Зеленський і КО

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 10 кві 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    чути таке від алкоголіка не так страшно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та ви самі робите. В кожному другому дописі.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    От бздьож....

    Ану продовжіть після цього:

    Ihor Hmaruk
    47 хв. ·
    А шо я вам казав любі любителі Зе, не тільки нікого з бариг не посадять, а ше і Єфремова випустять, а ви не вірили

    [​IMG]
    About this website

    OBOZREVATEL.COM

    Екс-регіонал Єфремов увійде в першу 10-ку ''Оппоблоку''

    Ну що? Вкакалися?
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Нічого подібного. Я дійсно писав - факти на стіл, копія моїх слів, де я насміхають
     
    • Баян Баян x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Останнє редагування: 15 чер 2019
    • Смішно Смішно x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    У Вас є рішення суду, що Єфремов винен? Немає. За 5 років нічого не накопали. Так при чому тут Зеленський? Єфремова що - посадив Порошенко, а Зеленський амністував?
    Єфремова просто назначили цапом-відбувайлом, щоб показати, що йде непримиренна боротьба з корупціонерами, сидів чоловік смирно 5 років, як на службі, в теплі і холі.
    Тепер іде в народні обранці. Має законне право.
    Інша справа, коли за нього візьмуться серйозно.
     
    • Тупо Тупо x 2
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я тоді той лайк під кожним Вашим катреном поставлю. Не полінуюся і передивлюся всі Ваші дописи.
    Той лайк буде називатися "лайн".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    уважно читайте мої дописи.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :))):))):)))

    ви ж бачите - взялися.:haha:

    А от при Порошенко - не могли.

    Тут не стоїть, що Порошенко посадив. То не його функції.

    Але !

    При Порошенку система діяла по-іншому і такі, як оцей зрадник не могли бути на волі, а сьогодні - запросто зрадники виходять з тюрм.
    Сьогодні запросто повернувся олігарх Коломойський. Чому? Бо таке середовище.
     
  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ото ж,тоді й почнете творчо мислити...дупою! І аватар поміняйте.Ну там...на панікера чи крутія якогось!:yahoo:
    upload_2019-6-15_22-11-21.png
     
    Останнє редагування: 15 чер 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  12. І так він бреше у всьому і всім, але лохторад хаває і прицьмокує.


    View: https://www.facebook.com/100016308190159/posts/431697780717158/
    ЗАПИТАЛИ У ЗЕЛЕНСЬКОГО - Де він був в день визволення Маріуполя п'ять років тому?
    Відео Андрія Луганського
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Тепер Коломойському можна все:


    View: https://www.facebook.com/399220916922445/posts/1207702586074270/у
    вот, эйфория от посещения северной Европы, спАла, пора поговорить о печальном.
    Аэропорт "Борисполь" международные ворота страны. На посадке на рейс Киев -Рига, в самолет авиакомпании МАУ, детская команда синхронисток, в спортивных костюмах цвета национального флага, с надписью "Україна".
    Команда вылетает на МЕЖДУНАРОДНЫЙ ТУРНИР В КОТОРОМ УЧАСТВУЮТ 10 СТРАН! Команда едет защищать, ЧЕСТЬ СТРАНЫ, если это еще кому-то, о чём-то говорит!
    В наличии ручная кладь в виде чемоданчиков и рюкзаки за спиной. В рюкзаках шапочка, купальник, очки, зажим для носа.
    Мы знаем правила. Мы знаем размеры ручной клади. Мы знаем, что плюс к ручной клади, можно дамскую сумку. Размер дамской сумки авиакомпанией не регламентирован.
    Да возможно, на первый взгляд, рюкзаки и выглядят объемно, но будучи практически пустыми, не превышают размеры стандартной сумка-шоппер, так любимой современными женщинами! Рюкзак, лишь отличается от них по форме!
    Для любой спортсменки, даже самой маленькой, спортивный рюкзак, это ее ДАМСКАЯ СУМОЧКА!! В ней все самое главное, как у любой женщины!
    Истеричная дама на посадке, сразу сходу заявила, что на рейс нас не пустит! Снимет, отменит, нашу регистрацию, улетит без нас.... etc.....ЕСЛИ... правильно!
    ЕСЛИ МЫ НЕ ЗАПЛАТИМ ЗА РЮКЗАКИ!
    За рюкзаки, которые меньше сумки-шоппера и в сложенном виде входят в любой МАУский контрольный стенд!
    Дама кричала, пугала детей, задерживала очередь, и требовала, требовала, требовала.... €15 за каждый рюкзак! Угрожала, что если мы не заплатим ей здесь, то нас отравят назад на контроль, где нам придется оплатить по €60 за каждый!
    Мы пытались объясниться, вкладывали сложенные рюкзаки в измерительный стенд.... Один нам даже удалось затолкать в ручную кладь(. Но, к даме присоединились товарки с другой стойки! И вся эта.... "группа представителей МАУ", уже с утроенной силой кричала, шантажировала, торговалась, как на Привозе....и ПУГАЛА ДЕТЕЙ! Они делали это с таким азартом и злом...
    Шантаж удался(
    Мы заплатили. У нас не было выхода! ((. За спиной 5 зареванных девченок, которые месяц, сидели по 5 часов в воде, потому что не могли позволить Украине проиграть! И которым на стойке вылета, кричат, что они никуда не едут!
    Мы заплатили со средств на питание! Мы не туристы, наш бюджет четко рассчитан и конечен.
    Но, нас обманули даже здесь! Сумма списанных, с карты тренера, средств в гривне, составила 2000! Что превысило сумму €60 (оплата 4 рюкзаков) по курсу на 3.06.2019г. !!!
    В итоге: Во время соревнований(!!) ДЕТИ получили калорий меньше нормы, потому что нам пришлось экономить! Экономить на еде!!
    Таким образом:
    Авиакомпания МАУ, ПУТЕМ СИЛЬНЕЙШЕГО ПСИХОЛОГИЧЕСКОГО ДАВЛЕНИЯ И ШАНТАЖА, практически ОГРАБИЛА ДЕТСКУЮ, УКРАИНСКУЮ, СПОРТИВНУЮ КОМАНДУ!
    Это наше оценочное суждение! И мы бы хотели услышать объяснения представителя перевозчика!
    Прошу распространить и затегать представителя МАУ или того, кто курирует перевозки в ВР, правительстве, общественном объединении... в любом месте, у кого есть такая возможность.
     

  14. View: https://www.facebook.com/100001823970234/posts/2692494244154682/

    Итак, я снова это сделала, потратила немного своего драгоценного времени и законспектировала речь нашего зе-дегенератика. Это ̶п̶и̶з̶д̶ абзац! Я раньше не понимала, как же он роли учил. Теперь до меня дошло. То было в удовольствие, поэтому запоминалось легко. А тут приходиться через силу выдавливать из себя то, что ему противно.
    Вот собственно и сама речь:
    «Дуже дякую хлопці, я хочу вас всіх привітати, і всіх людей і всю нашу країну всю Україну, я вас хочу привітати з сьогоденням е-е-е з цим відкриттям е-е-е цього діючого, потужного абсолютно нового е-е-е центру. Ви знаєте, я побачив, найголовніше я побачив що ми з вами розуміємо що зараз в нас війна і ми всі бажаємо, щоби ця війна закінчилась. Але ми розуміємо, що на вас дуже е-е-е дуже серйозна функція тому що після закінчення війни коли ми обов'язково обов'язково повернемо наші теріторії обов'язково повернемо теріторії в состав нашої України, вони наші у нас Україна єдина я розумію що на вас буде дуже серйозна відповідальність тому що наша війна з приводу розмінування буде продовжуватись тисячі гектар, які чекають на вас це великий тягар і велика відповідальність вашої праці. Я вам всім правда бажаю успіху, бережіть себе, ми будемо робіть все що можемо тому що ви для нас головні ви захищаєте нашу країну захищаєте кожного нас кожну людину наших дітей ми вам дякуємо, дякуємо за все і ви знаєте ... наша найголовніше що я ще побачив це відношення до людини тому людину у цьому центрі розмінування я побачив головні речі це не тіки такий високий технічний стан цього центру це і умови життєдієль-життєдіяльності на саперів ваші умови, і я дуже вдячний всім хто відкриває цю цей центр за те що такий відношення до наших хлопців. Дякуємо вам, вам успіху, бережіть себе, ще раз я розумію, що у нас дуже гарна країна і бажаю завжди кажуть бажаємо чистого неба, але ви знаєте я вам бажаю не тіки чистого синього неба, я вам бажаю безпечної нашої землі. Так шо ще раз кажу бережіть себе, дякую слава Україні».

    Видео честно поцупила тут
    ⬇ ⬇ ⬇

    View: https://www.facebook.com/groups/100vidsotkivyanelumpen/permalink/333679364195916/
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Де доказ, скопійований мій пост, де я насміхався над безвізом? Щось подібне чи "так писали інші" не пройде, було звинувачення в мій адрес, як і раніше, що я агент Кремля. Ліпити що попало, перепощувати брехливих продажних політОЛУХІВ не досягнення.
    Були чіткі запитання, нема відповіді - визнайте, що ви брехуни, нарвані тупі боти, яким тільки 30 срібняків за гнилу писанину заробити.
    Зараз буде перевод стрілок, заліпите пост якогось продажного політОЛУХА, думаєте всі забудуть, не забудуть, що ви стрілочники і брехуни.
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Назвіть ще зрадників, які при системі Порошенка не були на волі. (Маю на увазі - ще когось, крім цапа-відбувайла Єфремова, який символізував результати непримиренної боротьби зі зрадою України). Медведчук сидів? Кернес сидів? Труханов сидів? Добкін сидів (який носив на животі колорадську стрічку)? Тому не потрібно вживати слово "такі". Та й самого Єфремова система Порошенка не засудила. Інакше б отримав років п"ять, і зараз би не балотувався.
    Згадайте Труханова. Було переслідування у судовому порядку, втік за кордон, потім дали відмашку (система Порошенка), що може повертатися, йому нічого не буде. Повернувся. Зараз буде пліч-о-пліч з Кернесом, Бойком, Добкіним, Медведчуком рватися у ВР.
    І потім, в решті решт: яка нам з Вами різниця, буде у ВР зрадник Єфремов чи злодій Грановський?
    Ви більше переживайте про те, щоб Порошенко не попав до ВР, бо виділять йому місце поряд із якимось слугою народу (Сивохо, наприклад) і буде сидіти там як два чоботи пара.
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)