchyn, post: 3166060, member: 67697"]Довбойоби і далі продовжують звинувачувати у всіх гріхах Порошенка. В мене питань до довбойобів нема, бо вони довбойоби. Саме фігово, що вони голосують...[/QUOTE
    Мова йде не про Порошенка. Порошенко - не президент. А от Зеленський - президент.

    І тому я тут можу цілком з Вами погодитися, що
    QUOTE="Mykhaylo Khomchyn, post: 3166021, member: 67697"]Ненавидіти свого президента більше ніж хуйло можуть тільки зайди безмозглі.[/QUOTE
    Хоча, можливо, Ви свого президента неневидите менше від Путіна. Це важко виміряти
    Оскільки Ви вираз "зайди безмозглі" вжили в множині, то це, можливо, стосується також і багатьох із тих яких Ви цитуєте, які придумують своєму президентові різні образливі прізвиська.
    Порошенко ж, коли був президентом, носив лише два визначення: "брехло" і "барига", що було цілком заслужено. По-перше, тому що є багато фактів, коли він брехав (не будемо вкотре перераховувати), а по-друге, тому що купляв-продавав крадене (заводи, фабрики тощо),
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)