Зеленський і КО

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 10 кві 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ви шо, не товаришуєте з головов? Я ж джиу-джитсу займався, я вам ноги повикручую з дупи в прямому смислі, і скажу шо так було.
     
    • Смішно Смішно x 2
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Певно чоловікові не вистачіє мікройлементів. То буває. Може маєте файного фельшера аби зарадив.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    То не велика біда,може жити без мозгів і патрійотизму... Головне жеби не зашпонтав-сі з міною під пахов за якийсь там корч,о-о! :)))
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Що ви, старий лабух, знаєте про Армію. Стульте свій писок.
     
    • Тупо Тупо x 2
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Джиу-джитсу це добре. Я такого не знаю. В мене БП диверсанта. Я вже складаю руки...
    :)))
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Лиш не приходьте на ЛФ з пістолєтом Макарова, бо туво хлопи нервові, можуть забрати, а потому будете за него відкодовували збитки по накладній.
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    На відміну від вас, діду, патріотизму мені не бракує. Я тут.
    Ви ж, і вся ваша родина, на Львівщині. Вйо сюди. Покажете свій сраний націоналізм в дії. Що, сцикливо? Ото ж...
     
    • Тупо Тупо x 3
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ви нічого не знаєте про Армію.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Та все добре...
    Рогуляка з музичною освітою, що двадцять років працювала драйвером, лишиться самбірським рогулякою. А Офіцер. лишиться Офіцером. Що би той лабух не звиздів.
     
    • Тупо Тупо x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мих, а тарифи таки рости не будуть, як планувалось Кабміном. Так що не дуже тут гівно на вентилятор лийте:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
    • Подобається Подобається x 1
  11. Майже порожній автобус зупинився. Двері відкрилися, у салон ввалився здоровий чолов'яга трошечки на підпитку. Він обвів поглядом людей, гикнув і гучно видав:
    - Ну што гражданє та гражданочкі, хто голосував за клоуна?!
    У салоні стало тихо немов хтось помер.
    - Шо, ссикотно казати? Отож...
    Чоловяга подивився на всіх прокурорським поглядом і плюхнувся у крісло...
    А автобус зачинив двері і рушив собі далі...
    Andrew Bulgarov
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо заговорили, хто має ховати лице, бо не за того голосували, пригадав, як після "вадінтур" не всі отримали очікуваний результат від Порошенка, була критика в його сторону, але я заявляв, що за нього не голосував.
    Тепер може доречно і порохоботам сховати голову в пісок, вибачитьсь, що нема їх страшолок, війна не інтенсивніша, зелені чоловічки львівську ратушу не захоплюють, нема стрибка цін і дефолту, нічого надзвичайного Коломойському не дісталось.
    Оточення ненадійне, а забули як у Порошенка, скільки страшилок було щодо друга Медведчука Ложкіна, перебіжчик Гончаренко, який не так давно ходив із колорадською стрічкою та кричав ватні лозунги, а Порошенко був одним із ннайпатріотичніших президентів ( принаймні за висловлюваннями порохоботів ).
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Гімнокид-коляборант з Домбаського боку хоче в діда з Самбора гівнюхами кидати і вчити,як Україну любити. Хрунь,бя...йому б тіко насрати під-поріг і втікати,втікати кудись на нову родіну! :dance4:
    Дивисі уважно,не зашпонтайсі,хруню!:swoon2:

    0aad-40вв.png
     
    Останнє редагування: 13 чер 2019
    • Тупо Тупо x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Будуть швидше? А кабмін помінявся?
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Так ж.... Зельонка обіцяв знизити тарифи, дати відео?

    Радійте, що є лохами?
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дякувати Богу не встане.
     
    • Тупо Тупо x 2
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ібо Лєнін вєчно жив.:haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Чого це? Вже б влітку мали б більше і на електрику, і на газ. Вас в гуглі забанили? Ну що ж, буває. Як пройдуть вибори, то і знизити можуть. Поки натиснули на гальма ті, від кого залежить те обдирання людей, хоч і Кабмін старий.
    Бо Порошенко корупціонерам був не страшний, а ці, нові, з них станеться. Отож і правильно, що переобрали.
    Уявляю, який був би Порох на другому терміні і його любі друзі. А допоки нічого страшного не відбулося: не прийшли зелені чоловічки, нема ніяких домовленостей з Путіним, напрямок суворо на Європу, Коломойському з його дефолтом - велика дуля, та й з Приватом теж.
    Так що лохи якраз ті, що стільки часу змарнували, заливаючи апокаліптичним сранням форум.
     
    Останнє редагування: 13 чер 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • ... ... x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Слава Богу теж не встане.
     
    • Тупо Тупо x 2
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)